dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    @d7d
    Daj spokój, przecież sam o sobie napisał, że jest "forumowym głupkiem"
    ... no i potrafi produkować "gnój z pokrzyw" (to jego wypowiedź)

    ps - ponadto wszystkiemu winni (w jego ocenie, o czym wielokrotnie pisze), "hamerykanie", "chinole", "ruskie", "szwaby" i inne nacje ... niektórzy niestety tak mają i na to nie poradzisz
    Proponuję ignorować (choć cytaty będą widoczne ... niestety)
    No i dobrze. Nie próbuj. Nie czytaj. Co będziesz pisał z forumowym idiotą ( to twoje). Wstyd. Niby taka "osobowość".

    Jest gnojówka z pokrzyw. Produkcja to przekształcenie czynników np. ziemi, pracy i kapitału w dobra i usługi.Dla mnie taka pokrzywa to samo dobro.

    Jak ktoś nie kuma co to ironia to nie ma co się dziwić. to z tym głupkiem. Widać nawet to nie pomogło, żeby pewne rzeczy do niektórych dotarły. .
    Jak się lepiej czujecie to nie będzie. Mi tam zwisa.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Tylko tyle

    nie poszukać więcej i wkleić.
    No ale z ciebie dyletant i śmieszny gość. To była wymiana między dwoma stronami. Jak wiele tutaj. Nikt nie pobiegł do moderatorów. Ty zaczynasz dymy a potem to biegniesz na skargę jak dzidziuś w przedszkolu.
    Ha, ha - mogłeś wymyśleć coś mądrzejszego ;
    Fajna "wymiana" - posądzenie o oszustwo
    No, ale niektórym wyjątkowo łatwo rzucanie epitetami...

    Nie dziwię, się, że musisz co jakiś czas zmieniać nick...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ha, ha - mogłeś wymyśleć coś mądrzejszego ;
    Fajna "wymiana" - posądzenie o oszustwo
    No, ale niektórym wyjątkowo łatwo rzucanie epitetami...

    Nie dziwię, się, że musisz co jakiś czas zmieniać nick...
    To ile tych nicków miałem?
    Oczywiście wyciąłeś zdanie z kontekstu. Jak zwykle manipulujesz.
    Zacytuje całość

    No i tak z ciekawości czy przy wt2021 jest możliwość mieć wentylację grawitacyjna?
    oczywiście tutaj w jednej odpowiedzi podały oszczerstwa i posądzani o oszustów do pewnej grupy zawodowej, Wiesz kto to? Uważaj bo wchodzi na cienki lód.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Tak jest np. kocioł na biomasę. Trzeba coś tam pewnie wiedzieć, a nie udawać pseudo fachowca i oczerniać innych od oszustów, a samemu być oszustem.
    Chcesz więcej?

    Edit.
    Zresztą tutaj nie chodzi o mnie. Nie wiem co chcesz udowodnić. Napisałem wprost.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No ale gdzie ja napisałem, że jestem idealny.
    Zakoduj co napisałem poprzednio.
    Ostatnio edytowane przez vvvv ; 30-01-2020 o 20:29 Powód: Edit
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    asolt to jednak cierpliwy człowiek.
    Gdybym ja miaĺ PP i ktoś- tak jak ty - bezpodstawnie oskarżył mnie o oszustwo, to musiałby myśleć nad kolejnym nickiem
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    asolt to jednak cierpliwy człowiek.
    Gdybym ja miaĺ PP i ktoś- tak jak ty - bezpodstawnie oskarżył mnie o oszustwo, to musiałby myśleć nad kolejnym nickiem
    Ty to jesteś jednak gość. Szok..
    Masz rację. Nie ma to jak asolt wyzywa innych od oszustów, razem z tobą, a niektórych nawet od złodziej. Wprost. Może lepiej pomyśl o zmianie nicku. Razem z nim. Szkoda, że jak nie miał PP tyle lat to ci to nie przeszkadzało. Teraz innych pouczasz. Ostrzegałem, że wchodzisz na cienki lód. .Nie brnij w to dalej.
    OK Tyle. Nie pomyliłem się co do twoje osoby.

    PS. Jak macie dowody to zgłoś to na policję. Miałeś radę.
    PS2. Poczytaj wpisy do innego użytkownika z PP. Swoje też.
    Ostatnio edytowane przez vvvv ; 30-01-2020 o 21:40
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Widzisz - ja nowych nicków,dla siebie szukac nie musze,
    Oszustem nazwałem chyba tylko mojego niedoszłego dostawcę okien - no, ale on ma wyrok, więc mogę.
    Niektórzy muszą uciekać przed swoją forumową przeszłością, a ich swarliwy charakter powoduje, że non stop są uwikłani w jakieś spory.
    Chyba lepiej było, kiedy "nie mieli czasu na pierdoły"
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...Idź na policję ,to już słyszałem i to nie w tym wątku. Powtórzę po raz ostatni co zrobisz jak np. powiem ,że np. fotohooby działa z na dwa baty na FM. Co powiesz i jak zadziałasz.? Tylko tyle i aż tyle.
    Część niezrozumiałą wykreśliłem z cytatu. Zostawiłem tyko dwie sprawy:
    - o zgłoszeniu na policję napisałem po raz pierwszy (i nigdzie nie widziałem tego użytego przez innych forumowiczów). Także chyba coś w tym jest. Obsesja bywa rujnująca. Może warto odpocząć od forum jeśli ono tak źle na Ciebie wpływa?
    - odnośnie multinicków: zlituj się i wskaż ten nick, bo przeceniasz możliwości moderacji. Najpewniej nic z tym nie zrobię. Chyba że to nick działający dywersyjnie "obok" właściwego, to wtedy zapytam taką osobę który z nicków zostawić.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Widzisz - ja nowych nicków,dla siebie szukac nie musze,
    Oszustem nazwałem chyba tylko mojego niedoszłego dostawcę okien - no, ale on ma wyrok, więc mogę.
    Niektórzy muszą uciekać przed swoją forumową przeszłością, a ich swarliwy charakter powoduje, że non stop są uwikłani w jakieś spory.
    Chyba lepiej było, kiedy "nie mieli czasu na pierdoły"
    Co mam widzieć?
    Zgłosiłeś na policję oszustwo o którym tutaj psiałeś?
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7888718
    Jak wiesz to na co czekasz?

    Ile razy zgłaszałeś od moderatorów, że asolt nie ma PP? (Sam go tutaj przywołałeś)? Wiedziałeś, że reklamuje tutaj swoje usługi bez PP.
    Kto liczył ci OZC?
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #49
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Część niezrozumiałą wykreśliłem z cytatu. Zostawiłem tyko dwie sprawy:
    - o zgłoszeniu na policję napisałem po raz pierwszy (i nigdzie nie widziałem tego użytego przez innych forumowiczów). Także chyba coś w tym jest. Obsesja bywa rujnująca. Może warto odpocząć od forum jeśli ono tak źle na Ciebie wpływa?
    - odnośnie multinicków: zlituj się i wskaż ten nick, bo przeceniasz możliwości moderacji. Najpewniej nic z tym nie zrobię. Chyba że to nick działający dywersyjnie "obok" właściwego, to wtedy zapytam taką osobę który z nicków zostawić.
    Skąd Ty to słownictwo bierzesz? Teraz to już obsesja. Mniejsza oto. Kiedyś tak mówiono. Nie Ty mnie rejestrowałeś na FM ale za to Ty z niego wyrzucałeś.Litować się na Tobą nie będę może niech zrobi to ktoś inny. Jak Ty nie chcesz powiedzieć prawdy o mulinickach. Tak Ci wygodniej w przeciwieństwie może do Ciebie nie należę do grupy (choć mi się to zdarzyło) która zdradza publicznie tajemnicę prv. czasami chciałbym żeby to ujrzało światło dzienne ponieważ wiele by to wytłumaczyło. Wątpliwości moje rozwiałeś i niestety tak byś się nie zachował jak opisujesz. Do tego trzeba znać słuszną interpretacje słów obiektywizm i stronniczość. Nic więcej od Ciebie nie chce .Wole jak milczysz i mnie nie nachodzisz ze swoją punktacją na prv.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    ?

    Ile razy zgłaszałeś od moderatorów, że asolt nie ma PP? (Sam go tutaj przywołałeś)? Wiedziałeś, że reklamuje tutaj swoje usługi bez PP.
    Kto liczył ci OZC?
    Asolta przywołałem, bo był wyjątkowo pobłażliwy w stosunku do twoich tekstów.
    Asolt ma PP
    A jak nie miał, to nigdy nie ogłaszał swoich usług np "wykonam OZC - 400zł"
    Na tym forum to użytkownicy go polecają, ja też odesłałem do niego paru, którzy nie wiedzieli, ile kWh weźnie ich dom.

    Kiedy widzę spamerski post użytkownika bez PP, z odnośnikiem to do zgłaszam, a post (link) znika. Jakoś jak widziałem takich postów autorstwa asolta.

    Przypominam, że temat dotyczy wielonickowości na Forum. Asolt, o ile wiem, nie używa kolejnego nicka, tylko Ty.
    Dlaczego chcesz dyskutować o nim ?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 31-01-2020 o 09:30

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wątpliwości moje rozwiałeś i niestety tak byś się nie zachował jak opisujesz. Do tego trzeba znać słuszną interpretacje słów obiektywizm i stronniczość.
    Tak, dokładnie. Zachowałbym tak samo jak w przypadku ujawnionych (choćby w tym wątku) nicków.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Widzę że nic ciekawego w temacie się nie pojawia, także go zamykam by na spokojnie móc posprzątać w wolnej chwili...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 3 z 3

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony