dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Ukośnica 2w1

  1. #1

    Domyślnie Ukośnica 2w1

    Witam wszystkich. Planuje zakup ukosnicy 2w1. Wiem ze ktos moze napisac ze najlepiej byloby zakupic osobno ukosnice oraz pile stolowa, ale z powodu braku wystarczajaco miejsca na narzedzia pomyslalem ze to powinno byc dobre rozwiazanie. Urzadzenie na wlasny uzytek do majsterkowania. Moze ktos posiada taka ukosnice i moze podzielic sie opinia. Znalazlem kilka modeli i chcialbym zasiegnac opini innych.
    GUDE TKGS 216
    RYOBI RTMS1800-G
    GRAPHITE 59G801

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    mialem przyjemnosc uzywac kilka razy pile 2w1. Super sprawa jesli nie mamy za duzo miejsca w warsztacie. Z tego co widze modele ktore podales maja stol roboczy polaczony z pila. Nie wiem jak z wygoda pracy i czy pila po pewnym czasie nie zacznie opdac w funkcji ukosnicy. Ja uzywalem pile dewalta. Ich rozwiazanie bylo troche inne. Fotka ponizej:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DW743N-web_popup.jpg
Wyświetleń:	207
Rozmiar:	68,9 KB
ID:	440380
    Pila z innej polki cenowej ale moze ma swoje odpowiedniki produkowane przez inne marki.
    Pozdrawiam
    Marek

  3. #3

    Domyślnie

    Podepnę się pod pytanie, szczególnie ryobi mnie interesuje, kupiłem niedawno wkrętarkę tej marki no i złego słowa nie powiem, liczę ze z ukośnicą będzie podobnie niestety w necie malo opinii o niej znalazłem, może są tu posiadacze?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony