dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    co do relacji wysokość zaliczki - termin realizacji - nie mów mi, ze ten, co przedpłaca 30% ma ten sam termin, co przedpłaca 80%...
    Oczywiście, że tak. Chyba, że ktoś kupuje u "pana Kazia" w stodole i od jego wpłaty zależy czy p.Kazio będzie miał za co profile kupić
    W normalnych firmach od wysokości zaliczki może (czasem) zależeć poziom rabatowania ale nie termin.
    Jeżeli ktoś uzależnia termin realizacji od tego ile wpłacisz kasy to u mnie by się zapaliła lamka ostrzegawcza!

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    U moich dostawców zaliczka nie ma znaczenia by mieć najszybszy możliwy termin.

    Prowadzenie cenionego za kompetentność portalu to renoma. I dzięki niej można sprzedawć wiedzę oraz powierzchnię reklamową.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #23

    Domyślnie

    Kowalski Okna Lubaczów - tam chyba robią na profilu Salamander
    Hensfort Przemyśl - oni mają chyba swoje profile
    Inwest Profil Krosno - profile Rehau

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Niewiele jest firm których absolutnie nie polecam, ale do takich należy właśnie Kowalski za prowadzenie bardzo nieetycznych działań wobec konkurencji a przy próbie wyjaśnienia sprawy totalnie chamskie stanowisko właściciela.

    Hensfort - łamię sobie język na ich nazwie, ale będę musiał się przyzwyczaić, bo są coraz bardziej widoczni na rynku i to w dobrym świetle.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #25

    Domyślnie

    Kowalski Okna bardzo się reklamował tutaj u nas na Podkarpaciu, że przy zakupie u nich okien na profilu Salamander parapety z xps-a są gratis. Byłem u nich na wycenie i specjalnie nie mówiłem nic o tej reklamie. Oczywiście doliczyli je jako dodatkowy koszt.

    Z Hensfort miałem najniższą wycenę na profilu Ecoreina, nie zdecydowałem się jednak bo opinii nie ma na ich temat w necie nic.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Hensfort to zdaje się jakaś stara firma tylko przebrandowana. Ich obecna strategia marketingowa budzi uznanie w branży.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #27

    Domyślnie

    Pewnie to zbyt ogólne pytanie, ale mając do wyboru Hensfort i Internorm, domyślam się, że i jedne i drugie okna mogą być bardzo dobre?

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    Pewnie to zbyt ogólne pytanie, ale mając do wyboru Hensfort i Internorm, domyślam się, że i jedne i drugie okna mogą być bardzo dobre?
    Dziwne to porównanie. Pewnie nawet kwoty wycen będą podobne, tyle że wyrażone w walucie kraju pochodzenia okien. Internorm nie ma w Polsce porównywalnych odpowiedników.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #29

    Domyślnie

    "Nie ma porównywalnych odpowiedników"? W sensie, że stosuje jakieś inne rozwiązanie techniczne?

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Tak, dokładnie. Ma swoje profile z kompletnie innymi rozwiązaniami niepodobnymi do wszelkich dostępnych na rynku, w tym wiele bardzo pionierskich rozwiązań technologicznych. To tak jakbyś chciał porównywać bolid formuły 1 do aut spotykanych na naszych drogach.
    Oczywiście można zapytać: po co komu bolid do codziennego użytku? Wtedy można porównać parametry istotne: czyli szczelność na wodę i powietrze oraz izolacyjność.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #31

    Domyślnie

    Aha.
    Moje pytanie wynika stąd, że potencjalny dostawca okien (zresztą polecany na Oknoteście) sprzedaje właśnie okna tych 2 firm: Hensfort i Internorm.
    Stąd moje pytanie, zanim zwrócę się do nich o wycenę, żeby od razu skoncentrować się na jednej z nich.
    Czyli skoro Internorm to bolid, to chyba jednak Hensfort wystarczy do domku.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    No to masz na oku dobrą firmę i wystarczy im zaufać.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony