dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Problem z chudziakiem

    Witam serdecznie miałem wylewany beton B10 na posadzkę od wylania mija już 2 miesiące około albo lepiej do 4-5 dni po wylaniu nic sie z beton nie działo a potem po odwiedzinach na działce okazało się że beton się łuszczy odwarstwia zamiotłem raz i po jakimś czasie po kolejnych odwiedzinach okazało się że w miejscu gdzie było zmiecione znów beton się rozwarstwił i martwi mnie to troszkę gdyż w okresie pierwszych 2 tygodni od wylania najgorsze mrozy sięgały -2 stopni a do tej pory najwięcęj było -6 i to długo po wylaniu czy opłaca się robić jakąś ekspertyzę na klasę betonu i czy to co widać na zdjęciu czy powinienem się tym martwic czy jakoś wpłynie to na dalsze prace i późniejsze mieszkanie w tym budynku ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200203_152532.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	440375   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200203_152540.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	99,6 KB
ID:	440376   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200203_152544.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	440377  

  2. #2

    Domyślnie

    O kur... raczej nie wygląda to dobrze....jakiś lichy beton. A czemu nie B15 albo B20 tylko B10 ??? Ja mam nawet B25 na posadzce (przez pomyłkę), a zakładając że zawsze gdzieś oszukają to będzie pewne B20. Chyba najlepiej rzucić na to siatkę i dolać z porządnego betonu. A teraz to bym robił płyte dla świętego spokoju. JAk masz kase to to zrób bo jeszcze stan zero.
    Ostatnio edytowane przez KUBEK1978 ; 03-02-2020 o 22:43

  3. #3

    Domyślnie

    A jaka chcesz robic ekspertyze ? Dla slabego z natury betonu i to jeszcze mrozonego przez pierwsze 2 tyg po wylaniu? Wolaj kierownika budowy i niech oceni od tego w koncu on jest chyba za cos mu placisz ?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Co to za beton? Masz WZ, czy "bez faktury"? Dolana woda?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony