dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie Ogrodzenie typu "Joniec" cena

    Ktoś może niedawno robił ogrodzenie z pustaków typu Joniec? Jak to kształtuje się cenowo ?, głównie chodzi mi o elementy betonowe: fundament, słupki itp.

  2. #2

    Domyślnie

    Mam podmurówkę wykonaną z bloczków Joniec Beskid. Kupione w LM, ceny wszystkich elementów sprawdzisz sobie na ich stronie.
    https://www.leroymerlin.pl/ogrodzeni...ane,a2151.html

    Mam model Beskid. Jakość taka sobie, na zdjęciach wygląda ładniej Ale to tylko podmurówka pod ogrodzenie ze stali/panelowe (nie chciałem dawać zwykłej systemowej podmurówki, tylko coś bardziej solidnego). Gdybym miał robić słupki z tego, pewnie wybrałbym jakiś ładniejszy = droższy model.

    Fundament - ile wykasuje wykonawca, tyle zapłacisz Chyba, że będziesz robić sam. U mnie sam materiał fundamentu wyszedł ok. 2000 zł (beton, trochę stali, beton na wypełnienie bloczków, jakieś kleje itp). Do tego godzina koparki i robocizna majstrów murarzy.

    Ogólnie ogrodzenie frontowe to ch*jowy temat, pod względem finansowym oczywiście. Można na tym nieźle popłynąć jak sobie człowiek powymyśla jakieś cuda wianki...

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    No sprawdzić ceny materiału to umiem, bardziej mnie interesowało czy ktoś zlecał firmie na "gotowo" i ma cenę za 1mb np.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony