dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Uczciwa

    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Skąd
    Radomsko
    Kod pocztowy
    97-500
    Posty
    1

    Domyślnie Może powinien odpadać tynk i zaprawa?

    Sąsiadka mieszkająca pode mną pomówiła mnie na piśmie, że ją zalałam. Pisze, że: w nocy woda lała się jej do wanny (chyba przelała), na sedes i podłogę. W ten sposób ona zalała sąsiadkę niżej. U mnie sucho. Nie potrafię udowodnić, że nie jestem wielbłądem, bo nikt do mnie nie przyszedł spr. Blok ma ok. 70 l. budowany z dziurawki i odpadów cegły. Jak remontowałam mieszkanie okazało się, że zaprawa i tynk jak piasek - można palcem wydłubać dziurę. Tutaj moje pytanie: Czy przy takim zalaniu z 2 pietra aż do parteru, nie powinien odpadać tynk, a nawet spadać kawałki zaprawy? Moim zdaniem to woda powinna lać się nawet po schodach klatki. Ta pode mną nagle zaczęła wypisywać pisma, że ją zalewam od dawna itp. ale akcja była w jednym roku. Pokazała plamkę - u mnie wszystko o.k. wtedy też otrzymała odszkodowanie z PZU za zalanie. Mnie nigdy nie chciała pokazać "zalania", ani skutków Co robić? Proszę o odp. pilne, jestem sama i bezradna

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Winę trzeba udowodnić. Ona musi udowodnić, że ty ją zalałaś.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony