dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Relax room? Potrzebna pomoc w aranżacji!

    Witam!
    Buduję dom i przy projektowaniu pozostał mi 1 dodatkowy, nieużywany pokój. Żona pozwoliła mi robić co chcę, więc szukam wskazówek/pomysłów

    Myślałem o:
    - mini-kino,
    - wolnostojąca sauna z głośnikami, leżakami i relaksującą tapetą na ścianie,
    - pokój gier planszowych z siedziskami podłogowymi i niskim stolikiem na planszę i pionki, półka na wszystkie gry.

    Ponieważ jestem wielkim fanem DIY i mam do tego narzędzia, ostatnia opcja będzie najtańsza, ale czy będzie najlepsza? Jakieś przemyślenia/inne pomysły?

    Informacje dodatkowe: pokój znajduje się na 1 piętrze domu jednorodzinnego, uzbrojony w gniazdka elektryczne i kabel antenowy. Wolałbym nie prowadzić dodatkowych połączeń (woda, gaz), ale jest to możliwe. Możliwy jest również tank do piwa

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	room.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	17,2 KB
ID:	440472 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	room2.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	440473

    Wymiary 4,7x3,5m, wysokość zmienna zgodnie z przekrojem od 1m do 2,7m.

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Skoro ma to być pokój „dla Ciebie” to sam musisz podjąć decyzję. Nikt Ci nie powie czego potrzebujesz. Co z tego, że napiszemy, że najlepiej się sprawdzi siłownia jak Ty wolisz leżaki? I odwrotnie. Jak zdecydujesz co tam robisz to wtedy napisz, podpowiemy Ci jak urządzić to wnętrze, żeby wyszło fajnie.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie wiem co jest wygodnego w graniu w planszówki na podłodze?

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    nie wiem co jest wygodnego w graniu w planszówki na podłodze?
    Nic. Nostalgia z dawnych lat, kiedy pokój ze stołem, krzesłami i kanapa był poza zasięgiem

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ostatnio widziałam ofertę sprzedaży stołu dla graczy - wysuwane podstawki na kubki to oczywistość, ale tam była jeszcze wysuwana podstawka na laptopy (jakby ktoś grał w U-boota). Cały stół miał krawędź, by kości nie spadały podczas zamaszystego rzutu. Do tego była podkładka-mata do rozstawienia jakiejś gry (nie pamiętam nazwy). A całość można było nakryć dodatkowym blatem, jakby w czasie długiej sesji gry gracze chcieli zrobić przerwę na kolację bez składania rozstawionej planszy i kart

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    I ile takie cudo kosztuje?

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony