dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie blat pod zlew w łazience

    Witam.
    Czy ktoś z Państwa mógłby mi doradzić w sprawie blatu pod zlew wpuszczany?
    Jestem w trakcie wykończenia domu. W łazienkach wejdą blaty 80x50 cm
    Chciałbym zastosować umywalkę w puszczana w blat. Czy ktoś z Państwa mógłby doradzić w sprawie materiału z jakiego maja być wykonane blaty?
    Blaty mają być wolno wiszące bez szafek. Rozpatrywałem temat konglomeratu ale koszt takiego blatu z wycięciem pod zlew to jakaś abstrakcja cenowa.
    Pozdrawiam.
    Ojciec

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem jaką kwotą dysponujesz...najtaniej będzie jak zastosujesz blat z laminatu, tylko musisz się liczyć z jego wymianą za jakiś czas.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  3. #3

    Domyślnie

    Jeszcze taniej będzie zrobić to z płyty OSB,

    Jak nie masz środków, to daj sobie spokój.

    Kup coś gotowego w Ikei.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam.
    potrzebuje czegoś co nie trzeba wymieniać po 2 cz 3 latach.
    Łazienki będą mocno użytkowane bo wraz z pokojami będą wynajmowane na sezon letni.
    Rozpatrywałem konglomerat. Jednak jak się dowiedziałem że koszt to 500 zł netto za m2 + 300 zł za wycięcie otworu to mnie przygniotło trochę
    Ojciec

  5. #5

    Domyślnie

    Nie chciałbym wydawać na taki blat wiecej niż 100-150 zł z wycietym otworem bo jeszcze dojdzie mi koszt umywalki, zamocowania na stelażu ..którego równiez jeszcze nie mam
    Ojciec

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grv

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mała Nieszawka
    Kod pocztowy
    87-103
    Posty
    417

    Domyślnie

    Cytat Napisał anzelm Zobacz post
    Nie chciałbym wydawać na taki blat wiecej niż 100-150 zł z wycietym otworem bo jeszcze dojdzie mi koszt umywalki, zamocowania na stelażu ..którego równiez jeszcze nie mam
    W tej cenie to tylko z płyty z marketu, np. https://www.leroymerlin.pl/meble-laz...2811,l529.html
    Projekt TK44 piętrowy, 153m2 pow. użytk., pow. netto 182 m2; ściany Porotherm, Polstyr 15cm 0,38; podłoga EPS100 17cm 0,38; strych Isover 0,41 30cm; dachówka Roben; kocioł Buderus GB072 14kW + RC300 + pogodówka + termostaty Salus + głowice Salus, Galmet 140l.

  7. #7

    Domyślnie

    Witam.
    Chyba pojadę do sklepu meblarskiego i kupie blat kuchenny
    Ojciec

  8. #8

    Domyślnie

    To wcale nie jest taki zły pomysł. Rodzice mają blat kuchenny w łazience i póki co się sprawdza, a koszt niewielki. Wynajmując pokoje zawsze musisz liczyć się z ryzykiem jakiś zniszczeń i koniecznością napraw po sezonie.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie ma co oszczędzać, bo za chwilę będzie trzeba wymieniać i koszt zrobi się podwójny. Na pewno nie rób blatu z drewna. Drewno szybko łapie przebarwienia od rozlanych kosmetyków, kremów, rdzy (np. gdy woda dostanie sie pod metalowy pojemnik od żelu do golenia lub lakieru...). Mam taki blat z desek Merbau w jednej z łazienek i nie powtórzyłbym tego. W drugiej łazience mam blat granitowy i to rozwiązanie polecam: żadnych śladów. Swój blat granitowy robiłem kilka lat temu w firmie . Mieli naprawdę duży wybór kolorów i bez problemu docięli mi nietypowy kształt blatu.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 28-07-2020 o 13:19

  10. #10

    Domyślnie

    Moim zdaniem blat w okleinie w łazience to bezsens, polecam taki z kwarcytu białego - to prawda, trzeba się wykosztować ale to jest nie do zarżnięcia

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Umywalki z blatem i blaty łazienkowe na wymiar, w dowolnym kolorze, kształcie, rozmiarze
    Warto wybrać blaty i umywalki kompozytowe solid surface.
    https://luxum.pl/umywalki-na-wymiar/
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	luxum_lazienka_5.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	19,5 KB
ID:	447458
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0031.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	447459
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	009 -  uj 2.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	447460
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170607_172646_resized_20170821_020133727.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	50,2 KB
ID:	447461
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony