dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    czeno

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    71

    Domyślnie W jakim celu wywija się papę na ściany

    Panowie podłoga na gruncie, na chudziaku pod ścianami jest papa, czy wystarczy zgrzać papę do tej pod ścianami czy trzeba wywijac? W jakim celu wywija się w ogóle papę na ściany?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Po co Ci nowy wątek?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    czeno

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    71

    Domyślnie

    Ponieważ ten dotyczy stricte pytania dlaczego nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał czeno Zobacz post
    Ponieważ ten dotyczy stricte pytania dlaczego nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
    Przecież Ci w tamtym wątku odpowiedziałem.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    czeno

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    71

    Domyślnie

    Ok, to proszę powiedz jeszcze czy przed położeniem papy trzeba czymś smarować chudziaka czy kłaść bezpośrednio na beton?

  6. #6

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    czeno

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    71

    Domyślnie

    Dziękuję, znowu wiem nieco mniej

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mat3006

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    podkarpackie
    Kod pocztowy
    35-205
    Posty
    1.050

    Domyślnie

    Cytat Napisał czeno Zobacz post
    Dziękuję, znowu wiem nieco mniej
    A tak w ogóle to wiesz kogo pytasz? Jakie są jego kwalifikacje i wiedza? Nastukany licznik postów to żadne kompetencje tylko świadectwo wieczornego braku innych, sensowniejszych zajęć. Masz KierBuda (pytanie retoryczne)? To on bierze odpowiedzialność za określone rozwiązania, tu jej nie znajdziesz.
    Pozdrav,
    SM
    Ostatnio edytowane przez mat3006 ; 13-02-2020 o 19:18

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat3006 Zobacz post
    To on bierze odpowiedzialność za określone rozwiązania, tu jej nie znajdziesz.
    O kompetencjach kierbuda było nie raz i nie dwa. Znasz zakres jego obowiązków? Nie ma w nich doradztwa projektowego - ma robić jak jest w projekcie i nie musi rozumieć dlaczego projektant tak zaprojektował.

    Dla przykładu wiesz, jaki jest sens takiej kanapki?
    Pytałem kierbuda, wykonawcy i tu na forum. Nikt nie wiedział. Ja już wiem. Niestety, dowiedziałem się po zrobieniu chudziaka. Podobnie nie miał nic przeciwko takim eLkom, jak w powyższym wątku. Przeceniasz i kompetencje, i zakres obowiązków kierbuda.
    Pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Oczywiście odpowiedzi i sugestie oceniać i nie dowierzać.

    Masz coś merytorycznego do dodania?

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mat3006

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    podkarpackie
    Kod pocztowy
    35-205
    Posty
    1.050

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    O kompetencjach kierbuda było nie raz i nie dwa. Znasz zakres jego obowiązków? Nie ma w nich doradztwa projektowego - ma robić jak jest w projekcie i nie musi rozumieć dlaczego projektant tak zaprojektował.

    Dla przykładu wiesz, jaki jest sens takiej kanapki?
    Pytałem kierbuda, wykonawcy i tu na forum. Nikt nie wiedział. Ja już wiem. Niestety, dowiedziałem się po zrobieniu chudziaka. Podobnie nie miał nic przeciwko takim eLkom, jak w powyższym wątku. Przeceniasz i kompetencje, i zakres obowiązków kierbuda.
    Pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Oczywiście odpowiedzi i sugestie oceniać i nie dowierzać.

    Masz coś merytorycznego do dodania?
    To niby to powyżej było merytoryczne?! Pisałem o odpowiedzialności a raczej jej braku za wszystkie "mądrości" ulotkowe które reprezentujesz.
    A do autora zapytania: jeżeli KierBudowi brakuje wiedzy lub zaangażowania to zmienić lub szukać informacji bezpośrednio u producenta określonego systemu lub materiału. Podstawa: w formie pisemnej!
    Powtórzę: informacje nabyte na tym forum są w 99% wymysłem polskich Pomysłowych Dobromirów, którzy wypisują androny.
    EOT

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony