dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Pomocy , Negatywna decyzja na pozwolenie na budowę

    Dzień dobry,
    Proszę Państwa bardzo proszę o piradę bo juz nie wiem co robic.
    Rok temu upatrzylam małą dzialkę 600 m , poszłam do gminy dowiedziec poprosic o wypis z planu na tą dzialkę, zlozylam pismo, otrzymalam wypis z planu w ktôrrym napisane bylo, ze dzialka jest pod zabudowe szeregową. Poszlam do Pana kierownika wydzialu planistyki , ktory poinformowal mnie , ze dzialka lezy w pasie dzialek pod zabudowe szeregowa i ze ja mogę na niej ( to dzialka narozna) postawic jeden budynek na granicy dzialki przystosowany do zabudowy szeregowej tzn ze slepą , przeciwpozarową ścianą, kupilam tą dzialkę miesiąc pozniej. Po zakupie , nabylam projekt, architektka przystosowala go do zabudowy szeregowej i zlozyla do Starostwa o pozwolenie na budowę. Starosta wydal negatywną decyzję

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.275

    Domyślnie

    Przypuszczalnie projekt nie spełniał założeń MPZP. Zasadnicze pytanie czy twój projekt może spełniać zapisy MPZP? Może oczekiwałaś niemożliwości? Generalnie to nie jest temat do załatwienia na odległość.

  3. #3

    Domyślnie

    To nie problem w projekcie, on zostal przystosowany do zabudowy szeregowej, slepa sciana, przeciepozarowa, umiejscowiony dokladnie na granicy. Problem w tym ze Starosta uwaza ze zabudowa szeregowa to 3 domy na raz i ze ja musze z sąsiadami wystąpic razem odrazu o pizwolenie na 3 dzialki a moi sądziec nie chcą teraz nic budowac.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony