dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Dach 220m a zbiornik chłonny 1600l ^^

    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć czy mój zbiornik jest w stanie pomieścić wodę z całego 220m dachu i czy nie jest zbyt mały. Jego wymiary to 175x175x75 . Chce wybrać dół głęboki na 2metry . Zasypać go kamieniem rzecznym i oddzielić to agrotkanina żeby się nie zamuliło. Na to pójdzie zbiornik z deklem i pół metra ziemi wierzchniej. Zda to egzamin? Teren to kamień plus glina. Dużą ilość kamienia .

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam piachy i przy trochę większym dachu zastosowałem zbiornik ponad 8tys. litrów z wykutym częściowo dnem. Jeszcze wcześniej mam studzienkę osadnikową około 1000 litrów. No i na samym końcu za tym dużym zbiornikiem dodatkowo 100metrow drenów w agrowłukninie i kamieniu rzecznym, zakończonych studzienką przelewową (chyba na wypadek monsunów). Woda z 8 rur spustowych prowadzona jest u mnie do tych zbiorników rurami Wavina 160 i 110mm. Przy dużych opadach ten duży zbiornik miałem prawie pełny. Nigdy jednak jeszcze mi się nic nie przelało.

    Podsumowując: ten proponowany przez Ciebie zbiornik byłby idealny dla... domku z kart

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony