dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie 2 pytania o rozmieszczenie. Łazienka + oddzielenie salonu od korytarza.

    Dzień dobry,

    Miałem okazję zakupić mieszkanie. Żeby nie zawracać głowy szczegółami - wielkimi krokami zbliża się termin oddania mieszkania do użytkowania. Chciałbym na ten czas być gotowym ze wszystkimi planami i pomysłami aranżacyjnymi. Większość już mam, ale mam dwa pytania, na które nie mam jeszcze jasności.

    1. Sensowne zagospodarowanie łazienki + WC. Chciałbym, aby w łazience znalazł się prysznic oraz wanna. W związku z tym najprawdopodobniej muszę przerzucić pralkę do WC. Tam małe wymiary, a mimo wszystko chciałbym jeszcze zachować WC oraz umywalkę. Czy macie może jakąś ciekawą koncepcję na rozmieszczenie?

    Poniżej zdjęcie :


    [img]https://www.fotosik.pl/zdjecie/0c3a7cee38520b40[/img]



    2. Oddzielenie salonu od korytarza. Chciałbym oddzielić nie tylko wizualnie. Akustycznie również. Myślałem o drzwiach przesuwnych lub opcji dwuskrzydłowej, ale ciągle mnie nie satysfakcjonuje moja koncepcja ułożenia. Czy macie może jakiś pomysł jak to zrobić?


    Poniżej zdjęcie :

    [img] https://www.fotosik.pl/zdjecie/da987138b664bdcc [/img]


    Z góry dziękuje za pomoc
    Ostatnio edytowane przez szczelny ; 15-02-2020 o 21:08

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie




  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    1) W łazience może lepiej połączyć wannę i prysznic przy pomocy parawanu nawannowego i dzięki temu zyskać więcej przestrzeni?
    2) Drzwi przesuwne nie oddzielą akustycznie salonu tak dobrze jak zwykłe. Lepiej więc zrobić dwuskrzydłowe.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony