dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie "Inteligentny" zamek

    Nie wiem czy to inteligenty zamek czy nie. Szukam czegoś co zdalnie można zmieniać odstęp, mogę przez net komuś podesłać kod aby otworzył pomieszczenie, "on" wklepuje to w zamek lub zbliża smartfon. W necie trochę tego jest , ale szukam opinii czy ktoś używa, na co zwracać uwagę co warto kopić co nie?

  2. #2

    Domyślnie

    Mam Xiaomi Sherlock S1. Zamek super (mechanicznie), aplikacja dno ! Problemy z uruchomieniem, częste wylogowywanie itp. Jakbyś patrzał na ten zamek, to raczej odradzam do twoich zastosowań .-)

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Dziękuje za info.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ann_knast

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Gostynin
    Kod pocztowy
    09-500
    Posty
    28

    Domyślnie

    Chodzi Ci tylko o zamek? Czy raczej jakieś bardziej kompleksowe rozwiązanie?

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar iF-Jimi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Nie wiem czy to inteligenty zamek czy nie. Szukam czegoś co zdalnie można zmieniać odstęp, mogę przez net komuś podesłać kod aby otworzył pomieszczenie, "on" wklepuje to w zamek lub zbliża smartfon. W necie trochę tego jest , ale szukam opinii czy ktoś używa, na co zwracać uwagę co warto kopić co nie?
    Do Ampio ostatnio weszła taka możliwość kontroli dostępu gdzie do każdej strefy możesz przypisywać wiele kodów dostępu z różnymi uprawnieniami. Ale jeśli chodzi Ci tylko o jeden zamek to instalacja może być nieopłacalna.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony