dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Zdalny włącznik do pompy cyrkulacyjnej c.w.u

    Witam,
    mam ochotę na wymianę czasowego, programowanego sterownika do włączania c.w.u jak ten:
    https://diolut.pl/czasomierz-program...QaApN3EALw_wcB
    na podobny, ale sterowany zdanie. Potrzebuje do 3 punktów (ostatecznie 2) poboru. Czy jest coś co może działać w podobny sposób? Nie mam możliwości przebudowany układu na coś bardziej wypaśnego (chyba, że gdy zbiornik zgnije).
    Mam zbudowany dom Jantar II wersja odbicie lustrzane bez szczególnych zmian w architekturze. Zmieniłem wentylację grawitacyjną na rekuperację Zehnder QBasic, ogrzewam pompą ciepła PW Panasonic T-Cap 9kW. Nie mam kominów, izolacja 20cm styropiany oraz piana PUR.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Używam gniazdek wifi do czegoś innego, ale zdają egzamin
    https://allegro.pl/oferta/gosund-int...111-8360105826
    kontrola przez aplikację - wł/wył oraz timer .

    Jesli potrzebujesz do sterowania cyrkulacją CWU np w łazience, to stosuję coś innego.
    https://allegro.pl/oferta/czujnik-ru...SABEgLDovD_BwE
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  3. #3

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    540 zł naprawdę taką propozycję daje gość , który szarpie się o każdy grosz w wojenkach G11 czy G12
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  5. #5

    Domyślnie

    Kod:
    mam ochotę na wymianę czasowego, programowanego sterownika do włączania c.w.u
    Ja mam w kiblu i kuchni wlaczniki dzwonkowe a przy pompce maly timer ustawiony na kilka minut. wlaqczam pompke kiedy potrzeba i jestem z tego rozwiazania bardzo zadowolonyKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pobrane.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	6,4 KB
ID:	442836

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    romano78

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Sędziszów młp
    Posty
    2.063

    Domyślnie

    Cytat Napisał witiaw Zobacz post
    Kod:
    mam ochotę na wymianę czasowego, programowanego sterownika do włączania c.w.u
    Ja mam w kiblu i kuchni wlaczniki dzwonkowe a przy pompce maly timer ustawiony na kilka minut. wlaqczam pompke kiedy potrzeba i jestem z tego rozwiazania bardzo zadowolonyKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pobrane.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	6,4 KB
ID:	442836
    Ale dla czego masz ustawione kilka minut ma być ustawione taki czas w jakim rury się nagrzeja ja mam też włączniki dzwonkowe tylko czas ustawiony na 20sekund po tym czasie leci od razu ciepla woda z kranu pompke mam 60-tke na 3biegu.

  7. #7

    Domyślnie

    Ale dla czego masz ustawione kilka minut ma być ustawione taki czas w jakim rury się nagrzeja ja mam też włączniki dzwonkowe tylko czas ustawiony na 20sekund po tym czasie leci od razu ciepla woda z kranu pompke mam 60-tke na 3biegu.
    Z tym czasem to troche strzelilem, ja mam mala pompke erga lfp ustawiona na 3 a czas szczerze niewiem .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony