dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Tymczasowe "schody" na piętro

    Czy macie jakiś sprawdzony patent na "schody" z parteru na piętro. Najłatwiej byłoby zamontować schody ale wiadomo, że na etapie urządzania domu są ważniejsze wydatki. Drabina jest OK ale dla dorosłych, zaprawionych w tym temacie. Gorzej jeśli chodzi o dzieci - 9-latek będzie miał problem aby wejść i zejść po drabinie. Jakie tymczasowe rozwiązanie (jeśli takowe w ogóle jest) polecacie?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jeremies Zobacz post
    Czy macie jakiś sprawdzony patent na "schody"
    Nalepszym patętem na schody są po prostu schody.

    Tymczasowe schody z najtańszej deski z tartaku.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jeremies Zobacz post
    Czy macie jakiś sprawdzony patent na "schody" z parteru na piętro. Najłatwiej byłoby zamontować schody ale wiadomo, że na etapie urządzania domu są ważniejsze wydatki. Drabina jest OK ale dla dorosłych, zaprawionych w tym temacie. Gorzej jeśli chodzi o dzieci - 9-latek będzie miał problem aby wejść i zejść po drabinie. Jakie tymczasowe rozwiązanie (jeśli takowe w ogóle jest) polecacie?
    o ja prdl...

    możesz linę rzucać i się podciągać...

    kur...mieszkać bez schodów i rozważać jakieś drabiny czy temu podobne ? normalny jesteś ? dzieci w domu w dodatku ? co może być ważniejszego od schodów przecież to podstawa już na etapie stanu surowego
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 25-02-2020 o 16:09

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    możesz zbić tymczasowe schody z desek sosnowych, ale nie wiem czy będzie to opłacalne.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    co może być ważniejszego od schodów przecież to podstawa już na etapie stanu surowego
    Dużo rzeczy może być ważniejszych od schodów. Nie każdy ma od razu kasiutrę na wszystko.
    Tymczasowe schody, własnoręcznie sklecone z tartacznej deski (jakieś 600 zł i dzień pracy), sa lepszym pomysłem, niż betonowe na etapie stanu surowego.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    o ja prdl...

    możesz linę rzucać i się podciągać...
    Zostawiam bez komentarza.

    Cytat Napisał Superior Zobacz post
    Dużo rzeczy może być ważniejszych od schodów. Nie każdy ma od razu kasiutrę na wszystko.
    Tymczasowe schody, własnoręcznie sklecone z tartacznej deski (jakieś 600 zł i dzień pracy), sa lepszym pomysłem, niż betonowe na etapie stanu surowego.
    Prawdopodobnie stanie na schodach młynarskich, jako tymczasowe powinny się sprawdzić a jak będzie gotówka to zamontuje się właściwe.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Ciekawe co kierownik wpisał składając dokumenty do nadzoru "wykonano zgodnie z projektem" ? Bez schodów, kierownik samobójca? Czy mieszkasz na budowie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Ciekawe co kierownik wpisał składając dokumenty do nadzoru "wykonano zgodnie z projektem" ? Bez schodów, kierownik samobójca? Czy mieszkasz na budowie.
    Dom jest jeszcze w trakcie budowy ale wcześniej chcę wymyślić sposób na dostanie się na piętro.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony