dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Ķąt dachu

  1. #1

    Domyślnie Ķąt dachu

    Witam mam taki problem chodzi o kąt dachu .W mojej gminie na terenach kategorii*MU*nowa i nadbudowywana zabudowa*musi być kryta dachem typu*45*lub dachem typu sąsiedzkiego.
    dachu typu sąsiedzkiego – należy przez to rozumieć dach w formie jak na budynku usytuowanym*w bezpośrednim sąsiedztwie przy tej samej drodze,*

    Chciałem postawić parterówke z katem 30 lub 35 stopni
    Kupiłem działke narożną z wylanymi fundamentami 110metrow ale projekt do przerobienia .
    Dzialka ma w papierach ulice np X i sasiad ma dom z kątem 45 stopni i tu lipa. Ale dom bedzie ustawiony i wiazdy na dzialke mam od ulicy Y i z tej strony sąsiad ma duży kwadraciak nr 1 i dobudowke z nr 1a
    czy moge starać sie o zmiane przynależność do ulicy bo niechce budować aż tak wielkiego domu jak myślicie jest jakaś szansa

  2. #2
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał daniel81 Zobacz post
    Witam mam taki problem chodzi o kąt dachu .W mojej gminie na terenach kategorii*MU*nowa i nadbudowywana zabudowa*musi być kryta dachem typu*45*lub dachem typu sąsiedzkiego.
    dachu typu sąsiedzkiego – należy przez to rozumieć dach w formie jak na budynku usytuowanym*w bezpośrednim sąsiedztwie przy tej samej drodze,*

    Chciałem postawić parterówke z katem 30 lub 35 stopni
    Kupiłem działke narożną z wylanymi fundamentami 110metrow ale projekt do przerobienia .
    Dzialka ma w papierach ulice np X i sasiad ma dom z kątem 45 stopni i tu lipa. Ale dom bedzie ustawiony i wiazdy na dzialke mam od ulicy Y i z tej strony sąsiad ma duży kwadraciak nr 1 i dobudowke z nr 1a
    czy moge starać sie o zmiane przynależność do ulicy bo niechce budować aż tak wielkiego domu jak myślicie jest jakaś szansa
    Nie ma szans, wejście do domu może być i od tyłu od ulicy Z ale dom stoi na ulicy X.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Misterhajt

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    435

    Domyślnie

    Ja ci dam kąt!
    Usuń tego paprocha spod litery "K", bo paznokciem ekran chciałem wydłubać

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Zakładanie w różnych miejscach tego samego tematu niewiele pomoże. Gmina od tego MPZP nie zmieni

    Jeśli "Chciałem postawić parterówke z katem 30 lub 35 stopni" to po co kupowałeś działkę "na terenach kategorii*MU*nowa i nadbudowywana zabudowa*musi być kryta dachem typu*45*lub dachem typu sąsiedzkiego."?

    Idź do gminy i się spytaj czy w nowym pozwoleniu na budowę możesz zmienić wjazd na działkę na ulicę Y: https://forum.muratordom.pl/showthre...że-być-wjazd
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-02-2020 o 20:33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony