dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    danmarkos

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kościan
    Kod pocztowy
    64-000
    Posty
    1

    Domyślnie rezygnacja z przyłączenie do sieci gazowej

    Witam forumowiczów.
    Czy ktoś orientuje się jakie są konsekwencje z rezygnacji przyłączenia od PSG?
    Od 2018 roku ciągnę temat podłączenia gazu. W styczniu zeszłego roku podpisałem umowę i do tej pory nie mam zrobionego przyłącza mimo kilku wcześniej podanych terminów (wina podwykonawcy). Sam zamontowałem już skrzynkę i mam rozprowadzoną w domu sieć wewnętrzną - wszystko czeka... Nie mogę robić dalszej części remontu bo utknąłem na etapie ogrzewania i zacząłem zastanawiać się nad elektrycznym. W umowie napisane jest, że mogą obciążyć mnie kosztami, które ponieśli. Ktoś orientuje się czym mogą mnie obarczyć ? Ile ewentualnie będą chwieli ? Jakie mogą być inne konsekwencje ?

    z góry dziękuję za odpowiedzi
    Pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.246

    Domyślnie

    Jeśli wcześniejsze terminy przyłączenia do sieci masz na piśmie to jest to nie dotrzymanie umowy przez dostawcę ale jeśli terminy były tylko podawane na tzw. gębę to mogą Cię obciążyć np kosztami projektowymi i innej papierologii które ponieśli a staną się nieaktualne
    .
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony