dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Remont domu

  1. #1

    Domyślnie Remont domu

    Witam,
    mam do remontu poniemiecki dom. Teraz z ganku wchodzi się do kuchni, chciałbym to zmienić (układ pomieszczeń) i rozwiązać to jakoś bardziej sensownie. W grę wchodzi przebudowa ścian (oprócz zaznaczonej na czerwono, jest to ściana nośna i nie można jej ruszyć), przestawienie drzwi itp. W załączniku poglądowy plan fragmentu domu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	441422  

  2. #2
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    To postaw w kuchni dodatkową ściankę 12cm i po sprawie po co ci kuchnia taka duża ?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a co chcesz w tym domu mieć?
    To ma zostać parterówka? Mają być sypialnie - ile?
    I nie zakładaj kilku tematów o tym samym

  4. #4

    Domyślnie

    Tak jest to porterówka i tak ma zostać.
    Na planie tego nie pokazałem ale przez przejście w prawym górnym rogu wchodzi się do przedpokoju, a z niego jest wejście do łazienki i jeszcze jednej sypialni ale tego nie ruszam
    Myślałem żeby poszerzyć lekko przejście pomiędzy kuchnią a środkowym pokojem (który ma być czymś na wzór salonu z sofą i TV, chociaż nie wiem czy nie jest trochę za mały bo jest on przechodni do toalety i do tej pory przechodziło się między sofą a TV co było trochę niewygodne) i na środku kuchni postawić kawałek ścianki żeby ją lekko odrodzić, chociaż wizualnie, a te dwa pokoje na dole mają być sypialniami.
    Dzięki za odpowiedzi

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie



    Ganek podzielić na pół. Pół wiatrołap, pół kotłownia.
    Kuchnię podzielić na kuchnię i łazienkę.
    Między łazienką a salonem jest wnękowa szafa na pralkę i suszarkę dostępna z korytarzyka.
    W kuchni P-piekarnik w zabudowie, L lodówka, Z zmywarka

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jeśli dom w rzeczywistości jest inny niz narysowałeś, to oczywiście trzeba inaczej zaplanować wnętrza.

  7. #7

    Domyślnie

    Elfir wielkie dzięki za zaangażowanie! łazienka jest już zrobiona więc przerobić chcę tylko środek domu, ale pomysł z kotłownią niezły, a z tym też mam lekki problem dzięki, będę myślał dalej jak to rozwiązać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony