dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Pokój na poddaszu

    Witam, proszę o pomoc w prawidłowej zabudowie poddasza, chcę tam zrobić jeden pokój użytkowy. O ile sufit to wiem jak zrobić (wełna, profile folia płyta karton gips) to nie wiem jak wykonać ścianki boczne - zaznaczone na czerwono na zdjęciu. Nie chce ocieplać całego poddasza (skosów) bo to dość duży metraż co wygeneruje duże koszta dlatego chcę tylko ocieplić wydzieloną przestrzeń na jeden pokój reszta poddasza to będzie strych na graty. Na podłodze, patrząc od dołu(parteru) będzie stelaż krzyżowy: płyta KG, folia, wełna 2 x 15 cm, na wiązary już u góry na podłogę położę pewnie murłatę co 40 cm o grubości 6 cm i na to płytę OSB
    Na ściankę boczną planuję dać w kolejności: sznurek, wełna, profil CD i płyta KG, zastanawiam się jeszcze jak prawidłowo dać profile poziomo np na grzybkach ? czy pionowo wkładając w profil UD tylko jak go u góry zamocować jak jest skos ;/

    z góry dzięki za pomoc
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1aa.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	441517   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1a.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	441516  
    Ostatnio edytowane przez stawar1976 ; 07-03-2020 o 11:30 Powód: zmiana zdjęcia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony