dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Termoton 25 owczary czy ceramika podkarpacka

    Witam
    Stoję przed wyborem ceramiki do budowy domu. Padło na owczary albo chmielów. Cena zachęcająca 4,30 brutto za szt. Czy macie Państwo doświadczenie z tymi dwoma pustakami?

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pit3r87

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam,

    też się zastanawiam na Ceramiką Podkarpacką. Tylko ja mam cenę 4,8 brutto z transportem

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pit3r87

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ja buduję z ceramiki podkarpackiej.
    Na początku murarze sceptycznie podchodzi do tego pustaka. Ale pozytywnie się zaskoczyli.
    Więc ja polecam.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Mój murarz mówił ze z termotonu to można garaż postawić a ta cermamike podkarpacka strasznie chwalił. Akurat jak u mnie kończył to mówił ze na składzie się pojawiła.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Taki niepozorny temat, a usunięte już kilkanaście wpisów pochwalnych od jednopostowców! Ludzie, jak już bierzecie się za reklamę, to zróbcie to dobrze a nie jak studenci na praktykach!
    Ps. A w ogóle najlepiej by było, gdyby zleceniodawca wydelegował na forum swojego przedstawiciela, który udzielałby na prawdę pomocnych i profesjonalnych porad. Dla takich osób zawsze jest tu miejsce!
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #6

    Domyślnie

    Ja również stoję przed decyzją wyboru pustaka.
    Opcje to: Wienerberger Porotherm 25 albo Ceramika Podkarpacka Pustak 25.
    Chciałbym poznać opinie nt. Ceramiki Podkarpackiej.
    Problem w tym, że jest to w miarę świeży produkt na rynku i brak w internecie opinii o nim.
    Różnica cenowa w skali całej inwestycji jest na tyle duża, że się waham.
    W sumie jest to jedyny wątek na ten temat.

  7. #7

    Domyślnie

    Są jakieś opinie o Owczarach? Bardzo mało tego jest na necie, a patrząc na specyfikację to Termoton Diament wydaje się zostawiać konkurencję daleko w tyle.

  8. #8

    Domyślnie

    Miałem inny wybór i wziąłem Owczary najtansze 25 pw z przyczyn finansowych, na 200 mkw wyszlo 5 tys.taniej. Termoizolacyjność innych była lepsza, ale to styro załatwi sprawę. Ekipa średnich murarzy zrobiła równe ściany. Wg mojego kierownika pogląd, że droższe są lepsze to trik marketingowy. Część ludzi uważa oczywiście inaczej, bo wskaźniki, marka, na murowaniu się nie oszczędza, zobaczymy za 20 lat, opinie fachowców itp, ich prawo.

  9. #9

    Domyślnie

    Powiem tak... Na ściany parteru kupiłem ceramike Plecewice. Miał być super towar, a w mojej - nie fachowej ocenie był taki se. Murarze jakoś nie narzekali, ale bywały pojedyncze pustaki, które łapiąc w ręce i zdejmując z palety potrafiły się przełamać na pół w rękach... Dałem za to 5,4zł/szt. Wówczas mogłem kupić Termoton po 3,78zł/szt. Dobre 2000-2500zł oszczędności na wszystkich ścianach nośnych miałbym. Dziś chcąc zamówić Termoton na ściany poddasza wszędzie w mojej okolicy jest niedostepny, a jesli już to zbliża się do 5zł/szt, ale generalnie niedostępny. Udało mi się wyrwać cegłe CERPOL po 4,9zł/szt, z dnia na dzień....

    zmierzam do tego, że wszędzie w okolicy widzę na budowach TERMOTON, jedną czy 2 budowy z tego materiału widziałem z bliska i wygląda to bardzo, bardzo dobrze.

    //edit//
    jakby coś to Dmosin, pow. brzeziński, woj. łódzkie - termoton do kupienia po 4,4zł/szt (cena na dziś)
    Ostatnio edytowane przez dawiddur ; 05-07-2021 o 15:02

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Taki niepozorny temat, a usunięte już kilkanaście wpisów pochwalnych od jednopostowców! Ludzie, jak już bierzecie się za reklamę, to zróbcie to dobrze a nie jak studenci na praktykach!
    Ps. A w ogóle najlepiej by było, gdyby zleceniodawca wydelegował na forum swojego przedstawiciela, który udzielałby na prawdę pomocnych i profesjonalnych porad. Dla takich osób zawsze jest tu miejsce!
    Pan Paweł O. i jego mocny marketing. Brawo!

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cris131

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Lipnica Mała
    Kod pocztowy
    33-323
    Posty
    55

    Domyślnie

    Witam. Jezeli moge zabracglos to...polecam Ci Wienerberger Porotherm 25 P+W Ja z tego pustaka budowalem w tym roku sciany i moge powiedziec ze jest rewelacyjny. Mocny rowny nie kruszy sie bardzo fajnie obrabia sie pilarka i duzym Boschem. Murarz pracujacy na warszawskich budowach stwierdzil ze ta ceramika z ktorej oni buduja jest g..... przy tym pustaku. Ogolnie sciany murowalismy 4 dni i z 29 palet pustakow uszkodzonych zostalo...okolo 7 sztuk pustakow. !!!! Jestem bardzo zadowolony z tej wlasnie ceramiki i polecam ja wszystkim. To nie jest reklama poniewaz z tych pustakow murowalem i moge na ich temat powiedziec wiele.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony