dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie System docieplen wg Muratora :)



    Nie jestem czytelnikiem muratora wersji papierowej - raz widzialem jakis jeden numer i stwierdzilem ze to bez sensu.
    Dzis koledzy wykonawcy wyslali mi zdjecie powyzej z prosba o komentarz postanowilem jednak podzielic sie tutaj....

    Teatrzyk jest - chlop ma kask, kamizelke, buty hahaha na domku... no super... pod zdjecie do artykulu BHP upozorowane... super, propagujmy zasady BHP na budowie, wprawdzie jak jest na "domkach" kazdy wie.. natomiast jest pewne "ALE":

    Na 1 rzut oka kazdy forumowicz zauwazy:
    1 blad - blad klejenia na placki

    i na pierwszy rzut oka tyle by bylo.. natomiast za chwile wpadaja kolejne niespodzianki na tym zdjeciu w oko
    2 blad: zastosowano do zabezpieczen stolarki przy listwach przyokiennych czarna folie - w sloneczny dzien - strzeli szyba w oknie
    3 blad: zastanawiajace jest docieplenie schodzace wzdluz skosu dachu - te wystajace plyty w narozu budynku - jak tam ten spec rozwiaze teraz przewiazanie plyt w narozniku
    4 blad: w zaleznosci od zastosowanego systemu docieplen - przy takiej wysokosci cokolu - tam powinna byc listwa startowa - osobiscie jestem jej mega przeciwnikiem bo uwazam ze robi wiecej szkody niz pozytku i stosuje zamienne rozwiazanie (co ciekawe moje rozwiazanie niedlugo powinno pojawic sie w nowych wytycznych w Greinplast)
    5 blad: czepialstwo to jest, ale w zaleznosci od pory roku powinno byc rusztowanie z siatka, jezeli faktycznie robione teraz (luty marzec) gdzie mamy powiedzmy bardzo wczesna wiosne - no dobra - jest ok
    6 blad: pierwsze okno od lewej, jego prawy dolny rog - "elka niby jest" ale jest za mala

    Redakcjo... helloł kto Wam te zdjecia wybiera i weryfikuje?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 08-03-2020 o 11:18
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    A co to za zamienne rozwiązanie?

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał boorys Zobacz post
    A co to za zamienne rozwiązanie?
    https://www.facebook.com/permalink.p...87153427979515
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #4

    Domyślnie

    Szkoda, że nikt nie patrzy na takie rzeczy tylko zdjęcia lecą bez zastanowienia pytanie czy tekst tak samo ma błędy...
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony