dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie projekt DOM W PRZEBIŚNIEGACH 3 (G2) pracownia ARCHON

    Witam!

    Przeglądająć Forum nie natknąłem się na ten projekt

    Co o nim myślicie?
    https://www.archon.pl/projekty-domow...m70a23a32e42a3

    To na czym Nam zależy to na pewno własna przestrzeń (mowa o sypialni) oraz spory taras. Dodatkowo w grę wchodzi tylko dom parterowy.

    Może, ktoś z forumowiczów miał doczynienia z projektem? Bardzo chętnie poznam Wasze zdanie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wielka chata, tak pod 700 tyś na wstępie.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    b4rney

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Wrocaw
    Kod pocztowy
    54-115
    Posty
    3

    Domyślnie Projekt dom w przebiśniegach 3 GC 2

    Witam wszystkich budowniczych!

    Jesteśmy z żona na etapie wybierania projektu, oglądamy je już od roku ale w końcu mamy działkę i musimy przyspieszyć działania. Znaleźliśmy wykonawcę który ma wolny termin w przyszłym roku i chcielibyśmy go zaklepać - tylko najpierw musimy wybrać projekt Obydwoje jesteśmy w tym temacie zieloni, żadne z nas nigdy nie mieszkało w domu ale postanowiliśmy spełnić swoje marzenie. Jestem po lekturze kilku książek, kilkunastu blogów i artykułów ale dalej nie zastąpi to praktycznej wiedzy dlatego chciałbym prosić bardziej doświadczone osoby o wyrażenie swojej opini na temat tego projektu - i ew. zasugerowanie przydatnych zmian.

    https://www.archon.pl/projekty-domow...xoCbSIQAvD_BwE

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    poszerzyłabym nieco garderobę przy sypialni rodziców.
    W pokojach dzieci zrobiłabym zwykłe okna.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    b4rney

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Wrocaw
    Kod pocztowy
    54-115
    Posty
    3

    Domyślnie

    Do napisania postu skłonił mnie właśnie Twój komentarz @elfir, w temacie z innym projektem napisałaś dużo komentarzy (większość negatywnych), które uznałem za trafne. Czuć od Ciebie więdzie i doświadczenie - chętnie usłyszał bym Twoją opinie na temat tego projektu całościowo. Mógłbym się odezwać na priv z pytaniami?

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    b4rney

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Wrocaw
    Kod pocztowy
    54-115
    Posty
    3

    Domyślnie

    @elfir powiedz proszę co myślisz o tym - https://www.extradom.pl/projekt-domu...RoCstkQAvD_BwE

    Sprawdziłem opinie osób budujących dom według tego projektu na forach i facebooku - większość osób wspomina o zaniżonych przez projektanta kosztach budowy - czy to jest 'trudny' projekt? Jak to oceniasz

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jestem w stanie jedynie ocenić funkcjonalność wnętrz. Nie kwestii technicznych.
    Ten projekt jest całkiem ok, bo to duży dom i łatwo było prawidłowo go zaplanować. Dlatego nie miałam większych uwag.

    natomiast Hiacynt nie jest parterowy i sypialnie są pod skosami. Jest też dużo większy.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-10-2021 o 21:21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony