dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 23
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 450
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz11 Zobacz post
    Cena towaru jest taka, jaka kupujacy zgodzi sie zaplacic.

    Ja nie jestem wrozka, zeby wiedziec jakie beda ceny w blizszej i dalszej przyszlosci. Nie jestem tez na tyle kompetentny, zeby byc pewnym tak jak Ty, ze spadna lub wzrosna.

    Zyhu, jestes spekulantem, ktory kilka razy trafil jedynie z przeczuciem przyszlosci na rynku, ale to byl lut szczescia, a nie wiedza. A uwazasz sie za wielkiego i wytrawnego znawce.
    A ile razy Zyhu nie trafił?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Załącznik 441637

    A moze US&A dzis skonczy na +.... a i ropa na razie 11,6% w gore

    Jutro moze akurat byc inaczej... jak w zeszlym tygodniu ...
    to jest wasza merytoryka

    1,5 miesiąca temu baryłka ropy 60usd
    dziś 33 usd

    ale 11,6% w górę a ja powiem 47% w dół

    komu zaufasz ?

    manipulacja poziom master.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał zyhu Zobacz post
    ja się z tym zgodzę. tyle tylko, dlaczego kupujący rozkłada ten zakup na 30 lat. co to znaczy. to znaczy tyle, że za 30 lat ten zakup będzie dla niego osiągalny.
    kto więc daje czarnego łabędzia kupującemu ? polska czy zachód ?

    jak może ktoś kupić dom za 800 tys zł w wieku 24 lat, jeśli przez 4 lata nie zdołał zaoszczędzić na golfa 3 ?

    więc odpuść myślenie i zajmij się czytaniem chociażby moich wpisów za darmo
    Tylko po kiego grzyba roztrzasasz, czy dzejsika albo brajanek wieli kredyt, ktorego nie powinni byli brac? To problem ich i ich banku.

    Ja nawet powiem, ze niestety normalna sprawa, ze niektorym kredytobiorcom czasem sie powija noga i konczy sie to dramatem zyciowym, gdy kupione na kredyt mieszkanie zajmuje komornik. Istotne, by takich przypadkow bylo mozliwie malo.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz11 Zobacz post
    Tylko po kiego grzyba roztrzasasz, czy dzejsika albo brajanek wieli kredyt, ktorego nie powinni byli brac? To problem ich i ich banku.

    Ja nawet powiem, ze niestety normalna sprawa, ze niektorym kredytobiorcom czasem sie powija noga i konczy sie to dramatem zyciowym, gdy kupione na kredyt mieszkanie zajmuje komornik. Istotne, by takich przypadkow bylo mozliwie malo.
    ale kolego kiedy zrozumiesz jedno, że mnie nie obchodzi, że kupiłeś 20 letniego passata i czy ty go tu sprzedasz z zyskiem 2 k czy 300 k mnie to zupełnie nie obchodzi

    ale po co takie tematy, że zawieszenie lampy 100 zł, zamontowanie wanny 1200 zł lol albo metr k g 130 zł.

    no właśnie po to kolego, że robicie lud za bozna, ale się wam już urywa

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał zyhu Zobacz post
    no właśnie po to kolego, że robicie lud za bozna, ale się wam już urywa
    O co chodzi ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #46

    Domyślnie

    Zaczyna się. Od poniedziałku zamknięte szkoły przedszkola. Zaczną się L4 opieki. Redukcja zatrudnienia, zatory płatnicze. A kredyty trzeba spłacać. Turystyka stoi. Transport stoi. Łańcuchy dostaw przerwane. Nikt brajankowi nie powiedział że kredyt na 30 lat jest decyzja wiążąca i odpowiedzialna

  7. #47

    Domyślnie

    No to ryzyko recesji rosnie. A jesli recesja stanie sie faktem, to wszyscy, w tym ja, Ty oraz Brajanek z Dzejsika dostana po d...

    Tylko ciagle sie pytam, co sie tak przejmujesz losem Brajanka i Dzejsiki? Mnie w tej sytuacji interesuje moj obecny kredyt (nie martw sie, nie bralem pod korek, choc na 30 lat) i ewentualnie przyszly.

  8. #48

    Domyślnie

    Ja sie o nich nie martwię. Ja tylko pokazuje tu piszącym na forum i mnie opływających że nie mają racji jeśli chodzi o wątek nr 1 . Być może się czegoś nauczą i przekażą to swoim dzieciom i już będzie coś na plus. Najgorzej żyć w nieświadomości i w nieświadomości opowiadać bajki. Dom dobrem luksusowym buhahaha

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał zyhu Zobacz post
    Ja sie o nich nie martwię. Ja tylko pokazuje tu piszącym na forum i mnie opływających że nie mają racji jeśli chodzi o wątek nr 1 . Być może się czegoś nauczą i przekażą to swoim dzieciom i już będzie coś na plus. Najgorzej żyć w nieświadomości i w nieświadomości opowiadać bajki. Dom dobrem luksusowym buhahaha
    lecz się człowieku
    masz obsesję na punkcie innych.

    p.s. - we Włoszech zawieszono wszystkie spłaty kredytów hipotecznych. nici z Twojej wizji bankructwa...przykro mi.

  10. #50

    Domyślnie

    Wlasnie dostalem informacje, ze od kwietnia ceny okien, ktore wstepnie wycenialem pojda w gore o 4-5 procent.
    No to gdzie te spadki cen w budowlance????

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz11 Zobacz post
    Wlasnie dostalem informacje, ze od kwietnia ceny okien, ktore wstepnie wycenialem pojda w gore o 4-5 procent.
    No to gdzie te spadki cen w budowlance????
    spokojnie za kilka tygodni wszyscy się osrają z powodu wirusa siądą zamówienia i cena pójdzie w dół a terminy wstecz.

  12. #52

    Domyślnie

    Odnośnie wirusa.
    Info od Merkelowej: "Prawdopodobnie nawet 70 proc. populacji zakazi się koronawirusem, który rozprzestrzenia się na świecie"

    Daje to nam ok 5 mld ludzi zarażonych. Przyjmując umieralność na poziomie 4 % to 196 mln ludzi. Wygląda na to że grozi nam niespotykany dotąd światowy paraliż.

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał patrick99 Zobacz post
    ...

    p.s. - we Włoszech zawieszono wszystkie spłaty kredytów hipotecznych. nici z Twojej wizji bankructwa...przykro mi.
    U mnie również
    ... narazie dla osób powiązanych z epidemią
    ps - już pandemią
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 11-03-2020 o 17:17 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    spokojnie za kilka tygodni wszyscy się osrają z powodu wirusa siądą zamówienia i cena pójdzie w dół a terminy wstecz.
    Moze tak bedzie, a moze nie.
    Nawet jesli tak bedzie, to obawiam sie, ze w ostatnich latach ceny tak podskoczyly, ze jesli spadna, to tylko trochę i poziomu sprzed lat nie osiagniemy.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz11 Zobacz post
    Moze tak bedzie, a moze nie.
    Nawet jesli tak bedzie, to obawiam sie, ze w ostatnich latach ceny tak podskoczyly, ze jesli spadna, to tylko trochę i poziomu sprzed lat nie osiagniemy.
    Sytuacja jest dynamiczna jak ktoś zachoruje to nie będzie kładł kafelków poczeka aż się sytuacja ustabilizuje tylko że kafelkarz o ile posiada rezerwy fiannsowe jak je zużyje będzie jadł trawę z łąki jak nie znajdzie klienta więc.... zrobi po kosztach chyba że jest zdeklarowanym eko veganinem stoikiem.

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Hm... dzisiaj bardzo wiele to spekulacje... ale patrzac na wszechobecny wrost cen malo prawdobodobne ze ceny spadna do tych zprzed lat.
    Ale to taka "moja" spekulacja
    13 lat temu baryłka ropy była po 140 dolarów a dziś jest ta sama baryłka po 30...

    waszym tokiem rozumowania, powinna być po 800. a nie jest. i teraz myśl i drap się po głowie, czemu tak jest.

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    13 lat temu nie byla nawet blisko 140$, znowu klamiesz i manipulujesz.

    A nie.... $ podrozal.... ilokrotnie spadla cena ropy a ile % podrozal $ z 2 do dzisiejszych 3,83 ( bo zaraz z tym wyjedziesz )


    i po co się kompromitujesz ? a co mnie obchodzi dolar ?
    żenada

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Obrazek jest nie wyrazny.... po ile byla ropa w 2007 roku? To 13 lat temu... wiesz 2020-13....

    Moze juz nie brnij...
    pisz więcej, niech forum widzi, kto na nim pisze

    masakra

  19. #59

    Domyślnie

    Cena ropy blisko 140 dolarów za baryłkę
    2008-06-16 14:44

    Notowania ropy crude wzrosły dziś do 139,89 dolarów za baryłkę i jest to najwyższa w historii cena tego surowca


    dokładnie więc 12 lat temu

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Hm... dzisiaj bardzo wiele to spekulacje... ale patrzac na wszechobecny wrost cen malo prawdobodobne ze ceny spadna do tych zprzed lat.
    Ale to taka "moja" spekulacja

    napisałem, że kupę lat temu baryłka ropy była po 140.

    po 12 czy 13 latach jest po 30.

    waszym tokiem rozumowania, powinna być po 800.

    gdzie jest wasza logika ? dlaczego baryłka jest po 30 a nie 800 ? przecież wszystko ma rosnąć.

    za trudne na łepetynę ?

Strona 3 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony