dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    losiul77

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    15

    Domyślnie Salon z aneksem ! POMOCY

    Witam wszystkich odwiedzających czytających mój problem, który zaraz wam przedstawię. Generalnie moje mieszkanie wygląda jak na zdjęciu numer 1 lecz jest trochę to nie wygodne i chciałbym je przerobić na bardziej przestronne.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	111.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	61,5 KB
ID:	441644

    Na górze po lewej jeden z pokoi dla znajomych jak zostają u nas, na gorze po prawej nasza sypialnia z sofa oraz tv i na dole kuchnia z mikro łazienka, w kuchni na górze znajduje się zabudowa kuchenna którą najchętniej bym chciał przenieść z lekką przeróbką do nowej kuchni iż robiłem ją w zeszłym roku, w lewym dolnym rogu kuchni pralka z zmywarką które również muszę umieścić w kuchni.



    Chciałbym przerobić je na 2 małe sypialnie oraz salon z aneksem. Problem jest też taki, że aktualnie mam panele grzewcze na suficie i tym się ogrzewamy lecz chciałbym zrobić kominek albo z płaszczem albo z nadmuchami na resztę pomieszczeń i siedząc wczoraj parę godzin jak to wszystko rozstrzyga wpadłem na taki pomysł lecz jestem totalnym amatorem jeżeli chodzi o tego typu sprawy i były to pierwsze wykonane w moim życiu projekty wiec proszę się nie nabijać .

    Projekt który wykonałem wygląda tak.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	62,9 KB
ID:	441643






    Proszę jakąś dobrą duszę o pomoc )
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	10,2 KB
ID:	441642  
    Ostatnio edytowane przez losiul77 ; 10-03-2020 o 21:31

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    do tej mikroskopijnej chatki chcesz wstawiac kominek z płaszczem?
    Tam nie ma ścian nośnych?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    losiul77

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    15

    Domyślnie

    Ścianka którą chce wyrzucić aby zrobić większe miejsce w połączeniu kuchni z salonem nie jest ściana nośna iż jest to strych przerobiony na mieszkanie.. To jakie inne rozwiązanie polecasz jeżeli chodzi o ogrzewanie ? Rachunki za prąd są w okresie zimowym dość SPORE stąd pomysł zmiany. Nie jestem specem, słyszałem o takim rozwiązaniu więc to mój pomysł na nowe ogrzewanie.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    skoro sa spore rachunki to trzeba docieplić połacie dachowe a nie wstawiać wielki piec.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    losiul77

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    15

    Domyślnie

    Dzięki za słuszną radę lecz i tak chciałbym wstawić kominek sytuacja wygląda tak ze jest to dom w którym mieszkają 3 rodziny i sam dachem się nie zajmę. W temacie bardziej rozchodzi się o aranżacje niż i ogrzewanie.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie



    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 10-03-2020 o 22:18

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    losiul77

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    15

    Domyślnie

    W żadnych z projektów nie widzę gdzie mógłbym wrzucić kominek

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    "W temacie bardziej rozchodzi się o aranżacje niż i ogrzewanie."

    Nie doradzam rzeczy bezsensownych.

  9. #9

    Domyślnie

    W jaki sposob chcesz przepchnac w urzedzie sposob grzania z elektrycznego na paliwo stałe? Bezsensowny pomysł.

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    losiul77

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    15

    Domyślnie

    Chce zamontować kominek na drzewo, aktualnie mam panele grzewcze na suficie.

  11. #11
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    I na poddasze będzie Pan wnosił drewno by ogrzać mieszkanie? Nawet gdyby znalazło się miejsce na kominek to, gdzie miałby być składzik na polana?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony