dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 889 z 889
Pokaż wyniki od 17.761 do 17.779 z 17779
  1. #17761
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.660

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Twój honor pozwala opluwać Polskę?
    W którym to momencie przypomnij .

  2. #17762

    Domyślnie

    Pisze Adam Ukropolin czy coś podobnego?

    Polski to już jakiś czas nie mamy!
    ZNOWU trzeba będzie o nią zawalczyć!

    Trochę racji trochę demagogii z powodu bliskich związków ze Związkiem zdradzieckim ugrupowania które wyciera sobie gęby wolnością niepodległością żeby zaraz potem tej wolności i niepodległości odmawiać myślącym i żyjącym inaczej.
    Pomysł na Ukropolin wcale nie taki zły - można też w myśl zasady że jak nie możesz pokonać to sie przyłącz. Kto powiedział że Polska to mesjasz i jest ona i oni ci źli niedobrzy europejczycy ? A polacy to nie europejczycy ? Kto i kiedy nawmawiał ludziom że nimi nie jesteśmy ? Czy naprawdę nie da się po prostu współnie z resztą krajów budować Stanów zjednoczonych Europuy ? Czy nie lepiej wysiłek intelektualny i wiedzę skierować na forum decyzyjne w którym przeciez jesteśmy znaczącą siłą i tam wykuwać te POLSKĘ z dużych liter pisaną. Bo z jednym zgodzić się trzeba - karton obsmarowany czymś brunatnym póki co dominuje. Tylko że popieranie kolesi głoszących chwałe Mesjaszowi narodów za ruskie kopiejki nie bardzo nas zbliża do tego celu.

    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...#s=BoxMMtCzol4
    Tyle w temacie wolność i niezależność - jak można nie widzieć kto pociąga za sznurki tej pseudo prawico nacjonalnej partyjki .
    Ostatnio edytowane przez Chris Zielonka ; 22-02-2024 o 11:23
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  3. #17763
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    W którym to momencie przypomnij .
    w tym momencie w którym na mój wpis dotyczący opluwania Polski tak piszesz:
    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Zakablowałeś ???? nieładnie tylko ludzie bez honoru kablują ,chyba nie co ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #17764
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.660

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    w tym momencie w którym na mój wpis dotyczący opluwania Polski tak piszesz:
    Ty coś pisałeś o opluwaniu Polski żeniby ja a co to ma za związek z tym kablowaniem przez ciebie wyjaśnij bo nie kumam , kapowanie to chwalebne czy co bo pogubiłes się chyba ty.

  5. #17765
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Ty coś pisałeś o opluwaniu Polski żeniby ja a co to ma za związek z tym kablowaniem przez ciebie wyjaśnij bo nie kumam , kapowanie to chwalebne czy co bo pogubiłes się chyba ty.
    Ty wiele spraw nie rozumiesz, nie kumasz i nie ogarniasz.
    Nie pisałem, że Ty opluwasz Polskę tylko Ty pisząc
    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Zakablowałeś ???? nieładnie tylko ludzie bez honoru kablują ,chyba nie co ?
    bronisz lub popierasz wpis Adama M. na temat Polski.
    I do tego masz do mnie pretensje.

    Wymyśliłeś sobie "kablowanie" i "kapowanie" którego nie było bo nie "zgłosiłem naruszenia" zasad FM do moderatora.

    Nie bądź obojętny wobec takich wpisów które nałogowo prezentuje Adam. M.

    Szkoda, że Redakcja na to pozwala.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #17766

    Domyślnie

    Może znowu trochę o meandrach logiki oflagowanego "euro-pejczyka, tylko z jednego wątku... i tylko z ostatnich dni:

    "euro-pejczyk"
    "NA FM obowiązuje kultura wypowiedzi"

    też "euro-pejczyk"
    "Ty wiele spraw nie rozumiesz, nie kumasz i nie ogarniasz."

    też "euro-pejczyk"
    "Nie myślisz logicznie i mylisz jedno stwierdzenie z drugim."

    też "euro-pejczyk"
    "A "big lol" jest głupi."

    A na koniec napiszę, że d7d prawdopodobnie jest zamordystą kowidowym i potrafię do doweść w oparciu o analogiczny wywód, w jaki d7d dowodzi opluwania Polski przez użytkownika goguś

    ps. d7d i przypominam się z prośbą o link do tego badania, o które prosiłem - czy jak zwykle fake rozsiewałeś?
    Ostatnio edytowane przez firmer ; 22-02-2024 o 20:36

  7. #17767
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.660

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ty wiele spraw nie rozumiesz, nie kumasz i nie ogarniasz.
    Nie pisałem, że Ty opluwasz Polskę tylko Ty pisząc

    bronisz lub popierasz wpis Adama M. na temat Polski.
    I do tego masz do mnie pretensje.

    Wymyśliłeś sobie "kablowanie" i "kapowanie" którego nie było bo nie "zgłosiłem naruszenia" zasad FM do moderatora.

    Nie bądź obojętny wobec takich wpisów które nałogowo prezentuje Adam. M.

    Szkoda, że Redakcja na to pozwala.
    Bo mnie już zaczyna wqurwiać ta tak zwana poprawność ,mordy zamykać i każdy tak samo ma gadać jak telewizornia ??? to ci się podoba ??? wiesz co to wolność wypowiedzi ??? my zapominamy już powoli o naszej wolności słowa wypowiedzi bo z każdej strony jakieś pier...ne cenzory a to jakieś ośrodki monitorowania zachować (przestępcy) nas monitorują ,zresztą coraz więcej tego dziadostwa i na byle zdanie to antysemita,ruska onuca,i takie tam ,nie podoba mi się to i tyle. nie zakablowałeś to jesteś gość i tego się trzymaj,

  8. #17768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post

    A na koniec napiszę, że d7d prawdopodobnie jest zamordystą kowidowym i potrafię do doweść w oparciu o analogiczny wywód, w jaki d7d dowodzi opluwania Polski przez użytkownika goguś

    ps. d7d i przypominam się z prośbą o link do tego badania, o które prosiłem - czy jak zwykle fake rozsiewałeś?
    Potrafisz to spróbuj udowodnić swój wywód.
    Przeczytaj też post #11765 - zwłaszcza drugie zdanie z cytatem z posty @goguś.
    Następnie przeczytaj do końca post #17767.

    "euro-pejczyk" - to twój poziom dyskusji?
    "robi" wrażenie
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #17769

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Potrafisz to spróbuj udowodnić swój wywód.
    to proste, skoro twoja logika "by d7d" wygląda tak:
    goguś gani kablowanie == goguś popiera adam_mk == goguś popiera opluwanie Polski

    to czemu nie:

    d7d popiera szczepienia == d7d popiera prof. Szuster == d7d popiera zamordyzm szczepionkowy i nie tylko.

    Idąc dalej d7d pewnie uważa, że ludzi na Ziemi jest za dużo, więc "follow by d7d logic", d7d z pewnością jest zwolennikiem depopulacji

    I zamordystą... bo każdy zwolennik depopulacji to zamordysta... albo oszust... albo i zamordysta i oszust.

  10. #17770

    Domyślnie

    I gave cbd gummies a try payment the maiden adjust, and I'm amazed! They tasted excessive and provided a be under the impression that of calmness and relaxation. My lay stress melted away, and I slept well-advised too. These gummies are a game-changer on the side of me, and I greatly recommend them to anyone seeking natural emphasis alleviation and improved sleep.

  11. #17771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Czy ja się zgadzam czy nie to nieistotne ale każdy ma swój honor i mój honor by mi nie pozwalał na kogoś donieść czy zgłosić nie bo nie .
    Co to za honor ukrywać przestępcę? To "moralność" ze światka przestępczego, a nie honor.

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    wiesz co to wolność wypowiedzi ??? my zapominamy już powoli o naszej wolności słowa wypowiedzi bo z każdej strony jakieś pier...ne cenzory a to jakieś ośrodki monitorowania zachować (przestępcy) nas monitorują ,zresztą coraz więcej tego dziadostwa i na byle zdanie to antysemita,ruska onuca,i takie tam
    Wolność wypowiedzi nie zwalnia z odpowiedzialności za słowa. Nie jest to też ani jedyna, ani najwyższa wartość i gdy tylko stoi w sprzeczności z inną to robi się temat dla filozofów i prawników.
    Ale to, o czym piszesz to prawo Kalego, a nie prawo do wolności wypowiedzi. Sam chcesz wyzywać, a nie pozwalasz innym wyzywać Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 23-02-2024 o 10:53

  12. #17772
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.660

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Co to za honor ukrywać przestępcę? To "moralność" ze światka przestępczego, a nie honor.



    Wolność wypowiedzi nie zwalnia z odpowiedzialności za słowa. Nie jest to też ani jedyna, ani najwyższa wartość i gdy tylko stoi w sprzeczności z inną to robi się temat dla filozofów i prawników.
    Ale to, o czym piszesz to prawo Kalego, a nie prawo do wolności wypowiedzi. Sam chcesz wyzywać, a nie pozwalasz innym wyzywać Ciebie.
    Ogarnij się bo bredzisz jak jakaś gazeta wyborcza , jakiego przestępcy ? idź na spacer dobrze ci zrobi .

  13. #17773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Ogarnij się bo bredzisz jak jakaś gazeta wyborcza , jakiego przestępcy ? idź na spacer dobrze ci zrobi .
    To nie donosisz z zasady, w ogóle? Czy na przestępców donosisz? A jak ktoś przejdzie na czerwonym świetle?
    Czy na takiego Stu byś doniósł?

  14. #17774
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.660

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    To nie donosisz z zasady, w ogóle? Czy na przestępców donosisz? A jak ktoś przejdzie na czerwonym świetle?
    Czy na takiego Stu byś doniósł?
    Wiesz co jak mam na takie bzdury pisać setki stron to nie mój styl, ty możesz sobie pisać te dyrdymały bo chyba za dużo czasu masz,ja go nie mam na takie durnoty jak by baba miała to by był..

  15. #17775

    Domyślnie

    Jak z poddręcznika młodego nkwd'zisty .

    Zgłoszeń będzie teraz mniej - przyczyna pragmatyczna


  16. #17776

    Domyślnie

    Mała zagadka na niedzielę - o jakim dokumencie jest tu mowa?... od razu piszę, że niezbyt trudna, ale wydaje mi się, że covidianie mogą mięć opory przed udzieleniem odpowiedzi

    "Polskie władze stwierdziły, że dokument jest dziś „już mniej potrzebny”. W pierwszym kwartale 2024 roku o pandemii mówi się najczęściej w czasie przeszłym. Podróżowanie nie wymaga legitymowania się tym dokumentem, więc… dobrze, że w końcu zniknął."

    dla porządku podaję źródło:
    https://www.instalki.pl/news/softwar...azny-dokument/

  17. #17777

    Domyślnie

    Szkoda, chciałem go kiedyś posiadać .
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  18. #17778
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Po co Ci paszport polsatu?


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  19. #17779

    Domyślnie

    Za 30-40 lat wytłumaczyć komuś jaką głupotę wciskali ludziom, pokazać , udowodnić.
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

Strona 889 z 889

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony