dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 266 z 889
Pokaż wyniki od 5.301 do 5.320 z 17779
  1. #5301
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Spokojnie!
    Właśnie zbierane są dane z procesu wyszczepiania ludzkich króliczków doswiadczalnych w ilościach hurtowych.
    Za jakieś 5-7 lat, jak się je opracuje, będzie więcej wiadomo.
    Niecierpliwy jesteś.
    .
    Ja jestem ? To przecież @stos wrzuca tu jakieś liczby kompletnie bez punktu odniesienia.
    Gość robi dokładnie to samo (tylko w przeciwną stronę) co mainstreamowe media epatujące ilością zarażeń/zgonów

  2. #5302
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jak cię czytam myślę ,że kieruje tobą specyficzna refleksja tyle ,że ja niestety nie wiem jakie silne przeżycie tym pokierowało. Czyje dane i czyich króliczków ? . Twoich ? Za kilka lat z takim podejściem do żywych przestaniesz istnieć. Tak jak ulotne są twoje domniemania twoje życie straci sens. Nikt nie będzie się zastanawiał nad jakimś Adamem ,który opowiedział swoja bajeczkę o tym jakie znaczenie miało pojawienie się tego syfiastego drobnoustroju zakaźnego. W tej rozgrywce zostaniesz pominięty.
    Tym się nie przejmuję.
    Tym, że Twoje życie juz nie ma sensu - też się nie przejmuję.
    Pisałem - nie czytaj trudnych tekstów bo same bezsensy produkujesz potem.
    Przestaw sie na Disneja czy TVPIS.
    Są takie optymistyczne.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #5303
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Słusznie.
    W bunkrach siedzą kuliboby!


    Adam M.
    Ty za to masz swoją pustelnie w skale i co z tego wynika ? Może to ,że ten twój bunkier przeznaczony jest dla indywidualności takiej jak ty. Tam sobie możesz nawsadzać , opir......ć , skrytykować , opluć , porzucać inwektywami , ośmieszać tak do woli ,aż przychodzi taka chwila by te frustracje przelać na poczciwe FM.

  4. #5304
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ja jestem ? To przecież @stos wrzuca tu jakieś liczby kompletnie bez punktu odniesienia.
    Gość robi dokładnie to samo (tylko w przeciwną stronę) co mainstreamowe media epatujące ilością zarażeń/zgonów
    To olej obie strony i zajrzyj na strony GUSu.
    Tam trochę danych juz jest.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  5. #5305
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ty za to masz swoją pustelnie w skale i co z tego wynika ? Może to ,że ten twój bunkier przeznaczony jest dla indywidualności takiej jak ty. Tam sobie możesz nawsadzać , opir......ć , skrytykować , opluć , porzucać inwektywami , ośmieszać tak do woli ,aż przychodzi taka chwila by te frustracje przelać na poczciwe FM.
    Czytanie tego wątku, jak widać, szkodzi Ci coraz mocniej.


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  6. #5306
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Sugeruję wysłuchanie tego kawałka nawet tym, którzy Brauna nie lubią.
    Sporo tem filmik wyjaśnia z tego, co nas teraz otacza i dotyka.

    https://www.youtube.com/watch?v=xgUML7DaGJg

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  7. #5307
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Tym się nie przejmuję.
    Tym, że Twoje życie juz nie ma sensu - też się nie przejmuję.
    Pisałem - nie czytaj trudnych tekstów bo same bezsensy produkujesz potem.
    Przestaw sie na Disneja czy TVPIS.
    Są takie optymistyczne.

    Adam M.
    Stajesz się śmiesznie powtarzalny jak seria z KBKAK .Cały czas to samo, zero poszanowania zachowań ,poglądów innych ludzi. Powtarzasz po mnie jak papuga. Biegunki dostałeś z :
    Pisałem - nie czytaj trudnych tekstów bo same bezsensy produkujesz potem.
    Twoje za to "sensy" są tak czytelne ,że masz tylko jednego przeciwnika w tym topiku , mnie. Popatrz jak wszyscy cię kochają za wskazanie tej odpowiedniej drogi w tym choróbsku. Jesteś niepodrabialny .Twój styl wypowiedzi jest nienaganny , a praktyczną stronę tego syfu przedstawiasz przykładami z życia. No "gieniusz" .

  8. #5308

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ja jestem ? To przecież @stos wrzuca tu jakieś liczby kompletnie bez punktu odniesienia.
    Gość robi dokładnie to samo (tylko w przeciwną stronę) co mainstreamowe media epatujące ilością zarażeń/zgonów
    A myślący zauważają istotną zmianę liczba zarażonych i liczba zgonów te drugie bez zaznaczeń na co przez kogo. Domysł covidowy zostawiają żercom papki medialnej zwanych lemingami

  9. #5309

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    nie wiem czy ty rozumiesz co się do ciebie pisze. Wklejaj te linki ale je interpretuj nawet po swojemu. Ja krytykuję cię za snobizm jak u Adasia. Załatwiacie swoje -własne sprawy pomijając bezczelnie sprawy ogółu. Walnij się w kalarepę i pomyśl co takiego dobrego swoją postawą czynisz dla innych . Kuźwa nic . Null rozumiesz . Poruszasz się po skąpej wiedzy . Ty nic nie wiesz li tylko wypisujesz te zaciągnięte z sieci argumenta. Poluzuj majty bo obrażasz ludzi którzy boja się przyszłości.
    OOOOOoooooo co za arbiter elegantiarum polityki objawianie innych poglądów niż jego nazywa oczernianiem-
    "Wkleisz linka oczerniając tym samym przeciwników zawartej ich treści." No niesamowite gość sławi tyranię i terror i zwie się demokratą! Zabrania innym innych opinii niż obowiązujące w papce podawanej lemingom. Faktycznie żyje w matrixie stworzonym przez polityków i koncerny.

    Toż to lewactwo zachodnie we wschodnioeuropejskim wydaniu!! Emigruj na Zachód zyskasz poklask i forsę jak podzielisz się swą traumą na forum.


    Tylko Bozia dała nam największy dar wolną wolę . Lemingi i ty osobiście dar ten odrzucając kopiecie go w gębę.

    Ja w odmianie od lemingów staram się dary rozwijać stąd DLA DOBRA OGÓŁU WKLEJAM LINKI Z FAKTAMI KTÓRYCH NIE MA W OFICJALNYM SZEROKIM OBIEGU.
    Aby czytający mógł sobie wyrobić własnym rozumem pogląd na rzeczywistość. Tu przykładem wkleję mapkę wolontariusza rozumu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hotele.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	452082
    Użyj proszę rozumu samodzielnie! Dlaczego ten czerwony zakaz jest w Polsce?
    W końcu gnębi nas ten sam wirus i jego odmiany ? Skąd zatem takie różnice w restrykcjach
    Ostatnio edytowane przez gnago ; 17-01-2021 o 14:31 Powód: dopisek

  10. #5310

    Domyślnie

    "Dokładnie to przeanalizuj zanim wklepiesz i wkleisz linka .

    http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epi...INF_20_04A.pdf

    Tu przynajmniej wszyscy pełni obaw maja wiedze na temat tej syfiastej epidemii"
    Hm widzę masz fobię na uczone tabelki i sądzisz że mnie to przerazi . Nie nie przeraziło , a nawet zauważyłem przemilczenia w tym wykazie jedynie liczba chorych i "zapadalność"

    Nie ma tak ulubionych przez lemingi ofiar śmiertelnych . Sepsa w Polsce niezależnie od przyczyny wyleczalna przy pomocy fagów ma ich kilkuset rocznie. tu rozbita na patogeny/choroby

    Ale z drugiej strony ile to czeka cię szczepień które w swoim czasie radośnie przyjmiesz.

    A lemingi nie jarzą ze chcą przyjąć w zastrzyku produkt bez gwarancji bez oficjalnego zakończenia prób klinicznych !! Wszyscy eksperci robią sobie dupochron WARUNKOWO dopuszczając do wstrzykiwań Efekty wstrzyknięcia tego wadliwego towaru masz w linkach z prison.........

  11. #5311
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    "uczone tabelki" ze "sprzecznych źródeł" to prawdziwe "perły przed wiepsze"

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    ...
    No ja wiem mentalnie majtek Nemo jest uwarunkowany do przyjmowania na wiarę słowa pisanego. Stąd ten duchowy konflikt spowodowany danymi ze sprzecznych źródeł. Poinformowani nazywają to myśleniem i analizą ...

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    "Dokładnie to przeanalizuj zanim wklepiesz i wkleisz linka .

    http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epi...INF_20_04A.pdf

    Tu przynajmniej wszyscy pełni obaw maja wiedze na temat tej syfiastej epidemii"
    Hm widzę masz fobię na uczone tabelki i sądzisz że mnie to przerazi . Nie nie przeraziło , a nawet zauważyłem przemilczenia w tym wykazie jedynie liczba chorych i "zapadalność"

    Nie ma tak ulubionych przez lemingi ofiar śmiertelnych . Sepsa w Polsce niezależnie od przyczyny wyleczalna przy pomocy fagów ma ich kilkuset rocznie. tu rozbita na patogeny/choroby

    Ale z drugiej strony ile to czeka cię szczepień które w swoim czasie radośnie przyjmiesz.

    A lemingi nie jarzą ze chcą przyjąć w zastrzyku produkt bez gwarancji bez oficjalnego zakończenia prób klinicznych !! Wszyscy eksperci robią sobie dupochron WARUNKOWO dopuszczając do wstrzykiwań Efekty wstrzyknięcia tego wadliwego towaru masz w linkach z prison.........
    Bełkot foliarzy i płaskoziemców przekracza już następną granicę śmieszności
    unde venis et quo tendis

  12. #5312
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Przed szczepieniami wszyscy umierający są ofiarami covid-19.
    Kolejna manipulacja.
    Sprawdź sobie ilu Polaków umarło np w listopadzie, jaka część z tej grupy chorowała na COVID.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #5313

    Domyślnie

    "Bełkot foliarzy i płaskoziemców przekracza już następną granicę śmieszności "

    Co za wartościowy merytoryczny argument za szczepieniami Może droga kuchto dasz link/wypis z EMA dopuszczający szczepionki na covid bezwarunkowo jako pełnoprawną szczepionkę.
    Nie, to drogi papkożerco w kuchni poświęć sie sztuce gotowania ziemniaków.

    Bo to co wypuszczasz to bezwartościowy lemingowy bełkot


    A tu dla rozumnych prawdziwie


    Albo krótkie naświetlenie z jankesowa prawda czy fałszhttps://banned.video/watch?id=5fff54d4df45e13f8fff86a7
    Ostatnio edytowane przez gnago ; 17-01-2021 o 16:18 Powód: link wideo

  14. #5314
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    ...
    Co za wartościowy merytoryczny argument za szczepieniami Może droga kuchto dasz link/wypis z EMA dopuszczający szczepionki na covid bezwarunkowo jako pełnoprawną szczepionkę.
    Nie, to drogi papkożerco w kuchni poświęć sie sztuce gotowania ziemniaków.

    Bo to co wypuszczasz to bezwartościowy lemingowy bełkot
    ...
    Prawdziwa "merytoryczna riposta" ... tylko nie napinaj się tak bo gdy "żyłka pęknie", zabraknie twych błyskotliwych wypowiedzi nie tylko w tym temacie
    unde venis et quo tendis

  15. #5315
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    OOOOOoooooo co za arbiter elegantiarum polityki objawianie innych poglądów niż jego nazywa oczernianiem-
    "Wkleisz linka oczerniając tym samym przeciwników zawartej ich treści." No niesamowite gość sławi tyranię i terror i zwie się demokratą! Zabrania innym innych opinii niż obowiązujące w papce podawanej lemingom. Faktycznie żyje w matrixie stworzonym przez polityków i koncerny.

    Toż to lewactwo zachodnie we wschodnioeuropejskim wydaniu!! Emigruj na Zachód zyskasz poklask i forsę jak podzielisz się swą traumą na forum.


    Tylko Bozia dała nam największy dar wolną wolę . Lemingi i ty osobiście dar ten odrzucając kopiecie go w gębę.

    Ja w odmianie od lemingów staram się dary rozwijać stąd DLA DOBRA OGÓŁU WKLEJAM LINKI Z FAKTAMI KTÓRYCH NIE MA W OFICJALNYM SZEROKIM OBIEGU.
    Aby czytający mógł sobie wyrobić własnym rozumem pogląd na rzeczywistość. Tu przykładem wkleję mapkę wolontariusza rozumu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hotele.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	452082
    Użyj proszę rozumu samodzielnie! Dlaczego ten czerwony zakaz jest w Polsce?
    W końcu gnębi nas ten sam wirus i jego odmiany ? Skąd zatem takie różnice w restrykcjach
    https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22697943

    To jest dopiero autorytet taki sam jak ty. Wiarygodny praktyk mający wszechsstronną wiedzęna temat drobnoustrojów zakaźnych.To są właśnie przykłady bez pokrycia. Nie lekarz ale usługodawca -ślusarz to dopiero persona mająca wielki wpływ na pandemię . Zupełnie jak ty wkleja linki dla reklamy i poklasku.Kolejny niekumaty snob.

  16. #5316
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    "Bełkot foliarzy i płaskoziemców przekracza już następną granicę śmieszności "

    Co za wartościowy merytoryczny argument za szczepieniami Może droga kuchto dasz link/wypis z EMA dopuszczający szczepionki na covid bezwarunkowo jako pełnoprawną szczepionkę.
    Nie, to drogi papkożerco w kuchni poświęć sie sztuce gotowania ziemniaków.

    Bo to co wypuszczasz to bezwartościowy lemingowy bełkot


    A tu dla rozumnych prawdziwie


    Albo krótkie naświetlenie z jankesowa prawda czy fałszhttps://banned.video/watch?id=5fff54d4df45e13f8fff86a7
    Te twoje inwektywa sa nazbyt brutalne i obraźliwe. Dałbym ci banana byś ostygł.

  17. #5317
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Słusznie.
    W bunkrach siedzą kuliboby!


    Adam M.
    No siedzą i co ? nie stać cię to zazdrościsz.
    Beczą o wolności ?
    Nikt jej nie zabiera.
    Beczą o ekonomi e biednieją ?
    Pierdielenie. To znaczy że łajzy. Jeśli naczelny sknera narodu (ja) kupuje legalnie nietfliksa i stwierdza że bardziej opłaca się kupić samochód na wyprzedaży rocznika niż używany to znaczy że bieda idzie .
    Biedę ma się w głowie
    Ci co idą w tych marszach to poprostu niedorajdy życiowe świat się zmienił i niewiedzą co zrobić .
    Ja wiem jeden kałach i jeden magazynek i byłby spokój.

    Testy przesiewoe nauczycieli pokazały jaki to poważny problem. 2% zakażonych .
    Czyli można szacować że obecnie jest ok 750000 zakażonych nie wykrytych.
    A szmaciarstwo otwiera restauracje i baraki dla turystów.
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 18-01-2021 o 06:48
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  18. #5318
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Anty szczepionkowcy jaki jest odsetek poważnych NOPów i zgonów poszczepiennych.
    Dawać statystyki a nie pojedynczy przypadki.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  19. #5319
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Jeśli naczelny sknera narodu (ja) kupuje legalnie nietfliksa i stwierdza że bardziej opłaca się kupić samochód na wyprzedaży rocznika niż używany to znaczy że bieda idzie .
    Nie wierzę , że takie wydatki poczyniłeś/poczynisz Po co ci takie zbytki jak Netflix toż DVB-T darmo!!

  20. #5320
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Anty szczepionkowcy jaki jest odsetek poważnych NOPów i zgonów poszczepiennych.
    Dawać statystyki a nie pojedynczy przypadki.
    Poczekaj jakie 10 lat!
    Teraz dopiero eksperyment się odbywa i dane się zbiera.
    Przy tej technologii na podmiankę DNA trzeba trochę czasu.
    A potem też trochę czasu na skutki.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 266 z 889

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony