dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 274 z 892
Pokaż wyniki od 5.461 do 5.480 z 17833
  1. #5461
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post

    W sieci mozesz sobie znaleźć coś na ten temat, bo ja coś czytałem. Jest.

    Adam M.
    Wiem, czytałeś też, że szczepionki na COVID testowano tylko na "młodych byczkach"
    Szkoda czasu czytać to, co Ty...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #5462
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    629

    Domyślnie

    na dobranoc pomyślcie jeszcze o tym:

    Szczepienia masowe nie mogą odbywać się już teraz, bo wciąż mamy sezon "grypowy" i znacznie większą zachorowalność na takie wirusy.
    MUSZĄ poczekać do marca i później aby moc z całą pewnością stwierdzić, że szczepienia przynoszą efekt i mamy w końcu spadek zachorowalności i śmiertelności.
    Kolejny zbieg okoliczności

  3. #5463
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Spoko,
    Mam drabinkę, dryblasie...


    Adam M.
    Dobrze wiesz, że nie chodzi o wzrost...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #5464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    na dobranoc pomyślcie jeszcze o tym:

    Szczepienia masowe nie mogą odbywać się już teraz, bo wciąż mamy sezon "grypowy" i znacznie większą zachorowalność na takie wirusy.
    MUSZĄ poczekać do marca i później aby moc z całą pewnością stwierdzić, że szczepienia przynoszą efekt i mamy w końcu spadek zachorowalności i śmiertelności.
    Kolejny zbieg okoliczności
    Szczepienia odbywają się "już teraz".
    Nie mamy okresu "grypowego".
    Sprawdź jaka jest zachorowalność na grypę zanim napiszesz kolejne swoje głupoty "bez ładu i składu".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5465
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.276

    Domyślnie

    O ja cierpiędoleiniedole!!! Teoryje niektóre nie MUSZĄ poczekać. Czarna rozpacz co ... potrafi wymyśleć. Co będzie jeśli marzec nigdy nie nadejdzie? Nigdy się nie zaszczepimy?

  6. #5466
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    O ja cierpiędoleiniedole!!! Teoryje niektóre nie MUSZĄ poczekać. Czarna rozpacz co ... potrafi wymyśleć. Co będzie jeśli marzec nigdy nie nadejdzie? Nigdy się nie zaszczepimy?
    Bełkot foliarzy nabiera rumieńców
    unde venis et quo tendis

  7. #5467
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Zakładam, ze nie jesteś skrajnym idiotą i WIESZ, ze pomimo, ze to nieładnie to SĄ takie miejsca na tym globie, gdzie konstruuje się mikstury i urządzenia takie, które najtaniej i najskuteczniej usmiercają wielu ludzi.
    Oczywiście - tych WROGICH.
    Bigfarmy i podobne są dla nich jak brzęczenie much...
    Nie ten poziom interesów...

    W sieci mozesz sobie znaleźć coś na ten temat, bo ja coś czytałem. Jest.

    Adam M.
    Zakładam ,że chadzałeś między idiotami i mędziliście o swoich herezjach - bredniach. Proponowałem abyś założył swój wątek inwazyjny ten ,który łączy się z wpływaniem na coś na kogoś. Tam się rozwiniesz lecząc tym samym stan rozgoryczenia ,który występuje u ciebie z przyczyn niezależnych .Chcesz osiągnąć cel po "trupach " ale jesteś bezsilny . Ty wpływasz ingerujesz we wszystko .Wywierasz negatywny wpływ na ludzkie decyzje .Chcesz decydować za nich .Powtarzam i będę powtarzał to jak mantrę. Nikt nie zmusi cię do zaszczepienie .Będziesz sam jak palec w swojej pustelni w skale .Sam bez rodziny ,znajomych ,przyjaciół ,sąsiadów ,życia publicznego ,dostępności do normalnych warunków życia do istnienia czy godziwego bytu .Służby mundurowe - wolontariusze , ludzie wielcy sercem będą jak pieskowi w budzie rzucać michę byś przeżył .Odizolują cię od siebie bo potraktują jak wirusa najnowszej generacji. W odosobnieniu odejdziesz w zapomnienie .W powiązaniu z zaszczepieniem pytałem co stanie się z dziećmi których rodzice wybrali tą opcje z nieszczepieniem ich na nic .Był tu temat w którym Paweł tłumaczył jak to jest z tym szczepieniem. Wybrać zło konieczne czy tak jak ty zbuntować po całości i czekać w niepewności te twoje 10 lat nie szczepiąc czy wytrwasz w tej gonitwie za prawdą. Wybierasz śmierć ze świadomością czy bez niej ? Czego ty tak naprawdę jesteś świadom ? Tu byłeś :

    https://forum.muratordom.pl/showthre...quot-tworzonej
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 24-01-2021 o 06:49 Powód: link

  8. #5468
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Czy rozumiesz znaczenie słowa DYSKRYMINACJA?

    Jeżeli ktoś dyskryminuje kogoś z racji że ten nie ma dowodu zaszczepienia to łamie art 32 konstytucji RP.
    A jesli cymbał bez maseczki lub ze źle ubrana zbliża się domnie nie moge się bronić. Zagraża mojemu życiu.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  9. #5469
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Teraz Oslo zamyjaja bo brytyjska odmiana się szerzy.
    Jak dzieciaki nie wrócą do szkoły to dla mnie ta pandemia może jeszcze dwa lata trwać.
    Każdy beczy a większości w kabzie przybywa?Jak to jest? Znajomi pracę zdalną chwalą.
    Do biedy w nocy idziesz i masz prywatną biedronkę dla siebie.
    W czym jest problem? Poza tym że jednak ludzie umierają i służba zdrowia nie działa jak powinna
    Jak upadną restouercje to co się stanie? zostanie cześć na wynos a ci ze słabym bizesem pójdą do fabryki.
    Stoki, hotele co za problem? Galeri faktycznie szkoda gdzieś debile muszą marnować czas i pieniądze wydawać . Ale sklepy padną to internet się rozwinie.
    W kwietniu/maju jak robiłem remont to meble kupiłem na klik nie widząc ich na żywo. Ludzie dostosujcie się im więcej macie prolemu z maseczkami i szczepionkamitym dłużej i gorzej będzie. Ale tak to jest z syndromem małego mózgu.
    Jednak widzę coraz więcej ludzi z maseczkami kn95 i pozytywne nastawienie do szczepień jednak pomału ludzie zaczynają myśleć.

    Zyje w kuj =pom gdie zachorowania za 100000 są chyba największe i się cieszę z tego powodu szybciej się wypali
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #5470
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Widzę że muszę powtórzyć bo Ci umknęło.



    Zwróć uwagę na wytłuszczony tekst.
    No, chyba że nie rozumiesz co znaczy "z jakiejkolwiek przyczyny".
    W obecnych obostrzeniach. Idziesz chodnikiem i mijamy się . Ja w masce ty bez. Mam prawo dać ci w r..y..j z obawy ,że źle czynisz ? Mam cię podpierdzielić byś zapłacił mandat ? .Mam cię wytykać palcami ,że nie myjesz łap , nie nosisz machy kto kogo tu będzie dyskryminował .Chodzisz między ludźmi uj wie z czym i uprawiasz czarnowidztwo . Kto kogo dyskryminuje z jakiejkolwiek przyczyny ?. Ty mnie czy ja ciebie ? Nie odpowiedziałeś na moje punkty .Byłoby łatwiej wytłumaczyć na czym polega dyskryminacja i kto tu kogo dyskryminuje .Stąd czerpiesz tajemna niewiedzę ?

    https://forum.muratordom.pl/showthre...quot-tworzonej

    To sytuacja, w której człowiek ze względu na płeć, rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religię, wyznanie, światopogląd, niepełnosprawność, wiek lub orientację seksualną, jest traktowany mniej korzystnie niż byłby traktowany inny człowiek w porównywalnej sytuacji.

  11. #5471
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    [QUOTE
    Wynik testu czy rzutu monetą będzie podobny[/QUOTE]

    Tu pełna zgoda i chyba każdy rozsądny się z tym zgodzi chyba że foliarze zaprzeczą .

  12. #5472
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Kultura obowiązuje... prosimy o merytoryczną dyskusję
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #5473

    Domyślnie

    I co to da??
    Jeden próbuje udowodnić drugiemu że jest głupszy od niego a wszystko sprowadza się do wzajemnego ujadania.
    Czy jeden przekona drugiego do swoich racji? głęboko w to wątpię.
    Więc jak coś macie do siebie to na PW sobie wyznawajcie miłość, tam nikogo to nie będzie w oczy kuło.

  14. #5474
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    I co Panowie taka cisza? Cenimy Wasz wkład w forum, to że wam zależy, stąd powtarzana prośba - spierajcie się, ale z sympatią.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  15. #5475
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    I co Panowie taka cisza? Cenimy Wasz wkład w forum, to że wam zależy, stąd powtarzana prośba - spierajcie się, ale z sympatią.
    W tym temacie niestety to jest WOJNA.
    Jak Kopernik i płaska ziemia
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  16. #5476
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Ilekroć coś napiszę o tym, co dostrzegam w związku z plandemią, szczepieniami i kovidem dostaję porcję psychoanalizy.
    Można, tylko po co?
    Nie zabraniam nikomu posiadania jego własnych poglądów na te sprawy.
    Nie nakazuję bezwarunkowej wiary w to co piszę.
    Każdy sam może sprawdzić czy to co piszę ma sens.
    Organicznie nie znoszę ludzi, którzy swojego szczęścia i zdrowia upatrują we wdrożeniu jakichś NAKAZÓW wobec innych.
    Konstytucja dość jasno precyzuje nasze wolności a prawo - ich zakres.
    PRAWO a nie rozporządzenie!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  17. #5477
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Takie coś znalazłem w związku z kovidem...
    https://www.money.pl/gospodarka/walk...52724960a.html
    Historia uczy, że Adolf H, aby nie ogłosić bankuctwa państwa zadłużonego po uszy - zrobił wojnę!
    Trochę się obawiam, że teraz , gdy wszyscy są poważnie zadłużeni, trzeba by zrobić kolejną!
    Kovid zostanie już z nami na zawsze i żadne szczepienia nie zmiotą go z powierzchni ziemi.
    Ludzkość od wieków wychodziła z różnych plag i pandemii to wyjdzie i z tej, ale...
    Jak wyjść z tych długów?
    No, pokojowo wyjść...
    Chyba się nie da.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  18. #5478
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Adamie i oto właśnie chodzi a nie o jakieś robactwo , robactwo tylko temu służy aby obrzydzić,znudzić ,dojechać a że przy okazji sporo się nachapie nawet naszych naczelnych czy to polityków czy pożal się boże profesorków siedzących w kieszonce tylnej spodni pfizera to tak przy okazji tylko więc wielkim to służy a wojenka no cuż to kwestia czasu i pewnie max do połowy tego roku będzie .

  19. #5479
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.276

    Domyślnie

    Panowie o co kłótnie, o co swary!? Dopiero co problemem rzondu było, czy lud raczy się zgodzić zaszczepić i jak to zorganizować a dziś słyszymy że brak szczepionek do końca marca. Info z 989 z piątku. Czy tam we Warsiawie urwał nać nikt nie potrafi podzielić 670 tysięcy szczepionek przez ilość dawek itd???

    ...
    Po co wasze swary głupie,

    Wnet i tak zginiemy w .upie.

    Najważniejsze że można to zwalić na Łunię.

  20. #5480
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Takie coś znalazłem w związku z kovidem...
    https://www.money.pl/gospodarka/walk...52724960a.html
    Historia uczy, że Adolf H, aby nie ogłosić bankuctwa państwa zadłużonego po uszy - zrobił wojnę!
    Trochę się obawiam, że teraz , gdy wszyscy są poważnie zadłużeni, trzeba by zrobić kolejną!
    Kovid zostanie już z nami na zawsze i żadne szczepienia nie zmiotą go z powierzchni ziemi.
    Ludzkość od wieków wychodziła z różnych plag i pandemii to wyjdzie i z tej, ale...
    Jak wyjść z tych długów?
    No, pokojowo wyjść...
    Chyba się nie da.

    Adam M.
    Wojna jak będzie to z Chinami i mniej my nadzieję że ruskie będą przeciwko żółtym a to z powodu że są drudzy na liście.
    Adaś dzie ten kryzys i bieda? Mi się polepszyło. Nie sądziłem na początku 2020 że będzie to tak dobry rok.
    Od początku pandemi zrobiłem remont CO i częściowo domu założyłem PV i kupiłem samochód na wyprzedaży rocznika a pomimo tego rezerwy wzrosły.
    Pomysł mi się rodzi aby u staruszków kilka garaży na wynajem postawić i dokupić ziemi rolnej.


    Tobie też się polepszyło w słoikach mieszałeś teraz Pompy montujesz

    Jednak fakt dziwne czasy idę kupić samochód chciałem za gotówkę a w kredycie 50/50 taniej.

    Nawet kryzys chałupę dokupił przy Covidzie co mu tak nie dobrze z tą plandemią

    Szczepmy się maski na twarz i będzie dobrz
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Strona 274 z 892

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony