dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 889
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 17779
  1. #341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Zapasy.... to ile tego masz i co masz?
    No i gdzie to masz!
    Spekulant...
    Wypadało by zarekwirować!

    Szpitale przecież potrzebują!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wyobraź sobie, że nie otrzymuję nic darmoweo od tego państwa.
    Państwo już Tobie dało.
    Kontynuować żebyś zrozumiał?
    Może urodziłeś się we własnym domu i bez pomocy lekarskiej, podobnie twoje dzieci.
    Do lekarza nie chodziłeś. Pewnie nie chorowałeś więc też odpada "coś" dane przez państwo.
    Do szkoły podstawowej i szkoły średniej chodziłeś za darmo.
    Studia też za darmo. Może płaciłeś za akademik?
    A może płaciłeś za drogi którymi chodziłeś i jeździłeś do szkół.
    Może zapłaciłeś za wodociąg i prąd doprowadzony pod dom?
    Można by tak godzinę pisać.
    Dyskusja nie jest na temat KORONAWIRUSA wiec zakończmy.

    PS Zapomniał wół jak cielęciem był.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #343
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie ma cen spekulacyjnych....
    Ty z inspekcji robotniczo-chłopskiej jesteś czy z ORMO?
    Odlatujesz w swoich spekulacjach.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #344
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Państwo już Tobie dało.
    Kontynuować żebyś zrozumiał?
    Może urodziłeś się we własnym domu i bez pomocy lekarskiej, podobnie twoje dzieci.
    Do lekarza nie chodziłeś. Pewnie nie chorowałeś więc też odpada "coś" dane przez państwo.
    Do szkoły podstawowej i szkoły średniej chodziłeś za darmo.
    Studia też za darmo. Może płaciłeś za akademik?
    A może płaciłeś za drogi którymi chodziłeś i jeździłeś do szkół.
    Może zapłaciłeś za wodociąg i prąd doprowadzony pod dom?
    Można by tak godzinę pisać.
    Dyskusja nie jest na temat KORONAWIRUSA wiec zakończmy.

    PS Zapomniał wół jak cielęciem był.
    Urodziłem się we własnym domu. Fakt.
    (dzieci - nie)
    Do lekarza chodziłem w socjalizmie. Potem za kasę bo tygodniami w kolejkach stać nie chciałem.
    A i tak składkę "zdrowotną" całe życie darli z wszystkich. Ze mnie też, więc nie bredź, że to darmowe!
    Za akademik płaciłem. Ty nie?
    Za drogi i chodniki nadal płacę (w paliwie jest ta opłata)
    Jak ktoś chce mi wodę czy prąd sprzedać dostarcza pod drzwi, co nie dziwi.
    Towar podaje sprzedawca!
    Coś mi się wydaje, że Ty prostych spraw nie ogarniasz...
    Budowałeś się, bo tak chciałeś czy dlatego, ŻE CI POZWOLILI?
    Zostaw już te socjalistyczno-komunistyczne ciągoty.
    Zobacz co się teraz w gospodarce dzieje i jak państwo DAJE.

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 30-03-2020 o 20:14
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  5. #345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Urodziłem się we własnym domu. Fakt.
    (dzieci - nie)
    Do lekarza chodziłem w socjalizmie. Potem za kasę bo tygodniami w kolejkach stać nie chciałem.
    A i tak składkę "zdrowotną" całe życie darli z wszystkich. Ze mnie też, więc nie bredź, że to darmowe!
    Za akademik płaciłem. Ty nie?
    Za drogi i chodniki nadal płacę (w paliwie jest ta opłata)
    Jak ktoś chce mi wodę czy prąd sprzedać dostarcza pod drzwi, co nie dziwi.
    Towar podaje sprzedawca!
    Coś mi się wydaje, że Ty prostych spraw nie ogarniasz...
    Budowałeś się, bo tak chciałeś czy dlatego, ŻE CI POZWOLILI?
    Zostaw już te socjalistyczno-komunistyczne ciągoty.
    Zobacz co się teraz w gospodarce dzieje i jak państwo DAJE.

    Adam M.
    Mając 64+ to musiałeś korzystać z państwa.
    Dzieci w szpitalu, w socjalizmie u lekarzy.
    Składka zdrowotna "darli" ?? Chyba nie wiesz ile płaciłeś. Policz sobie ile zapłaciłeś rocznie. Nie ściemniaj że darci z Ciebie/. Płaciłeś i płacisz tyle co nic.

    Za akademek płaciłeś "cenę urzędową". Wtedy to Tobie nie przeszkadzało. trzeba było mieszkać na stancji.

    Za chodniki i za drogi nie zapłaciłeś. Z podatku ujętego w paliwie lub kiedyś w podatku drogowym to byś mógł wybudować może 100m a może 1000m drogi kiepskiej jakości.\Więc nie ściemnij lub policz rzetelnie.

    Sprzedawca dostarcza za darmo pod dom. Brawo!! A później narzekasz ile to kosztuje woda i prąd? A z czego mają wybudować sieć wodociągową, oczyszczalnie ścieków i wody?
    Nie umiesz liczyć ile Ty płacisz a ile potrzeba aby to wybudować?

    Studiowałeś też za własne ....

    Jak już wszystko dostałeś to mówisz "nic od państwa nie potrzebuję"
    Ludzi leczą w szpitalach też za darmo, znaczy za pieniądze danego pacjenta.
    Policz ile kosztuje leczenie a ile realnie zapłaciłeś w składce zdrowotnej.
    Ile rocznie zapłaciłeś ? 1.000 PLN ??

    Oderwałeś się od rzeczywistości.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Od prezydenta wiemy za to że % jest coraz lepiej..... A do Maja będzie całkiem dobrze.

    https://natemat.pl/304039,duda-o-kor...-sie-zmniejsza
    Musi być coraz lepiej, bo prezydent otworzył profil na TikToku. Znaczy się - większych problemów w PL nie ma
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #347
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Musi być coraz lepiej, bo prezydent otworzył profil na TikToku. Znaczy się - większych problemów w PL nie ma
    Problemy naszych dzieci są naszymi problemami
    Andrzej Duda
    @AndrzejDuda
    Wychodząc naprzeciw wszystkim stęsknionym za sportem, wraz z Ministerstwem Cyfryzacji, zapraszamy do turnieju #GrarantannaCup: http://grarantanna.pl.
    Od dzisiaj znajdziecie mnie także na Tik Toku! Szukajcie pod nazwą: AndrzejDudaNaTikToku.
    ������
    https://twitter.com/AndrzejDuda/stat...98402077413376
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #348
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.080
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT SYSTEMÓW GRZEJNIKOWYCH Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Grzejniki: Ścienne REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR; Wewnątrzścienne - INSIDE; Niskotemperaturowe E-VENT www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE + WNP

    Exclamation

    SAMODYSCYPLINA PRZEDE WSZYSTKIM !!! Jeśli ktoś pilnuje się odpowiednio sam i mając objawy "przeziębienia" dokonuje kilku- kilkunastodniowej samoizolacji od rodziny i znajomych, to znaczy, że zachowuje się odpowiedzialnie. Dopiero przy objawach podostrych i ostrych powinien zwrócić się o pomoc do państwa... Wówczas telefon i czekać na karetkę specjalną. Żadne państwo na świecie nie zastąpi indywidualnej odpowiedzialności każdego z nas.

    Test nie jest warunkiem wyzdrowienia... Nie warunkuje niczego poza dobrym samopoczuciem testowanego, dodatni wynik testu może być już nazajutrz, tymczasem zadowolony z siebie przetestowany ujemnie chodzi i sieje... Dlatego też należy testować tylko objawowych !!! Jeśli jest taka możliwość, służbę zdrowia. SAMOIZOLACJA PRZEDE WSZYSTKIM. Każdy jest zobowiązany chronić swoich bliskich i wobec ogółu powinien zachować się z maksymalną rezerwą, wręcz jak zarażony. Jeden dba o drugiego !!!

    KWARANTANNA: Należy siebie traktować jak zarażonego a innych jak potencjalnych zarażających. Po kwarantannie powinieneś mieć zaufanie do siebie i do swoich lecz do obcych nadal nie. Poza tym. Zarazić się nie jest znowu tak łatwo... Najgorsza jest niewiedza jak się zachowywać i nadmierne asekuranctwo. Przedmioty, które przeleżały nie dotykane kilkanaście godzin są bezpieczne. Dłuższe przeżycia wirusa możliwe są w warunkach laboratoryjnych.

    B.
    Ps. Są tacy, którzy chcą testować wszystkich...
    cyt:"Niemiecki koncern technologiczny Boscha wynalazł super szybki genetyczny test na koronawirusa, przeznaczony między innymi dla szpitali i gabinetów lekarskich. W pełni zautomatyzowany test wykrywający RNA wirusów ma dostarczać wynik w ciągu niecałych 2,5 godzin. Wysoka dokładność testu.
    Jak koncern podał w czwartek w Stuttgarcie, nowy test cechuje dokładność ponad 95 proc. Informując o tym wynalazku, rzecznik koncernu nie mógł powiedzieć, jaka jest w nim tolerancja błędu, tzn. jak często system będzie robił fałszywy alarm albo ile infekcji przeoczy. Bosch twierdzi, że test spełnia standardy jakości wyznaczone przez WHO.

    Testy przeprowadzane dotychczas przez Instytut Roberta Kocha trwają 4-5 godzin. (!!!!!)
    Między pobraniem próbki i podaniem wyniku czas jest o wiele dłuższy, (!!!!) ponieważ testy przeprowadzane są często przez zewnętrzne laboratoria. Nowy test Boscha ma być przeprowadzany bezpośrednio na miejscu w prywatnych przychodniach lekarskich lub szpitalach." koniec cyt.
    Ostatnio edytowane przez boguslaw ; 30-03-2020 o 23:42
    Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein
    Multi multa sciunt, nemo omnia - Wielu wie dużo, nikt wszystkiego.

  9. #349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie Wszystko mija nawet najdłuższa żmija. Zadbajcie o siebie i swoich najbliższych...

    - Kochani, wszystko mija nawet najdłuższa żmija. Zadbajcie o siebie i swoich najbliższych - zaapelował doktor Maciej Jędrzejko, który przedstawił szczegółowy poradnik na temat tego, jak przygotować się do walki z COVID-19.



    W jaki sposób mydło niszczy koronawirusa? (tvnmeteo.pl za NYT/Jonathan Corum and Ferris Jabr)



    Jak przygotować ciało na uderzenie COVID-19
    Jak podkreślił lekarz, nie ma co liczyć na cud, trzeba za to rzetelnie przygotować ciało na uderzenie

    "Organizm wypoczęty, dobrze nawodniony, wyspany, prawidłowo odżywiony, z prawidłowym poziomem witamin i elektrolitów oraz z wyrównanymi chorobami towarzyszącymi zniesie chorobę zdecydowanie lepiej i pozbiera się nawet z ciężkiego zapalenia płuc" - napisał lekarz.

    Potrzebujecie szczegółowych porad? Jędrzejko je dla Was przygotował:
    https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje...18727,1,0.html
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #350
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Łyknąłem profilaktykę koronowirusa , prof. Simon dodał mi otuchy: Jesteś zdrowy i silny, to przeżyjesz
    https://gazetawroclawska.pl/ordynato...Sqt3-8jHXXKoLo

    podbudowany mogę śmiało iść na wybory (z gaciami na głowie zamiast maseczki - luzik - wyprane!), z hasłem na ustach: Emeryci popierajcie partię czynem, umierajcie przed terminem! Aby po wyjściu z lokalu.



    Przed lokalem czeka już


    Ewentualnie w wersji light
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 31-03-2020 o 23:31

  11. #351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Gacie jednak muszą być nowe bo stare są przetarte w newralgicznych miejscach
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #352
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Niespecjalnie Ci idzie pisanie w tej Twojej masce...
    Nic nowego...
    Ty tak masz.

    Adam M.
    Co ty za bzdety wypisujesz.Nosisz się mianem człenia nieskazitelnego,poprawnego ,wielkiego przeciwnika rzeczywistości polskiej,co to ty nie masz , masz w du....ie wszystko i wszystkich.To jest wirus i na niego nie masz antidotum. Jesteś w grupie ryzyka .Powiedz dlaczego wirus może cię zniszczyć? Twoje dolegliwości itd.

  13. #353
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Uwaga! Bądźcie czujni!
    Witam, parę tygodni temu zwróciłem uwagę na nadmiar informacji. Zaprzestałem czytania różnych portali społecznościowych. Dziś koledzy potwierdzili, że ilość informacji nie prawdziwej (Fake news) przeważa prawdę. Jak ją rozpoznać, instrukcja:


    1. Fake news nie zawiera odnośnika do wiarygodnego źródła informacji. Jakiś gość co ś powiedział, policja czy któryś szpital coś tam.
    2. Fake news zawsze sięga po emocje: ludzie umierają paczkami, w szpitalach brakuje miejsc...
    3. Fake news zawsze wskazuje na to że rząd coś ukrywa...
    4. Fake news zawiera zdjęcie lub film z którego nic nie wynika.
    5. Fake news nie ma autora, konkretnej osoby która mogła by to potwierdzić.

    Teraz wiecie jak oddzielić ziarno od plew ?


    Последние события в информационном поле показывают, что сейчас как никогда важно оценивать всю информацию максимально критически. Фейки распространяются и разносятся гораздо быстрее, чем вирус и режим самоизоляции фейкометчики соблюдать не собираются. Как распознать фейк?

    1. Фейк не содержит указаний на достоверный источник. Обычно первоисточником информации является "сестра друга мужа", которая работает в больнице, правительстве, полиции, ФСБ.

    2. Фейк всегда апеллирует к эмоциям: "Люди мрут как мухи!", "В больницах не хватает мест!", "Морги переполнены!"

    3. Фейк любит указание на то, что власти что-то скрывают (зачем?) и планируют сделать что-то ужасное (ввести комендатский час, сажать в тюрьму нарушивших карантин и т.д.)

    4. Фейк может сопровождаться фото или видео, которые без пояснения не доказывают ровным счетом ничего. Идет колонна военной техники по своим делам - обычно это не вызывает ажиотажа. Но сейчас, по мнению фейкометчиков, это железное доказательство того, что в город вводят войска.

    5. Фейк не имеет авторства и первоисточника публикации. То есть, нет никого, кто мог бы "ответить за базар". Если спросить у распространителя, откуда инфа, ответ будет "хз, самому прислали".

    Не ведитесь на фейки и не участвуйте в их распространении. Их цель такая же, как у вражеской пропаганды на войне - запугать, посеять панику, подорвать доверие к командованию. Не помогайте врагу.

  14. #354
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Gacie jednak muszą być nowe bo stare są przetarte w newralgicznych miejscach
    To ,że akurat żartujesz to jakos tam doceniam bo radości nam trzeba.Człowieku ile ty masz fakultetów wiedzy swojej tajemnej? Dlaczego pytam .Wszędzie jesteś taki wszędobylski taki mistrz FM. Zauważyłeś ,że ty z Adaśkiem już nie radzicie co i jak z koronkiem tylko piep...rzycie te swoje ideologie -herezje jacy to jesteście opanowani -wspaniali.Dyrektorzy wiedzy powszechnej. Ratujmy się w tym sy...ie , bez zbędnych dywagacji i partykularyzmu.

  15. #355
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Przecież Kryształowy Inspektor ich prześwietli jak Wilhelm R.



    Nawet wypełnienia ubytków górnych i dolnych widać jak na dłoni

  16. #356
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Wiecie, ile ludzi ma zachorować na covid? Najbardziej optymistyczne prognozy to 30%. Częściej jest podawane 60-70%.
    Zakażonych mamy 4848 osób... Wiecie jaki to procent obywateli naszego kraju? 0,012758% - czyli przez analogię z burzą widzimy dopiero czarne chmury na horyzoncie, bo jeszcze nawet nie zaczęło wiać ani padać.

    Jednakowoż Franek miał rację (kto ma dzieci może załapie)

    Znaczy Kulibob ma rację - trzeba powiększać warzywnik (dobrze, że wiosna), kupować kurki, może i świnkę, nabyć zapas brewkitów żeby w nim o suchym gardle nie pracować.

    Oby woda i prąd były.

    Jak ktoś ma oszczędności, to może zabunkrowany przetrwa kilkanaście miesięcy. Inni będą musieli wrócić do pracy (jak jeszcze będą ją mieli) w największa ulewę. Będzie się działo. Państwo nie wydoli, z UE nas wywalą, żebractwo i złodziejstwo na każdym kroku... Amerykanie mają rację, że się rzucili na broń. Szkoda, że my nie możemy.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 07-04-2020 o 22:58

  17. #357
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Wiecie, ile ludzi ma zachorować na covid? Najbardziej optymistyczne prognozy to 30%. Częściej jest podawane 60-70%.
    Zakażonych mamy 4848 osób... Wiecie jaki to procent obywateli naszego kraju? 0,012758% - czyli przez analogię z burzą widzimy dopiero czarne chmury na horyzoncie, bo jeszcze nawet nie zaczęło wiać ani padać.

    Jednakowoż Franek miał rację (kto ma dzieci może załapie)

    Znaczy Kulibob ma rację - trzeba powiększać warzywnik (dobrze, że wiosna), kupować kurki, może i świnkę, nabyć zapas brewkitów żeby w nim o suchym gardle nie pracować.

    Oby woda i prąd były.

    Jak ktoś ma oszczędności, to może zabunkrowany przetrwa kilkanaście miesięcy. Inni będą musieli wrócić do pracy (jak jeszcze będą ją mieli) w największa ulewę. Będzie się działo. Państwo nie wydoli, z UE nas wywalą, żebractwo i złodziejstwo na każdym kroku... Amerykanie mają rację, że się rzucili na broń. Szkoda, że my nie możemy.
    Ale Ty jesteś panikarzem, masakra. Coś mam przeczucie , że za jakiś czas magicznym sposobem się szczepionka wynajdzie...

  18. #358
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Ale Ty jesteś panikarzem, masakra. Coś mam przeczucie , że za jakiś czas magicznym sposobem się szczepionka wynajdzie...
    Ale poco ryzykować do tego czasu?
    Trzeba być realista a nie niepoprawnym optymistą

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jednakowoż Franek miał rację (kto ma dzieci może załapie)

    Znaczy Kulibob ma rację - trzeba powiększać warzywnik (dobrze, że wiosna), kupować kurki, może i świnkę, nabyć zapas brewkitów żeby w nim o suchym gardle nie pracować.

    Oby woda i prąd były.
    Nie wierzę że takie coś czytam
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 08-04-2020 o 10:26
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  19. #359
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Wielka mistyfikacja a za nia stoi coś innego niż nam wciskają tylko co ? bo na bank nie są to zgony i to juz czasem ktoś obnaża a to trumny z 2013 roku tych co się potopili uchodźcy a to zdjęcia nie z tego szpitala itp , teraz zachodzi pytanie , depopulacja czy przestawienie gospodarek na całkiem inne zasady aby przynajmniej próbować zrobienia przeciwwagi dla Chin , szybko się nie dowiemy bo co który odkryje to zamykają i łeb ukręcają w zarodku (nie dosłownie) ale cenzurą śmierdzi na kilometry .

  20. #360
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ale poco ryzykować do tego czasu?
    Trzeba być realista a nie niepoprawnym optymistą
    No ale kulibob nie każdy jak Ty siedzi na d... i myśli na czym by tu przyoszczędzić. Niektórzy pracują, prowadzą firmy, zatrudniają ludzi i nie mogą tak sobie nagle zamknąć się w 4 ścianach i siedzieć zesranym ogladając fakty TVN

Strona 18 z 889

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony