dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 225 z 893
Pokaż wyniki od 4.481 do 4.500 z 17843
  1. #4481

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie wiem ile w tym prawdy ale mój sąsiad który był z całą rodziną na weselu gdzie zachorowało prawo 100 osób na covid dowiedział sie po czterech dniach. Zostały zrobione u niego w rodzinie testy i okazało sie że jego zona i jedno dziecko mają covida a pozostała dwójka dzieci i on oraz ojciec i matka jego (obydwoje są w podeszłym wieku około 80 lat) wirusa nie mają, normalnie żyli i spożywali razem posiłki przez te cztery dni nie będąc świadomi o zakażeniu. Więc ile w tym prawdy? Jakie są wiarygodne testy?
    Podobnie było ze znajomy z pracy, testy u niego wyszły pozytywne a zona i dwójka dzieci oraz rodzice zdrowi.
    W obu przypadkach nikt nie zmarł, wszyscy dostali miano ozdrowieńców.
    Wcale mnie to nie dziwi. U mojej żony w pracy większość ludzi (w tym moja żona) w przeciągu ostatniego miesiąca przechodziła "przeziębienie", wspólne objawy to ból mięśni, gorączka ok. 38st. u niektórych pojawiły się zaburzenia w węchu i smaku. Oczywiście wszyscy zostali przebadani, wyniki 50/50, u mojej żony negatyw.

    Jeśli by ktoś znów bezczelnie próbował podważać moją wiarygodność poniżej wynik.
    Ciekawe tekst zaznaczyłem na żółto

    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 13-11-2020 o 19:25

  2. #4482

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Grisza Znowu kłamiesz. Nigdzie nie pisałem o "Pejsbuku".
    Znów nie rozumiesz co się do ciebie piszę i wydaje ci się że ktoś kłamie.
    Chyba muszę cię spuścić z kanalizacją.

  3. #4483
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Jakie zakłamanie faktów? Ogarnij się człowiecze.
    To jej słowa na oficjalnym Prejsbuku - co mam śledzić jej każdą wypowiedź w szmatławcach?
    Tak jak napisałem - nie interesuje mnie celebrycki świat.
    Nie umiesz czytać lub kłamiesz.
    Jasno napisałem o którą wypowiedź chodzi. Wypowiedź na Instagramie.
    Wypowiedź była cytowana w normalnych gazetach i normalnych stronach internetowych.
    Nie chodzi o jej tłumaczenie się nazwanym "oświadczeniem"
    Jej wypowiedzi są takie jak twoje. Spiskowe teorie dziejów.
    Pisałeś, że noszenie maseczek (zwanych przez ciebie "namordnikami") powoduje grzybicę i zatrucie z powodu wdychania dwutlenku węgla.
    Nie chodzi o celebrycki świat. Chodzi o spiskowe teorie które głosisz niektórzy ludzie.
    Ty też takie teorie spiskowe głosisz.
    "Maseczki zabijają" i tym podobne cedzisz brednie.

    Kiedyś, na podstawie jednej wypowiedzi. uznawałeś za autorytet profesora Włodzimierza Guta.
    Prof. W. Gut zmienił swoje poglądy na temat maseczek i covida i automatycznie przestał być dla ciebie autorytetem.
    Teraz autorytetem jest kolejny celebryta - prof. Kuna.
    Pisałeś, że nie interesują ciebie celebryci.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #4484
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Wcale mnie to nie dziwi. U mojej żony w pracy większość ludzi (w tym moja żona) w przeciągu ostatniego miesiąca przechodziła "przeziębienie", wspólne objawy to ból mięśni, gorączka ok. 38st. u niektórych pojawiły się zaburzenia w węchu i smaku. Oczywiście wszyscy zostali przebadani, wyniki 50/50, u mojej żony negatyw.

    Jeśli by ktoś znów bezczelnie próbował podważać moją wiarygodność poniżej wynik.
    Ciekawe tekst zaznaczyłem na żółto

    Co ciekawego jest w poniższym
    Wynik ujemny nie wyklucza zakażenia
    Obnażyłeś swoją totalną niewiedzę w zakresie badania w kierunku SARS-CoV-2 metodą real time RT-PCR.
    Jesteś totalnym ignorantem.
    Pomogę
    Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) okres od zakażenia pacjenta do czasu występuania u niego objawów wynosi od 1 do 14 dni.
    Największą czułość badania w kierunku SARS-CoV-2 metodą real time RT-PCR uzyskuje się dzień po wystąpieniu objawów klinicznych lub 7-9 dni od potencjalnego zakażenia.
    Nie potrafisz logicznie myśleć.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #4485

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie umiesz czytać lub kłamiesz.
    Jasno napisałem o którą wypowiedź chodzi. Wypowiedź na Instagramie.
    Wypowiedź była cytowana w normalnych gazetach i normalnych stronach internetowych.
    Nie chodzi o jej tłumaczenie się nazwanym "oświadczeniem"
    Jej wypowiedzi są takie jak twoje. Spiskowe teorie dziejów.
    Pisałeś, że noszenie maseczek (zwanych przez ciebie "namordnikami") powoduje grzybicę i zatrucie z powodu wdychania dwutlenku węgla.
    Nie chodzi o celebrycki świat. Chodzi o spiskowe teorie które głosisz niektórzy ludzie.
    Ty też takie teorie spiskowe głosisz.
    "Maseczki zabijają" i tym podobne cedzisz brednie.

    Kiedyś, na podstawie jednej wypowiedzi. uznawałeś za autorytet profesora Włodzimierza Guta.
    Prof. W. Gut zmienił swoje poglądy na temat maseczek i covida i automatycznie przestał być dla ciebie autorytetem.
    Teraz autorytetem jest kolejny celebryta - prof. Kuna.
    Pisałeś, że nie interesują ciebie celebryci.
    Nie chce mi się prostować tego steku bzdur, których ekstrakcji dokonałeś.

    Odniosę się jedynie do prof. Piotra Kuna.

    Piotr Bolesław Kuna (ur. 9 czerwca 1956 w Sieradzu[1]) – polski lekarz, profesor medycyny w zakresie chorób wewnętrznych i alergologii.

    Studiował na Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskując dyplom z wyróżnieniem i tytuł zawodowy lekarza medycyny w 1981 roku. Doktoryzował się na tej samej uczelni (również z wyróżnieniem) 17 listopada 1987 roku na podstawie pracy: Wpływ antygenów bakteryjnych na wytwarzanie czynnika uwalniającego histaminę (HRF) przez komórki jednojądrzaste chorych na astmę oskrzelową nieatopową. Następnie habilitował się 24 maja 1994 roku, dzięki pracy: Udział chemokin w mechanizmie uwalniania histaminy z bazofilów. Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski dnia 28 grudnia 1998 roku nadał Piotrowi Kunie tytuł naukowy profesora medycyny[1][2].

    Specjalizacje z dziedziny chorób wewnętrznych uzyskiwał w latach 1984 i 1988 (pierwszy oraz drugi stopień), natomiast z alergologii – w 1996 roku. W latach 1982–1998 zajmował stanowiska, począwszy od asystenta, aż do profesora nadzwyczajnego, w Klinice Pneumonologii i Alergologii Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 1999–2002 zastępca, a od 2002 do 2005 roku dyrektor Instytutu Medycyny Wewnętrznej Akademii Medycznej oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 1 października 2002 do 30 czerwca 2019 dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a następnie koordynator do spraw badań naukowych. W ciągu czterech lat od objęcia stanowiska dyrektora szpital spłacił wszystkie długi i rozwiązał liczne problemy pracownicze[1].
    Ile są warte twoje pleciuchowate wypociny tutaj, na tle jego doświadczania niechaj każdy odpowie sobie sam.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 13-11-2020 o 20:18

  6. #4486

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Co ciekawego jest w poniższym

    Obnażyłeś swoją totalną niewiedzę w zakresie badania w kierunku SARS-CoV-2 metodą real time RT-PCR.
    Jesteś totalnym ignorantem.
    Pomogę

    Nie potrafisz logicznie myśleć.
    Masz poważne urojenia - próbowałeś skonsultować to ze specjalistą?
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 13-11-2020 o 20:18

  7. #4487
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    D7d
    Gdzie się podziało lewactwo , że nie ma mi kto odpowiedzieć na pytanie do lewactwa?

  8. #4488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Nie chce mi się prostować tego steku bzdur, których ekstrakcji dokonałeś.

    Odniosę się jedynie do prof. Piotra Kuna.



    Ile są warte twoje pleciuchowate wypociny tutaj, na tle jego doświadczania niechaj każdy odpowie sobie sam.
    Nie ma bzdur.
    To ty piszesz bzdury.
    Wielbiłeś prof. W. Guta a teraz wielbisz prof. P. Kunę który nie ma nic wspólnego z leczeniem covida.
    Nawet nie wiesz po ilu dniach od potencjalnego zarażenia wirusem można otrzymać w wiarygodny wynik testu RT-PCR.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #4489
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Masz poważne urojenia - próbowałeś skonsultować to ze specjalistą?
    Czy to nie ty napisałeś że masz "żółte .... " i dlatego nic tobie nie zrobią??
    (nie chodzi o żółte firanki)
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #4490

    Domyślnie

    O niewyizolowaniu wirusa od nosiciela, testach PCR i kilka innych rzeczy.

    https://www.facebook.com/niezaleznat...92797301846919

    Oczywiście z FB, bo w mediach głównego ścieku to nie jest dostępne. Tak tylko uprzedzam, bo Pytek zapewne zaraz wszystko "zaorze".
    Ostatnio edytowane przez vvvv ; 13-11-2020 o 21:35
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  11. #4491
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    https://www.lexlege.pl/ustawa-o-zapo...-ludzi/art-36/

    Art. 36. zapob.chor. zakaź.
    Przesłanki zastosowania środka przymusu bezpośredniego
    1.
    Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
    2.
    O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
    3.
    Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.
    4.
    Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.
    5.
    Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.
    6.
    Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.
    7.
    Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.
    8.
    Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody.
    Ależ to jakaś heretycka ustawa sprzed 2015 roku! To może obowiązywac w New Poland Order, w IVRP? To niemozliweeee

  12. #4492
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    To lewacka ustawa.

  13. #4493

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Wielbiłeś prof. W. Guta
    LITOŚCI !!!

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nawet nie wiesz po ilu dniach od potencjalnego zarażenia wirusem można otrzymać w wiarygodny wynik testu RT-PCR.
    Nie mogę od powiadać za to co zrozumiesz, lub sobie uroisz w swojej główce po przeczytaniu jakiegoś wpisu.
    To już zakrawa o zachowania pschotyczno-paranoidalne.

  14. #4494
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Ależ to jakaś heretycka ustawa sprzed 2015 roku! To może obowiązywac w New Poland Order, w IVRP? To niemozliweeee
    Dla wiseman'a nie robi różnicy ... przecież o tym wirusie wiedzieli już grubo wcześniej
    ... Bill im zdradził to w sekrecie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    LITOŚCI !!!

    Nie mogę od powiadać za to co zrozumiesz, lub sobie uroisz w swojej główce po przeczytaniu jakiegoś wpisu.
    To już zakrawa o zachowania pschotyczno-paranoidalne.
    Wiem ... Ty nawet nie "od powiadasz" za to, czego sam nie rozumiesz
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 13-11-2020 o 22:40 Powód: łączenie postów
    unde venis et quo tendis

  15. #4495
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    https://www.lexlege.pl/ustawa-o-zapo...-ludzi/art-36/

    Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
    Stan prawny aktualny na dzień: 13.11.2020

    Art. 36. zapob.chor. zakaź.
    Przesłanki zastosowania środka przymusu bezpośredniego
    1.
    Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
    2.
    O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
    3.
    Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.
    4.
    Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.
    5.
    Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.
    6.
    Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.
    7.
    Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.
    8.
    Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody.
    No nie może być...Rząd, za którym dwa lata temu (pod innym nickiem) poszedłyś w ogień teraz podpisuje się pod czymś takim ???
    Normalnie, aż mi Ciebie szkoda

  16. #4496
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Dla wiseman'a nie robi różnicy ... przecież o tym wirusie wiedzieli już grubo wcześniej
    ... Bill im zdradził to w sekrecie


    Wiem ... Ty nawet nie "od powiadasz" za to, czego sam nie rozumiesz
    Czy ja wiem czy w sekrecie ? przecież się tym chwalił publicznie kilka lat temu a teraz już ma szczepionkę nawet

  17. #4497
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    20 października 2020 r. Sejm zatwierdził nową ustawę:

    Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

    art. 36 ust. 1 ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.
    Kusze puki co są legalne , tylko dużo strzał trzeba dokupić ,batalia z kanaliami długo trwać będzie ale wygramy .

  18. #4498

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    No, poza tym, że łeb rozwalę tym co do mnie przyjdą.

    Adam M.
    Przecież to jest jawne obezwładnienie niezgodne z zapisami Konstytucji. Czy ten rząd jest już tak pusty że nie wie co robi?
    Przecież aby osobę podejrzana o chorobę psychiczną czy alkoholową bez jego zgody nie można zmusić do leczenia.

  19. #4499

    Domyślnie

    _Grisza_, mamy już niestety 'razy 5' stan na 3.09, czyli po 7 miesiącach od 1. zgonu... 'Razy 2' chciałeś szacować dla całego roku...

  20. #4500
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    A tymczasem Michał Rogalski o zaniżonych danych zachorowań:
    https://next.gazeta.pl/next/7,151003...html#s=BoxMMt1
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 225 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony