dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 436 z 893
Pokaż wyniki od 8.701 do 8.720 z 17843
  1. #8701
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Brawo!! Mądre i logiczne
    https://www.youtube.com/watch?v=R9ukecIiyik
    Jeszcze trochę szkodniki nie wejdą do biedronki!!
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  2. #8702

  3. #8703
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Inne zdanie lekarzy polskich.
    https://www.youtube.com/watch?v=7c2I4uBfK78
    Szkoda 2h masz w dziesięciu podpunktach co tam pierdzielili


    Edit
    1h30 dobre zaszczepieni zakażają to już powinno być 100000 w szpitalach
    Poskakałem po łebkach ale to jacyś szarlatani ale podkreślam skakałem po łebkach

    Edit2:
    Żółtki niech płaca odszkodowanie!!
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 12-06-2021 o 13:25
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  4. #8704
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Nie mam żadnej korzyści z tego że "ty i podobni " się nie zaszczepią a generuje to ryzyko wies sorry w dubie z "Twoją" wolnością niemam w tym interesu. Wybór to możesz mieć w tym czy masz niebieskie czy czarne spodnie a nie w sprawie bezpieczeństwa narodowego.
    a ja mam w "dubie" twoje ryzyko, brak twoich korzyści i interesów. więc jest 1 do 1 i jest ok.

  5. #8705
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    a ja mam w "dubie" twoje ryzyko, brak twoich korzyści i interesów. więc jest 1 do 1 i jest ok.
    Ale to Was nie wpuszczą na koncert, mecz w przyszłości do samolotu i biedronki a dzieci odszczepieńców będa miały specjalne klasy onlaajna bo do szkoły stacjonarnej nie pójdą i mam nadzieję ze tak będzie
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  6. #8706

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ale to Was nie wpuszczą na koncert, mecz w przyszłości do samolotu i biedronki a dzieci odszczepieńców będa miały specjalne klasy onlaajna bo do szkoły stacjonarnej nie pójdą i mam nadzieję ze tak będzie
    I bardzo dobrze. Dzieci nie powinny przebywać w tym samym pomieszczeniu z osobami zaszczepionymi.
    To czy nas gdziekolwiek wpuszczą czy nie nie zależy od Ciebie, Konstytucja jest prawem najwyższym w Polsce.
    Trend jest inny niż ci się wydaje.
    Są już miejsca na świecie gdzie przedsiębiorcy i firmy które wymagają od swoich pracowników i klientów świadectwa zaszczepienia są karane finansowo.
    Także kraje żyjące z turystyki zaczynają rozumieć że ograniczanie gości do tylko zaszczepionych będzie dla nich niekorzystne dlatego z tego wymogu rezygnują.
    Zrozumieją to także linie lotnicze i sklepy.
    Ten duński piłkarz zapewne był zaszczepiony i zapewne zakrzepica spowodowała u niego atak serca.
    Bardzo niepokojące wydarzenie które daje do myślenia wszystkim zaszczepionym.

  7. #8707
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    I bardzo dobrze. Dzieci nie powinny przebywać w tym samym pomieszczeniu z osobami zaszczepionymi.
    To czy nas gdziekolwiek wpuszczą czy nie nie zależy od Ciebie, Konstytucja jest prawem najwyższym w Polsce.
    Trend jest inny niż ci się wydaje.
    Są już miejsca na świecie gdzie przedsiębiorcy i firmy które wymagają od swoich pracowników i klientów świadectwa zaszczepienia są karane finansowo.
    Także kraje żyjące z turystyki zaczynają rozumieć że ograniczanie gości do tylko zaszczepionych będzie dla nich niekorzystne dlatego z tego wymogu rezygnują.
    Zrozumieją to także linie lotnicze i sklepy.
    Ten duński piłkarz zapewne był zaszczepiony i zapewne zakrzepica spowodowała u niego atak serca.
    Bardzo niepokojące wydarzenie które daje do myślenia wszystkim zaszczepionym.
    Jak im wszystko zamkną to rozum im wróci. Obwinią foliuchów i się skończy .
    A konstytucja jesli jest szkodliwa to kij z nią w czasie wojny niema praw obywatelskich.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  8. #8708

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ale to Was nie wpuszczą na koncert, mecz w przyszłości do samolotu i biedronki a dzieci odszczepieńców będa miały specjalne klasy onlaajna bo do szkoły stacjonarnej nie pójdą i mam nadzieję ze tak będzie
    Ty z tych miejsc to jedynie Biedronke odwiedzasz i to w późnych godzinach więc w czym rzecz?

  9. #8709

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    A konstytucja jesli jest szkodliwa to kij z nią w czasie wojny niema praw obywatelskich.
    Czasami ze strachu nie obsmarowałeś całego swojego domu??
    Takich jak Ty powinno zamykać w pokojach bez klamek aby nie czynili więcej zamierzania wśród ludzi i podjudzania do nienawiści, jesteś gorzej niż fanatyk pewnej wiary.

  10. #8710
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    ... Dzieci nie powinny przebywać w tym samym pomieszczeniu z osobami zaszczepionymi.
    ...
    Z jakiego powodu "nie powinny" ?

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ...
    Takich jak Ty powinno zamykać w pokojach bez klamek aby nie czynili więcej zamierzania wśród ludzi i podjudzania do nienawiści, jesteś gorzej niż fanatyk pewnej wiary.
    Jakiej "wiary" ?
    unde venis et quo tendis

  11. #8711

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    Jakiej "wiary" ?
    U Ciebie nie chodzą i pod drzwiami nie nawijają świadkowie jehowy?

  12. #8712
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    U Ciebie nie chodzą i pod drzwiami nie nawijają świadkowie jehowy?
    "Świadkowie Jehowy" "podjudzają do nienawiści" i
    ... "należy ich zamykać w pokojach bez klamek" ?
    unde venis et quo tendis

  13. #8713
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ten duński piłkarz zapewne był zaszczepiony i zapewne zakrzepica spowodowała u niego atak serca.
    Bardzo niepokojące wydarzenie które daje do myślenia wszystkim zaszczepionym.
    Widziałem, że jakiś "wiedzący lepiej" połączy temat Ericksena i szczepionek
    I oczywiśćie - charakterystyczne dla "wiedzących lepiej" - 2x zapewne


    A może nie był szczepiony, przeszedł koronawirusa, czego skutkiem ubocznym była zakrzepica ?
    Przecież to jedna z możliwych skutków choroby.
    https://www.medonet.pl/koronawirus/t...,98150469.html

    Ale nie - dla tych to wolą bezmyślnie trollować, zamiast sprawdzić i podac fakty:
    Dramat Eriksena odbił się w świecie bardzo szerokim echem. Zawodnik przebywa aktualnie w szpitalu, gdzie wykonane zostaną badania, być może pozwalające wyjaśnić, co było powodem jego zasłabnięcia. Tuż po całym zdarzeniu zaczęły się pojawiać plotki, że mogło mieć ono związek z koronawirusem.

    W zdecydowany sposób zareagował na nie szef Interu - klubu piłkarza, Giuseppe Marotta. W rozmowie z telewizją "Rai" poinformował on, że "Christian nigdy nie był zakażony i nie został także zaszczepiony".



    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/raporty/rap...ampaign=chrome
    Trzeba mieś mega prosty rozumek, żeby sądzić, że u piłkarza, którego stan zdrowia jest ciągle kontrolowany nie wykryto wzrostu stężenia d-dimerów..
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 13-06-2021 o 12:09
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #8714

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A może nie był szczepiony, przeszedł koronawirusa, czego skutkiem ubocznym była zakrzepica ?
    Przecież to jedna z możliwych skutków choroby.
    No właśnie przestań bezmyślnie trollować.

    W zdecydowany sposób zareagował na nie szef Interu - klubu piłkarza, Giuseppe Marotta. W rozmowie z telewizją "Rai" poinformował on, że "Christian nigdy nie był zakażony i nie został także zaszczepiony".
    Sugerujesz że można przejść chorobę bez zakażenia?

  15. #8715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Przecież napisałem
    Ale nie
    Nie nie sugeruję, po prostu chcę ci uzmysłowić, że zakrzepica rozwija sie częściej u osób, które przeszły koronawirusa, niż i tych które zostały zaszczepione.

    A słowa szefa klubu przytoczyłem po to, by wyprostować ciebie i twoje 2x "zapewne"
    Nie chorował, nie był zaszczepiony i - co jako "wiedzący lepiej" powinieneś wiedzieć - nie był pierwszym piłkarzem, który zasłabł na boisku.
    Nie wszyscy przy tym mieli tyle szczęścia co on...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 13-06-2021 o 12:17
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #8716

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Przecież napisałem
    Nie nie sugeruję, po prostu chcę ci uzmysłowić, że zakrzepica rozwija sie częściej u osób, które przeszły koronawirusa, niż i tych które zostały zaszczepione.

    A słowa szefa klubu przytoczyłem po to, by wyprostować ciebie i twoje 2x "zapewne"
    Nie chorował, nie był zaszczepiony i - co jako "wiedzący lepiej" powinieneś wiedzieć - nie był pierwszym piłkarzem, który zasłabł na boisku.
    Nie wszyscy przy tym mieli tyle szczęścia co on...
    Komentarza o "bezmyślnym trollowaniu" też nie napisałeś.
    Twoje teorie medyczne mnie nie interesują bo są sprzeczne z ogólną wiedzą.
    Ludzie młodzi dostają zakrzepicy po szczepieniach.
    Są tony poważnych artykułów na ten temat.
    Co szef Interu może wiedzieć co selekcjoner reprezentacji Danii zdecydował w temacie szczepienia swoich kadrowiczów?
    Nasza reprezentacja była zaszczepiona w Polsce przed EURO a grają w wielu klubach Europy.

    Co do innych którzy zasłabli na boisku to zapewne wiesz że po fakcie się okazało że mieli wady serca.
    CE nie miał żadnych wad serca o czym mówił jego kardiolog.
    Ostatnio edytowane przez stos ; 13-06-2021 o 12:47

  17. #8717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Serio, wiedzący lepiej
    Daj linka do informacji o szczepieniu Ericksena. Bez tego nie ma sensu tracić, na ciebie czasu.
    Pomiejam fakt, że zawodowy piłkarz konsultuje to co je (i przyjmuje) z lekarzem klubowym, bo to jego pracodawca.

    Nie neguję informacji o tym, że szczepienie zwłaszcza szczepionką wektorową zwiększa podatność na wystąpienie zakrzepicy.
    Podobnie przechorowanie koronawirusa, o czym ty jakoś zapominasz.


    Co do innych którzy zasłabli na boisku to zapewne wiesz że po fakcie się okazało że mieli wady serca.
    Wszyscy mieli ? I wiedzieli o tym w momencie wystąpienia incydentu kardiologicznego ?
    O ile wiem na temat CE wypowiedział się lekarz Tottenham Hotspur, któty stwierdził, że 2 lata temu jego wyniki były OK.
    Zresztą - gdyby nie były, to byłby zmuszony zakończyć profesjonalną karierę, jak np M.Saganowski u którego wadę wykryto w wieku 32 lat
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 13-06-2021 o 13:05
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #8718

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Serio, wiedzący lepiej
    Daj linka do informacji o szczepieniu Ericksena. Bez tego nie ma sensu tracić, na ciebie czasu.
    Pomiejam fakt, że zawodowy piłkarz konsultuje to co je (i przyjmuje) z lekarzem klubowym, bo to jego pracodawca.

    Nie neguję informacji o tym, że szczepienie zwłaszcza szczepionką wektorową zwiększa podatność na wystąpienie zakrzepicy.
    Podobnie przechorowanie koronawirusa, o czym ty jakoś zapominasz.



    Wszyscy mieli ? I wiedzieli o tym w momencie wystąpienia incydentu kardiologicznego ?
    O ile wiem na temat CE wypowiedział się lekarz Tottenham Hotspur, któty stwierdził, że 2 lata temu jego wyniki były OK.
    Zresztą - gdyby nie były, to byłby zmuszony zakończyć profesjonalną karierę, jak np M.Saganowski u którego wadę wykryto w wieku 32 lat
    Dyskusja z tobą jest bez sensu bo zarzucasz drugiemu co sam robisz. Wiedzący lepiej.
    Zacytowałeś wypowiedź szefa Interu że CK nie był szczepiony.
    Zrób to samo z selekcjonerem kadry Danii. Zacytuj jego słowa że nie zostali zaszczepieni.

  19. #8719
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Tydzień czy dwa temu kopiłem gofry biedronkowe bo promocja była kup dwa... Do testów dzisiaj tani prąd i czyte niebo . Pełna optymalizacja
    Wiem że te gofry to szajs ale przeszły test "nadmorski". Nie będą tam złodzieje kuliboba rąbać w...
    Kryzys rodzi rozwiązania i od teraz po wsze czasy na gofrach z budy zaoszczędzę. Ale i tak niema jak domowe
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  20. #8720

    Domyślnie

    Robisz z siebie pośmiewisko w oczach innych. Dla m ie to debilizm aby jechać na wakacje i targać ze sobą gofrownicę albo kupować w biedronie gofry napchane chemią po brzegi. Chłopie ty sam siebie i rodzinę rąbiesz z najlepszych chwil w życiu.

Strona 436 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony