dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 448 z 891
Pokaż wyniki od 8.941 do 8.960 z 17806
  1. #8941
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    629

    Domyślnie

    A Tu wciąż zabawa trwa w najlepsze.
    Dla przykładu w Czechach nie widziałem NIKOGO w maseczkach, w Polsce są takie osoby.
    Nie ma też tam śmiesznych ludków z nakazem noszenia maseczek w miejsach zatłoczonych. Oni chyba pandemii nie uznają
    A u nas... straszymy i straszymy aż... .
    Co doskonale widać w tym temacie.

    chyba, że tamtejsze kuliboby wciąż zabunkrowane? Bo nasze kuliboby wciąż z domu nie wychodzą i sieją propagande w najlepsze.

  2. #8942
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Winni bedą niezaszczepieni i zacznie się selekcja na waszeżyczenie ale dobrze odsiane będzie ziarno od plew
    Znaczy - dobiją zaszczepionych?
    No, zeby się nie męczyli...
    Humanitarny to Ty nie jesteś...


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #8943
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Dla przykładu w Czechach nie widziałem NIKOGO w maseczkach, w Polsce są takie osoby.
    I po przeliczeniu na ilość mieszkańców mają 2,5 x więcej nowych przypadków niż u nas (5/mln a my 2). A u nas i tak jest rzeźnia - Chiny mają 0.01. Ale oni przykładają się do obostrzeń.

    Stawianie Czechów za wzór jest nie na miejscu. Mają 4 najwyższą liczbę zgonów na milion mieszkańców. Od nich można się uczyć, jak nie walczyć z Covidem. My też zbyt dobrzy nie jesteśmy - w tej kategorii 16 miejsce na 222 kraje.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 21-06-2021 o 18:27

  4. #8944
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Czy ty potrafisz przeczytać prosty tekst tak aby go zrozumieć.
    Dlaczego ci niezaszczepieni mają się narażać na 6 razy wyższą śmiertelność wariantu Delta i dać się zaczepić?
    Bzdury na patyku.
    Fotohobby Ci wyjaśnił.

    Niedługo foliarz nie wejdzie do sklepu i dziecko foljarza do szkoły. Będa izolować szkodników i obwiniaich o mutanta
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  5. #8945
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Znaczy - dobiją zaszczepionych?
    No, zeby się nie męczyli...
    Humanitarny to Ty nie jesteś...


    Adam M.
    Miętkie foliaratwo się ugnie a co zrobi twarde ? Padnie z głodu bo do sklepu nie wpuszczą a a dodatkowa opłata za pancerny kondom pana kuriera będzie dobijająca. Trzeba si szykowac do jesiennego festynu młotków Jajko dla foliarza 15zł sztuka
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  6. #8946
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    629

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    I po przeliczeniu na ilość mieszkańców mają 2,5 x więcej nowych przypadków niż u nas (5/mln a my 2). A u nas i tak jest rzeźnia - Chiny mają 0.01. Ale oni przykładają się do obostrzeń.

    Stawianie Czechów za wzór jest nie na miejscu. Mają 4 najwyższą liczbę zgonów na milion mieszkańców. Od nich można się uczyć, jak nie walczyć z Covidem. My też zbyt dobrzy nie jesteśmy - w tej kategorii 16 miejsce na 222 kraje.
    Nie zauważyłem aby ktokolwiek się tym u nich przejmował.
    To nie był wzór. Stwierdziłem fakt którego byłem świadkiem do wczoraj.

  7. #8947

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    A jeszcze jedno to 30 lat to chyba nie uważasz, że szczepionka wybije tylko, że ubezpłodni?
    Czyli nie sądzisz, ze szczepionka załatwi tak od ręki ludzi?


    Fakt ludzie są śmiertelni, ale nie roztrząsajmy zdania na gruncie rozbioru logicznego. O czym innym dyskusja.
    Czy ty uważasz, podobnie jak gnago, że szczepionka wybije w ciągu 2-4 lat czy jak adam_mk, że ubezpłodni w terminie 3 dekad? A moze trzecia droga?
    Słodyczy, ja nie uważam uważają tak zarządy tych koncernów w tym artykuliku. Ja pobudzam linkami do samodzielnego myślenia wybierania prawdy. A ona nie jest dla każdego jednakowa. Ba dla każdego jest inna.

    JA stoję na stanowisku nic bez gwarancji producenta, bez rękojmi. Jak ktoś z góry uwalnia producenta od odpowiedzialności to dla mnie śmierdzi szwindlem.
    Polska z góry uwolniła medyków od odpowiedzialności za zbrodnie koło kovidowe. A ustawa o pomocy dla ofiar NOP-ów owszem jest ale bez rozporządzeń do niej

    BA są tacy co twierdzą że wystarczy właściwie przeprowadzona medytacja aby zmienić swoje DNA, dorobić sobie w komórkach ten łańcuszek telomerów etc. Dałem tu linki czym proponuje się zwalczać te kolce w organizmie , czy ten hydrożel DARPY

    A tu przemyślenia na bazie linku co dałem poprzednio:

    https://marucha.wordpress.com/2021/0...ie/#more-93207
    Ostatnio edytowane przez gnago ; 21-06-2021 o 19:42 Powód: link

  8. #8948

    Domyślnie

    To że oni nie potrafią utrzymać tej samej linii w swojej propagandzie, świadczy jedynie że jest to propaganda nie mająca nic wspólnego z faktami.

  9. #8949

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Bzdury na patyku.
    Fotohobby Ci wyjaśnił.

    Niedługo foliarz nie wejdzie do sklepu i dziecko foljarza do szkoły. Będa izolować szkodników i obwiniaich o mutanta
    Fotohobby może tobie coś wyjaśnić bo dla mnie nie jest żadnym ekspertem. No chyba tylko w obrażaniu.
    Uważaj żebyś na jesieni ie musiał się sam izolować w piwnicy ze strachu przed kolejnym "wariantem".

  10. #8950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Nie zauważyłem aby ktokolwiek się tym u nich przejmował.
    To nie był wzór. Stwierdziłem fakt którego byłem świadkiem do wczoraj.
    Jakby do tej śmiertelności dodać u nas te 140 tysięcy nadmiarowych zgonów nie związanych z tym wirusem to ile by u nas było tych zgonów/milion?

  11. #8951
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    ...

    JA stoję na stanowisku ...

    ...
    Oczywiście, jak zwykle masz rację
    unde venis et quo tendis

  12. #8952
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Czy ty potrafisz przeczytać prosty tekst tak aby go zrozumieć.
    Dlaczego ci niezaszczepieni mają się narażać na 6 razy wyższą śmiertelność wariantu Delta i dać się zaczepić?
    To "badanie" wykazało , że jest znacznie więcej zakażonych deltą niezaszczepionych, co dało większą ilość zgonów w porównaniu do osòb zaszczepionych.
    Jeśli tak mało mieli osób zaszczepionych, które uległy zakażeniu, to jest to całkiem dobry znak.

    Przypominam, że w UK pełne szczepienie ma niż za sobą 60% dorosłej populacji...
    W dodatku szczepionką o mniejszej skuteczności.
    Nie trzeba być żadnym ekspertem, żeby tę dysproporcję zauważyć.

    W dodatku czy owo "badanie" było randomizowane?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 21-06-2021 o 22:33
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #8953

    Domyślnie

    Witam

    Mam nadzieję, że ktoś z Was miał podobny problem i nakieruje mnie jakie podjąć kroki. Zaszczepiłem się przeciw Covid w Houston w USA. Dostałem zaświadczenie na papierze, dodatkowo przyjdzie zaświadczenie na adres email. Szczepionka Johnson jedno dawkowa. Orientujecie się, gdzie sie udać po powrocie do kraju, aby zaświadczenie o szczepieniu było w aplikacji mObywatel? Tak myślę o Sanepidzie.

    Pozdrawiam

  14. #8954
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał rhein Zobacz post
    Witam

    Mam nadzieję, że ktoś z Was miał podobny problem i nakieruje mnie jakie podjąć kroki. Zaszczepiłem się przeciw Covid w Houston w USA. Dostałem zaświadczenie na papierze, dodatkowo przyjdzie zaświadczenie na adres email. Szczepionka Johnson jedno dawkowa. Orientujecie się, gdzie sie udać po powrocie do kraju, aby zaświadczenie o szczepieniu było w aplikacji mObywatel? Tak myślę o Sanepidzie.

    Pozdrawiam
    W cuda wierzysz?
    Hameryka to gdzieś daleko jest...
    Przyjedź, zaszczep się tu PRAWDZIWĄ szczepionką to moze nawet wygrasz hulajnogę, albo autko na baterie!
    Nikt w sanepidzie nie bedzie się uczył hamerykańskiego, żeby jakiś papier obejrzeć.


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  15. #8955

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Oczywiście, jak zwykle masz rację
    Nie pucuj się tak, trochę godności osobistej. No dobra przez trzy dni zredukuj liczbę razów na gółkę o połowę . I możesz zdjąc maseczkę w WC PRZEZ CAŁY OKRES POBYTU!

  16. #8956

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    W cuda wierzysz?
    Hameryka to gdzieś daleko jest...
    Przyjedź, zaszczep się tu PRAWDZIWĄ szczepionką to moze nawet wygrasz hulajnogę, albo autko na baterie!
    Nikt w sanepidzie nie bedzie się uczył hamerykańskiego, żeby jakiś papier obejrzeć.


    Adam M.
    Dodałbym szkoda fatygi na papierologię za parę miesiecy będzie wieść o konieczności powtórzenia "szczepienia" to chłop se zrobi natępne kłucie , ponoć hydrożel trza w organizmie uzupełniać

  17. #8957
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    629

    Domyślnie

    Jeszcze jedna ciekawostka dla rodzimych kulibobów - oczywiście tylko i wyłącznie jako ciekawostka.
    W Turcji nie przejmują się szczepieniami ani paszportami covidowymi, mają to po prostu gdzieś. Nikt o nic nie pyta.
    Ale.. dla równowagi. Wszyscy tam chodzą w maseczkach, bardzo rygorystycznie tego przestrzegają.

  18. #8958

    Domyślnie

    WHO dzisiaj twierdzi że:

    "Children should not be vaccinated for the moment" (Dzieci nie powinny być na razie szczepione)

    https://www.who.int/emergencies/dise...accines/advice

  19. #8959

    Domyślnie

    adam_mk
    Podzielam twoje obawy.. Urzędnik jest zero-jedynkowy. Ale nie tracę nadziei. Będę miał czas ba, nawet siły na walkę z urzędzniczym betonowym murem.

  20. #8960
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Nie pucuj się tak, trochę godności osobistej. No dobra przez trzy dni zredukuj liczbę razów na gółkę o połowę . I możesz zdjąc maseczkę w WC PRZEZ CAŁY OKRES POBYTU!
    Oczywiście
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	meme_KrXcgDl8pEntY704n9wWTpkrC.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	16,7 KB
ID:	457299

    ps - co to jest "gółka" ?
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 22-06-2021 o 19:06 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

Strona 448 z 891

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony