dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 60 z 893
Pokaż wyniki od 1.181 do 1.200 z 17843
  1. #1181
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Jeśli to prawda to szczerze współczuję, ludzie którzy czerpią z czegoś takiego satysfakcję nie zasługują na szacunek.
    Szczerze powrócił z wirusem ale w kulinariach wspaniały ch.....p. Siostra widziała jak facet opluł faceta bo ten twierdził ,że jest zdrowy i maski nosić nie musi.A skoro on nosi znakiem tego jest chory. To ten wziął i go opluł.

  2. #1182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Przez maseczkę?!!!
    No, to one są do dupy a nie do noszenia!!!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #1183

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Siostra widziała jak facet opluł faceta bo ten twierdził ,że jest zdrowy i maski nosić nie musi.A skoro on nosi znakiem tego jest chory. To ten wziął i go opluł.

    Była jakaś dalsza wymiana uprzejmości?
    W sensie gość bez maski złamał 1,5 metrowy dystans społeczny, aby go przytulić ?

  4. #1184
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post

    Była jakaś dalsza wymiana uprzejmości?
    W sensie gość bez maski złamał 1,5 metrowy dystans społeczny, aby go przytulić ?
    Tego nie wiem.Podałem ten przykład z życia żeby przeciwnicy mycia rąk i noszenia maseczek na każdym kroku czy to w sklepie,markecie,stacji paliw,w urzędach,szpitalach itp.,....wszędzie tam gdzie się poruszamy zrozumieli że ich upór jest bezpodstawny.Wystarczy popatrzeć na mój krótki kwiz.Kto i jak do covida podchodzi.Co tu dużo szukać.Jesteśmy w Felku i oczom nie wierzę .W wydzielonym miejscu na posiłek ta część która konsumowała, z normalności maski przy stole zdezynfekowanym nie miała.Natomiast ta grupa przemieszczająca się w celu znalezienia miejsca lub wybrania posiłku już niekoniecznie.Widać tak jak i tu kuź...a sami zdrowi.Jadąc do pracy wstąpiłem do małego sklepiku by dokupić coś tam coś tam. Od razu bije w oczy napis na drzwiach."w sklepie może znajdować się tylko 4 osoby".Przed sklepem jestem trzeci by wejść.Moja kolej wchodzę.Gały na wierzch, jestem szósty.Nikt nikomu uwagi nie zwraca.Przy okazji doświadczam małej kłótni jak to pan zwraca uwagę starszej takiej na oko 55 letniej kobiecie ,że jest bez maski i (z braku argumentów używa tego) ,że personel za chwile może zapłacić mandat.........na to pani 55 ,że to sprawa ekspedientki bo jej i tak nic nie zrobią.Koniec dyskusji.Kupiłem to co miałem kupić i wyszedłem.

  5. #1185

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tego nie wiem.Podałem ten przykład z życia żeby przeciwnicy mycia rąk i noszenia maseczek na każdym kroku czy to w sklepie,markecie,stacji paliw,w urzędach,szpitalach itp.,....wszędzie tam gdzie się poruszamy zrozumieli że ich upór jest bezpodstawny.
    Ja tu wiedzę jedynie prymitywny przejaw antagonizowania społeczeństwa, będący efektem paranoi strachu wzbudzonej przez rządzących i skutecznie podtrzymywanej i nakręcanej przez media.

  6. #1186
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Ja tu wiedzę jedynie prymitywny przejaw antagonizowania społeczeństwa, będący efektem paranoi strachu wzbudzonej przez rządzących i skutecznie podtrzymywanej i nakręcanej przez media.
    No to ok.Więcej nic nie dodam.
    pzdr.

  7. #1187
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Nie tylko to!
    Ja widzę kompletny debilizm społeczeństwa w zakresie znajomości tego co dla nas dobre i tego co nam szkodzi!!!
    Od bardzo dawna wiadomo, ze CZĘSTE MYCIE SKRACA ŻYCIE !
    Bardzo wielu nie wie - CZEMU!
    A powinno wiedzieć!

    https://www.cefarm24.pl/czytelnia/zd...e-skraca-zycie

    Kurnawirus i wprowadzane zasady dezynfekowania łap przy każdych drzwiach (sklepu, banku, instytucji) po stokroć każdego dnia powoduje otwarcie organizmu na wszelkie infekcje!!!
    Rządzący o tym nie wiedzą?
    No wiedzą, ale...
    DEBILNE SPOŁECZEŃSTWO - NIE WIE!
    Stabilnie rządzi się (no, kasę się targa dla siebie) jedynie przy akceptacji społecznej.
    No to namawiają - myj się i szoruj, bo kurnawirus Cie złapie!
    Debile to łykają i jest spokój.
    Debili jest więcej jak myślących no to rzucają się z pazurami na nie noszących maseczek i nie szorujących łap co 2 minuty - ŚWIADOMYCH ludzi.
    A jest "jak Bóg da".
    I myślący i debile umierają jak ich czas nadejdzie.
    Debilom nadchodzi szybciej.
    No, bo są debilami i nie wiedzą jak sprawić, aby ich czas nadszedł później.
    Za to łapy myją częściej!


    Wiecie, że dzieci dzielą się na te czyste i te szczęśliwe?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #1188

    Domyślnie

    Ponoć za Bolesława Chrobrego ludzie myli się tylko w momencie przeprawy przez rzekę

  9. #1189
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    .......Przy okazji doświadczam małej kłótni jak to pan zwraca uwagę starszej takiej na oko 55 letniej kobiecie ,że jest bez maski ......
    Kobieta w wieku 55 lat jest starsza?
    Żona również jest starsza?
    Ile ty masz lat?

  10. #1190
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie tylko to!
    Ja widzę kompletny debilizm społeczeństwa w zakresie znajomości tego co dla nas dobre i tego co nam szkodzi!!!
    Od bardzo dawna wiadomo, ze CZĘSTE MYCIE SKRACA ŻYCIE !
    Bardzo wielu nie wie - CZEMU!
    A powinno wiedzieć!

    https://www.cefarm24.pl/czytelnia/zd...e-skraca-zycie

    Kurnawirus i wprowadzane zasady dezynfekowania łap przy każdych drzwiach (sklepu, banku, instytucji) po stokroć każdego dnia powoduje otwarcie organizmu na wszelkie infekcje!!!
    Rządzący o tym nie wiedzą?
    No wiedzą, ale...
    DEBILNE SPOŁECZEŃSTWO - NIE WIE!
    Stabilnie rządzi się (no, kasę się targa dla siebie) jedynie przy akceptacji społecznej.
    No to namawiają - myj się i szoruj, bo kurnawirus Cie złapie!
    Debile to łykają i jest spokój.
    Debili jest więcej jak myślących no to rzucają się z pazurami na nie noszących maseczek i nie szorujących łap co 2 minuty - ŚWIADOMYCH ludzi.
    A jest "jak Bóg da".
    I myślący i debile umierają jak ich czas nadejdzie.
    Debilom nadchodzi szybciej.
    No, bo są debilami i nie wiedzą jak sprawić, aby ich czas nadszedł później.
    Za to łapy myją częściej!


    Wiecie, że dzieci dzielą się na te czyste i te szczęśliwe?

    Adam M.
    Trudno się z Tobą nie zgodzić w kilku kwestiach ochrony osobistej w covidzie. Debilami nazywasz wszystkich. Zastanawia mnie jak daleko posunięty jest w takim razie Twój debi....m. To że wszystko i wszystkich zwyzywałeś to to Pikuś ale co ma powiedzieć klient stojący w masce przed sklepem ,chcący kupić najpotrzebniejsze rzeczy ,potrzebne do wegetacji, słysząc : jak Pan łapek nie zdezynfekuje do naszego sklepu Pan nie wejdzie.Będziesz go lał ? Ty jak domniemam nawsadzasz mu swoją ideologią spod skały.
    Kurnawirus i wprowadzane zasady dezynfekowania łap przy każdych drzwiach (sklepu, banku, instytucji) po stokroć każdego dnia powoduje otwarcie organizmu na wszelkie infekcje!!!
    a coś od siebie ? Ty Adaśku powinieneś wziąć udział w filmie p.t ierdzący w covidzie".Przecież za nim wyzwiesz wszystkich od debili pomyśl ,że jesli jest grupa nie przestrzegająca wytycznych w covidzie może rzeczywiście to olać ale czy to Twoje olanie nie napędza Twojej głupoty która skutkuje w covidzie całkiem innymi konsekwencjami o których się tu prawie w ogóle nie prawi.

  11. #1191
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Kobieta w wieku 55 lat jest starsza?
    Żona również jest starsza?
    Ile ty masz lat?
    Weź nie to wejście w temat.Dobra poprawie 55 letniej młodszej od upominającego w sklepie.Boże ale covid pustoszy co niektórym.......w głowach. co cie to obchodzi ile mam lat ? Zrób dochodzenie, poprawi się klimat we wątku,czepisz się po swojemu kilku pierdół i po temacie.Chciałeś mnie jakoś zaczepić ? Wystarczył o w tym temacie rozwiązać mój kwiz.Wyglądał byś bardziej estetycznie.A tak co do awanturki chcesz mnie sprowokować ?

  12. #1192

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Kurnawirus i wprowadzane zasady dezynfekowania łap przy każdych drzwiach (sklepu, banku, instytucji) po stokroć każdego dnia powoduje otwarcie organizmu na wszelkie infekcje!!!
    W większości przypadków w sklepach itp. w tych dozownikach znajduje się jedynie spiryt rozcieńczony wodą, po kilku takich dezynfekcjach skóra na rękach jest zaczerwieniona i spękana. Zrobienie porządnego płynu nawet z 60% zawartością alkoholu, który nie zniszczy skóry nie jest wcale takie trudne, ale co kogo to obchodzi. Podobnie jak z maskami, nie ważne jaka, nie ważne jak noszona, ważne żeby była, wtedy jest bezpiecznie.

    Ale idzie nowe - rewolucyjne maseczki nadchodzą

    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 23-08-2020 o 10:17

  13. #1193
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    @NS
    Niczego nie prowokuję.
    Zwróciłem tylko uwagę na niewłaściwość sformułowania, zwłaszcza u ciebie i zwłaszcza w stosunku do kobiety. Nieustannie podkreślasz własną tężyznę fizyczną młody wiek itp. Inni wg ciebie to dziadunie, emeryci i starcy.. Nie jest tak?
    Z twojego postu starczyłoby drugie zdanie i byłoby OK. Pozostałe traktuję jako próbę wszczęcia awantury.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 23-08-2020 o 10:48 Powód: drugie

  14. #1194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Trudno się z Tobą nie zgodzić w kilku kwestiach ochrony osobistej w covidzie. Debilami nazywasz wszystkich. Zastanawia mnie jak daleko posunięty jest w takim razie Twój debi....m. To że wszystko i wszystkich zwyzywałeś to to Pikuś ale co ma powiedzieć klient stojący w masce przed sklepem ,chcący kupić najpotrzebniejsze rzeczy ,potrzebne do wegetacji, słysząc : jak Pan łapek nie zdezynfekuje do naszego sklepu Pan nie wejdzie.Będziesz go lał ? Ty jak domniemam nawsadzasz mu swoją ideologią spod skały.
    a coś od siebie ? Ty Adaśku powinieneś wziąć udział w filmie p.t ierdzący w covidzie".Przecież za nim wyzwiesz wszystkich od debili pomyśl ,że jesli jest grupa nie przestrzegająca wytycznych w covidzie może rzeczywiście to olać ale czy to Twoje olanie nie napędza Twojej głupoty która skutkuje w covidzie całkiem innymi konsekwencjami o których się tu prawie w ogóle nie prawi.
    Pozwól, że Ci coś wyjaśnię...
    Chyba nie jest dla Ciebie tajemnicą, że do roboty to są chamy i traktor!
    Tak długo, jak ta prawda była prawdą powszechną Polska była potęgą.
    Wycięli nam skutecznie elity to teraz z ich braku mamy ochlokrację!
    I co?
    Jest nam lepiej od tego?

    Poczytaj i przemyśl (jak jesteś do tego zdolny)
    https://www.gazetaprawna.pl/artykuly...publiczne.html

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 23-08-2020 o 10:37
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  15. #1195
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Pozwól, że Ci coś wyjaśnię...
    Chyba nie jest dla Ciebie tajemnicą, że do roboty to są chamy i traktor!
    Tak długo, jak ta prawda była prawdą powszechną Polska była potęgą.
    Wycięli nam skutecznie elity to teraz z ich braku mamy ochlokrację!
    I co?
    Jest nam lepiej od tego?

    Poczytaj i przemyśl (jak jesteś do tego zdolny)
    https://www.gazetaprawna.pl/artykuly...publiczne.html

    Adam M.
    Adamie nie przeceniaj interlokutora i nie używaj zbyt trudnych słów.W wiki nie poszuka, bo mu się nie chce składać literek lub powie że "nie ma czasu".
    Jemu raczej trzeba świat objaśnić Kisielem.
    „Skandaliczna dyktatura ciemniaków”, słowa wypowiedziane przez Stefana Kisielewskiego 29 lutego 1968 r.

  16. #1196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    No, fakt!
    Nasz kraj to kraj misiów o bardzo małym rozumku...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  17. #1197
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    @NS
    Niczego nie prowokuję.
    Zwróciłem tylko uwagę na niewłaściwość sformułowania, zwłaszcza u ciebie i zwłaszcza w stosunku do kobiety. Nieustannie podkreślasz własną tężyznę fizyczną młody wiek itp. Inni wg ciebie to dziadunie, emeryci i starcy.. Nie jest tak?
    Z twojego postu starczyłoby drugie zdanie i byłoby OK. Pozostałe traktuję jako próbę wszczęcia awantury.
    Przecież to ty mnie sprowokowałeś do odpowiedzi.Odpowiedziałem. Mam się domyślać za każdym razem o co ci chodzi ? Człowieku kiedy to było ,gdzie to tak podkreślam tak nagminnie ? Gdzie teraz pisałem czas teraźniejszy , no gdzie ? Ty to tak zawsze ?

  18. #1198
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    No, fakt!
    Nasz kraj to kraj misiów o bardzo małym rozumku...

    Adam M.
    Pomyliłeś się.Jest miejsce dla grizli takich jak Ty.Wysoki do nieba ,a głupi jak trzeba. To znasz.

  19. #1199
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Pozwól, że Ci coś wyjaśnię...
    Chyba nie jest dla Ciebie tajemnicą, że do roboty to są chamy i traktor!
    Tak długo, jak ta prawda była prawdą powszechną Polska była potęgą.
    Wycięli nam skutecznie elity to teraz z ich braku mamy ochlokrację!
    I co?
    Jest nam lepiej od tego?

    Poczytaj i przemyśl (jak jesteś do tego zdolny)
    https://www.gazetaprawna.pl/artykuly...publiczne.html

    Adam M.
    Wcale tak nie uważam bo ubliżasz kolejnej grupie społecznej ,a nawiasem mówiąc to covid przestawił Ci powiedzonka. Do roboty to jest koń i traktor. Jak tam chama wkomponowałeś ? Nawet Berha Ci przytaknął.

  20. #1200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Traktor też tak nie uważa...
    Wcale nic nie uważa. Robi robotę - i tak ma być!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 60 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony