dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 638 z 889
Pokaż wyniki od 12.741 do 12.760 z 17779
  1. #12741
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    No dawaj, nie żałuj sobie jeszcze ci została kilkaset razy to powtórzyć.
    Jak dziecko które już niema co powiedzieć
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  2. #12742

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Jak widać Polska B,przoduje i umiera sobie...
    Ale tam wierzą w chipy i sztuczne chmury i że ktoś im z nieba kasę "daje" : D
    Nowa elita wszak...

    Nie mam dla Ciebie Arturo zbyt dobrych wieści... korzystając z danych w "Rejestrze Stanu Cywilnego" dot. zgonów w poszczególnych województwach, ich liczba we wrzęsniu 2021r. w przeliczeniu na 1mln mieszkańców przedstawiała się następująco:

    Mieścisz się Arturo na pudle, jeśeli chodzi o "umieranie sobie". Twoja mapka nawet nieźle pokrywa się z powyższym wykresem, tylko nie bardzo w sposób, jaki sobie założyłeś. Po prostu musisz się pogodzić, że posiadając status zaszczepionego "odejdziesz" na chorobę współistniejącą. Modny kowid zarezerwowany jest dla cov-igłowych sceptyków.

    Przykro mi, że wybudziłem Cie z Twojego mokrego snu.

    źródła:
    https://dane.gov.pl/pl/dataset/1953,...ge=20&q=&sort=
    http://www.gminy.pl/Rank/W/Rank_W_L.html

  3. #12743
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Nie mam dla Ciebie Arturo zbyt dobrych wieści... korzystając z danych w "Rejestrze Stanu Cywilnego" dot. zgonów w poszczególnych województwach, ich liczba we wrzęsniu 2021r. w przeliczeniu na 1mln mieszkańców przedstawiała się następująco:
    I wszyscy umarli na covid?
    Czy może ktoś ze starości? Na raka? W wypadku przy pracy? Może ktoś popełnił samobójstwo?
    Może w wypadkach drogowych ktoś zginął?

  4. #12744

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    I wszyscy umarli na covid?
    Czy może ktoś ze starości? Na raka? W wypadku przy pracy? Może ktoś popełnił samobójstwo?
    Może w wypadkach drogowych ktoś zginął?
    a może..., a może..., przedstawiłem dane, którymi na razie się nie manipuluje - zgony w województwach. Widać dość silną dodatnią korelację z poziomem wyszczepienia. Masz jakieś zastrzeżenia do tych danych? Poza tym moja odpowiedź była w kontekście "umierania sobie", o której napisał Arturo. Masz jakieś zastrzeżenia co do osadzenia mojej odpowiedzi w kontekście?

    Przypomnę Ci może, dr. Piotra Rzymskiego, który policzył że: "wśród wszystkich hospitalizacji pacjenci zaszczepieni stanowili zaledwie 1,2 proc", podczas kiedy rzeczywistość przedstawiała się następująco "W tym badaniu aż 81.3% hospitalizowanych z powodu COVID-19 stanowiły osoby szczepione", co sam przypominam Ci, wyliczyłeś z danych z linka Arturo https://portal.abczdrowie.pl/jaka-by...ym-przez-covid

    W powyższych "mapkach" od Arturo też "palce maczał" dr Rzymski... to się samo komentuje

  5. #12745

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Jak dziecko które już niema co powiedzieć
    To pasuje do d7d i twoich popisów, klepiecie jedno i to samo a to oznacza jedno NOP psychiczno-maniakalny z odrobiną mani prześladowczej.
    Pochwal się lepiej ile to kasy zarobiłeś aby podnieś sobie trochę status społeczny szkoda tylko że tylko w necie.

  6. #12746

    Domyślnie

    Na stronie gov.pl dostępne są już najnowsze dane o niepożądanych odczynach po szczepieniu na COVID-19. Wynika z nich, że do 4 maja różnego rodzaju dolegliwości wystąpiły u 7 tys. 256 zaszczepionych. 6 tys. 139 odczynów poszczepiennych miało charakter łagodny. Doszło jednak również do zgonów i przypadków zakrzepicy.


    Ile osób w Polsce zmarło po szczepieniu przeciw COVID-19?


    Dane udostępnione w raporcie na stronie gov.pl wskazują, że do 4 maja 2021 r. po szczepieniu na COVID-19 łącznie zmarły 73 osoby. Zgony częściej odnotowywano u mężczyzn - to 40 w stosunku do 33 kobiet. W ciągu ostatniego tygodnia zmarły dwie osoby - dwaj mężczyźni.



    Kilka tygodni temu Europejska Agencja Leków (EMA) potwierdziła, że istnieje związek pomiędzy zakrzepicą a szczepionką AstraZeneki.

    Wiemy natomiast, że do tej pory zakrzepica została potwierdzona u 36 osób zaszczepionych na COVID-19. U sześciu kolejnych pojawiło się podejrzenie zakrzepicy. Choroba lub jej podejrzenie wystąpiła u 25 kobiet. Mężczyzn z zakrzepicą (także niepotwierdzoną) było mniej. To łącznie 17 przypadków. U sześciu osób z zakrzepicą lub innymi problemami z krzepliwością krwi nastąpił zgon
    https://www.medonet.pl/porozmawiajmy...,24809806.html

  7. #12747
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    To pasuje do d7d i twoich popisów, klepiecie jedno i to samo a to oznacza jedno NOP psychiczno-maniakalny z odrobiną mani prześladowczej.
    Pochwal się lepiej ile to kasy zarobiłeś aby podnieś sobie trochę status społeczny szkoda tylko że tylko w necie.
    Nie ujawniam swoich zarobków . Jednak wartość netto jest siedmio cyfrowa a to żaden wyczyn dodatkowo ci powiem nie posadma praktycznie gotówki ale tego też nie zrozumiesz.
    Problem jest z tobą taki że jak pojawia się trudny temat to za bardzo nie umiesz onim rozmawiać.
    Jedne co potrafiłeś powiedzieć to IKE, IKZE i PPK zabiorą. A PPK przy natychmiastowej wypłacie to jeśli dobrze pametam to zysk ok 30% darmowy obiad a ty nawet tego nie widzisz

    To samo dotyczyło szczepień . Szczepionka niesie znacząco mniejsze ryzyko niż przechorowanie
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 16-10-2021 o 11:25
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  8. #12748

    Domyślnie

    Zesrała się bida i piszczy, tak w skrócie mogę podsumować twoje wypociny.
    Dzieciaki twoje dalej obowiązkowo załatwiają się w szkle i przynoszą ze szkoły papier toaletowy????
    Szkoci powinni u ciebie pobierać lekce dziadowania byli by wtedy jeszcze bardziej chytrzy.

    Co do szczepień to były zapewnienia że ochronią a nie będę powodować śmierć.

  9. #12749
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    a może..., a może..., przedstawiłem dane, którymi na razie się nie manipuluje
    Sam manipulujesz. Niewiele ponad 300 osób zmarło w całej Polsce we wrześniu na Covid gdy wszystkich zgonów jest prawie 34 000 - czyli zgonów na Covid jest raptem 0,9% wszystkich zgonów. Wpływ na liczbę wszystkich zgonów Covida jest we wrześniu znikomy - niewidoczny na wykresach.

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    "W tym badaniu aż 81.3% hospitalizowanych z powodu COVID-19 stanowiły osoby szczepione", co sam przypominam Ci, wyliczyłeś z danych z linka Arturo https://portal.abczdrowie.pl/jaka-by...ym-przez-covid
    Zaliczanie do zaszczepionych tych, którzy nie przyjęli drugiej dawki albo przyjęli ją mniej niż dwa tygodnie przed zarażeniem jest też manipulacją.

  10. #12750
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    1. Jsteś zwykłym ignorantem finansowaym nie rozumiesz że każdy niewydany grosz pracuje dla cebie i do końca twoich dni

    2. Szczepionka chroni życie a zabić może wszystko, paracetamol, marchewka i komar
    Liczba zgonów po szczepieniu jest marginalna liczba zgonów i ryzyko smiecii od covida jest nie akceptowalna
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  11. #12751

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    1. Jsteś zwykłym ignorantem finansowaym nie rozumiesz że każdy niewydany grosz pracuje dla cebie i do końca twoich dni

    2. Szczepionka chroni życie a zabić może wszystko, paracetamol, marchewka i komar
    Liczba zgonów po szczepieniu jest marginalna liczba zgonów i ryzyko smiecii od covida jest nie akceptowalna
    Gdybyś podejmował swoje decyzje finansowe na podstawie takiej samej wartości informacji jakie mamy o śmiertelności po szczepionce, to byś był dzisiaj biedny jak mysz kościelna.

    Co do tych zaoszczędzonych groszy to się zgadzam, ale ty nie tylko oszczędzasz ale także kradniesz te "grosze".

  12. #12752
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Gdybyś podejmował swoje decyzje finansowe na podstawie takiej samej wartości informacji jakie mamy o śmiertelności po szczepionce, to byś był dzisiaj biedny jak mysz kościelna.

    Co do tych zaoszczędzonych groszy to się zgadzam, ale ty nie tylko oszczędzasz ale także kradniesz te "grosze".
    1. Jedno niema związku z drugim a odnośnie szczepień to najbardziej kożystna decyzja jaką można podjąć. Mam nadzieję że będzie 3 dawka dla 30+

    2.Nazywaj to jak chcesz Dawno już nic nie pozyskałem
    Wspomnienia się odezwały jak byłem małym dzieciakiem zawsze pełno papieru toaletowego przywoziłem z koloni

    Edit: kradnę dużo literatury na docer.pl ale to zgodne z prawem
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 16-10-2021 o 12:37
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  13. #12753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie


    "U sześciu osób z zakrzepicą lub innymi problemami z krzepliwością krwi nastąpił zgon"
    a żaden z nich nie jest przypadkiem podanym przez @henrykow !!



    Te "najnowsze dane" są opublikowane 06.05.2021, 11:24

    Aktualne są publikowane na oficjalnej stronie
    https://www.gov.pl/web/szczepimysie/...-poszczepienne
    Bieżący raport dotyczący NOP

    Dane na dzień: 15.10.2021 r.

    Od pierwszego dnia szczepienia (27.12.2020 r.) do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono 15 821 niepożądanych odczynów poszczepiennych, z czego 13 306 miały charakter łagodny - czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia.
    a szczegółowe raporty
    https://www.gov.pl/attachment/f07c6f...d-47aacc1666b7
    https://www.gov.pl/attachment/698a36...2-47f564dd95af
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #12754
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    a może..., a może..., przedstawiłem dane, którymi na razie się nie manipuluje - zgony w województwach. Widać dość silną dodatnią korelację z poziomem wyszczepienia.
    To sprawdź sobie może dane z wrzesnia 2020 i okaże się, że tabela się nie zmienia
    Przecież łódzkie i śląskie od dawna należę do tej niechlubnej czołówki...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #12755

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Sam manipulujesz. Niewiele ponad 300 osób zmarło w całej Polsce we wrześniu na Covid gdy wszystkich zgonów jest prawie 34 000 - czyli zgonów na Covid jest raptem 0,9% wszystkich zgonów. Wpływ na liczbę wszystkich zgonów Covida jest we wrześniu znikomy - niewidoczny na wykresach.
    Brzmi zupełnie, jakbyś kwestionował pandemię... ciekawe...


    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Zaliczanie do zaszczepionych tych, którzy nie przyjęli drugiej dawki albo przyjęli ją mniej niż dwa tygodnie przed zarażeniem jest też manipulacją.
    Manipulacją to jest nie zaliczanie do liczby hospitalizacji ludzi, którzy najwyraźniej zarazili się "w kolejce po szczepionkę" i trafili do szpitala. Pominę już zaliczanie ich do grona niezaszczepionych.

    Zauważ też Kaizen, że na mapce "wyszczepienia" daną jest "odsetek osób zaszczepionych co najmniej jedną dawką". Wyjaśnisz więc, czemu Ty wykluczasz te osoby z grona zaszczepionych?

  16. #12756
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Brzmi zupełnie, jakbyś kwestionował pandemię... ciekawe...
    Kolejki do foniatry za długie?

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Manipulacją to jest nie zaliczanie do liczby hospitalizacji ludzi, którzy najwyraźniej zarazili się "w kolejce po szczepionkę" i trafili do szpitala.
    Chciałbyś zaliczać do ofiar noża wszystkich, co zamówili nóż a zmarli zanim do nich przesyłka dotarła?

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Zauważ też Kaizen, że na mapce "wyszczepienia" daną jest "odsetek osób zaszczepionych co najmniej jedną dawką". Wyjaśnisz więc, czemu Ty wykluczasz te osoby z grona zaszczepionych?
    Definicję „osoby zaszczepionej przeciwko COVID-19” zawiera rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U.2021.861 ze zm.), dalej jako „rozp.RM”. Zgodnie z § 3 ust. 2 pkt 14 rozp.RM, pod tym pojęciem należy rozumieć osobę, której wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej.

  17. #12757

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post

    "U sześciu osób z zakrzepicą lub innymi problemami z krzepliwością krwi nastąpił zgon"
    a żaden z nich nie jest przypadkiem podanym przez @henrykow !!



    Te "najnowsze dane" są opublikowane 06.05.2021, 11:24

    Aktualne są publikowane na oficjalnej stronie
    https://www.gov.pl/web/szczepimysie/...-poszczepienne

    a szczegółowe raporty
    https://www.gov.pl/attachment/f07c6f...d-47aacc1666b7
    https://www.gov.pl/attachment/698a36...2-47f564dd95af
    Chłopie, tobie to jakby rękę odcięli to powiedziałbyś że to nie twoja ręka i tak samo jest z tymi danymi naukowymi.
    Pokazałem ci o co się tak bardzo bulgotałeś od trzech miesięcy i co to dało? nic
    A te dane które zapodałem to z jakiej stronki są jak nie z gov.pl.
    Jak już pisałem czytanie ze zrozumieniem to masz z tym ogromny problem, szczepionka wyżarła u ciebie tą cześć mózgu odpowiedzialną za logiczne myślenie.

  18. #12758
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chłopie, tobie to jakby rękę odcięli to powiedziałbyś że to nie twoja ręka i tak samo jest z tymi danymi naukowymi.
    Pokazałem ci o co się tak bardzo bulgotałeś od trzech miesięcy i co to dało? nic
    A te dane które zapodałem to z jakiej stronki są jak nie z gov.pl.
    Jak już pisałem czytanie ze zrozumieniem to masz z tym ogromny problem, szczepionka wyżarła u ciebie tą cześć mózgu odpowiedzialną za logiczne myślenie.
    Pokaż swoje opisywane przypadki.
    Sprawdzałem te przypadki - 4 zgony po szczepieniu AstraZeneca
    Żaden z nich nie dotyczy twoich wymyślonych przypadków.

    Dawno temu o tym pisałem.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 16-10-2021 o 19:47 Powód: 4 zgony po szczepieniu AstraZeneca
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #12759

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post

    "U sześciu osób z zakrzepicą lub innymi problemami z krzepliwością krwi nastąpił zgon"
    a żaden z nich nie jest przypadkiem podanym przez @henrykow !!
    Poczekaj, napisze do gov.pl aby napisali że dwa przypadki (bo o trzeci słyszałem tylko od znajomego) aby ujęli że to chodzi o mnie ale wątpię abyś wtedy tez to przyjął do wiadomości bo cóż, móżdżek się skurczył i nie pomieści tej informacji.
    A tak na poważnie to gdybyś był tak mądry i inteligentny za jakiego się uważasz to na gov.pl nie podawają danych personalnych w tym przypadku osób które zmarły czy mają NOP-a.

  20. #12760

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Pokaż swoje opisywane przypadki.
    Sprawdzałem te przypadki - 6 zgonów po szczepieniu.
    Żaden z nich nie dotyczy twoich wymyślonych przypadków.

    Dawno temu o tym pisałem.
    Pisz dalej, masz jeszcze kilkaset postów do napisania o tym

Strona 638 z 889

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony