dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 824 z 893
Pokaż wyniki od 16.461 do 16.480 z 17843
  1. #16461
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Tarcza Antyinflacyjna 2.0
    "Łączny spadek dochodów budżetu państwa oszacowano na ok. 11,6 mld zł, z czego obniżenie VAT na żywność i napoje ma się przełożyć na spadek o ok. 2,92 mld zł, w przypadku paliw ma on wynieść ok. 3,11 mld zł, spadek VAT na nawozy to negatywny skutek dla budżetu na poziomie 0,52 mld zł, na gaz - ok. 2,09 mld zł, na energię elektryczną to ok. 2,30 mld zł, a na energię cieplną - ok. 0,67 mld zł.(PAP)"
    Bankier.pl
    500+
    "Obecnie korzysta z niego 6,6 mln dzieci, a roczny koszt tego wsparcia to 41 mld zł"

    Zabierając te durne 500+ i obniżając podatki o ile można by poprawić życie wszystkich? Starych i młodych. Zdrowych i chorych.
    Debile co zaoszczędzą to i tak rozdupca a co mają coś w głowie to będą mieli większe środki do poprawy jakości życia lub inwestycji.
    Przecież w tych programach nie chodzi o to by ludzie mieli więcej pieniędzy, tylko by mieli poczucie, że władza daje i przywiązanie do tej władzy, bo inna dawać nie bedzie. Dlatego jest 13 emerytura a nie stałe podniesienie miesięcznego świadczenia o 100 złotych.

  2. #16462
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    656

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Może się przyczepię - daj dane dotyczące omawianych tematów a nie własne przemyślenia nie poparte faktami.


    "śmiertelność grypy to 0,1-0,5% według gov.pl" - w odniesieniu do zachorowań na grypę? (wg ps)
    Duża rozbieżność między 0,1% a 0,5% wynika z porównania śmiertelności w różnych latach?

    Nie wiem czy szukanie w googlo śmiertelności covid to fajna zabawa.
    Co ciebie tak bawi??

    World

    Coronavirus Cases: 360,523,165, Deaths: 5,637,795
    śmiertelność 1,56%

    Europa
    Coronavirus Cases:118.067.895, Deaths: 1.602.423
    śmiertelność 1,36%

    Polska
    Coronavirus Cases:4.637.776, Deaths: 104.373
    śmiertelność 2,25%
    czyli znacznie o 65% większa niż średnia europejska
    https://www.worldometers.info/coronavirus/#main_table

    Może to wpływ "polityki wirusowej" prowadzonej m.in. przez takich jak ty znawców tematu..


    Śmiertelność grypy to 0,1-0,5% czyli ok. 5-20 razy mniejsza.
    I co, wpisałeś w google "śmiertelność grypy"
    wpisz i przeczytaj to co wyskoczy.... .

    Pozatym to co Ty liczysz to w ogóle bajeczki dla id....ów.
    Najpierw weź pod uwagę całkowity zbiór ludzi.
    Zarażeni ze statystyk + zarażeni którzy są zarażeni, ale nikt z nich testów nie wykonał.
    Dopiero baw się w liczenie. I okłamuj innych. Lubisz tak czy po prostu nie potrafisz liczyć.

    Potem uwzględnij jeszcze błąd we wpisywaniu covid. Bo taki problem też istnieje, nikt nie wie w jakiej skali.
    Ostatnio edytowane przez Gik ; 26-01-2022 o 19:39

  3. #16463
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    656

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Wnioski da się zauważyć, ale ich podstaw jakoś nie potrafisz zaprezentować, tylko podajesz bliżej nieokreślone ogólniki i hasła. Dlatego zamiast wniosków proszę cię o podstawy do ich wyciągnięcia.



    Tak sobie pozwolę przypomnieć, iż to ty stwierdziłeś, że to polityka wirusowa jest przyczyną, więc poprosiłem o szczegóły, który element tej polityki. To nie moje 20 tysięcy, tylko to 20 tysięcy z danych USC. Moim zdaniem przyczyną bezpośrednią i pośrednią jest Covid. Proces dowodowy, że tak nie jest pozostawiam po twojej stronie, bo ja nie jestem wstanie odkryć co ci chodzi po głowie, skąd się biorą twoje twierdzenia.


    Czyli co? W zeszłym roku umarło dodatkowo 100 tysięcy ludzi, czyli o 25% więcej niż wartość oczekiwana, bo unikali lekarza? Ja wiem, że w społeczeństwie jest wielu dziwaków, ale żeby 100 tysięcy z zagrożeniem życia postanowiło się nie leczyć? Fantazja to cię ponosi.



    Jak działają te bonusy? Bo to też jest dla mnie niezrozumiałe. Bonus jest za pacjenta, czy za zgon? Za wynik testu czy za wynik choroby? Jak ten mechanizm jest sterowany przez lekarzy? To już kolejny raz ktoś pisze o tych bonusach, ale ciągle nie wiem jak ona generuje ... no właśnie, co generuje?



    Twoim przykładem postanowiłem otworzyć umysł i poznawać świat. Stąd moje wątpliwości co do przedstawianych tez, tyle znaków zapytania o nieścisłości, tyle pytań o korelacje. Tak się lubisz szczycić tym, żeś wiedzący, myślący, niespodlony przez TV, to się chciałem dowiedzieć u źródła. Nie spraw mi zawodu, nie bądź jak goguś i nie podkulaj ogonka
    Eh.. męczy mnie odpisywanie i cytowanie wszystkiego...
    w skrócie proszę
    jeszcze raz, wersja lite.
    "polityka wirusowa" czy tam "covidowa" to masz np. Teleporada, była wprowadzona na masową skalę. Która skutecznie odsuneła wielu ludzi o służby zdrowia.
    Druga sprawa, brak odwiedzin chorych przez ich rodziny. Z powodu małej ilości personelu opieka była i tak kiepska gdyby nie pomoc bliskich. A teraz... nikt im na ręce nie patrzy więc już jest wystarczająca? Dobre sobie.. mało takich sytuacji było?

    Kolejna sprawa... bonusy finansowe.
    Rany boskie.... o co Ty pytasz? Żyjesz w tym kraju czy gdzieś na emigracji, że umykają Ci takie informacje
    https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/a...ania,8084.html
    Co do ich wysokości też możesz sobie po googlać.... dojdziesz. Nie opłaca się?

    A na koniec, nie nie jestem wszechwiedzący... ciągle się czegoś dowiaduje i zmieniam poglądy w czasie kiedy poznaje więcej "danych".
    Ale lubię się czegoś nowego dowiedzieć, więc czytam to forum i inne źródła też. Lubię te oficjalne. Teorie spiskowe też mnie nie pociągają.
    Nie lubię tylko jak ktoś mnie jawnie oszukuje. A transparentronści odnośnie tej pandemii w mediach i polityce całkowicie brak.
    Zbyt dużo pytań. Czyli dokładnie to o czym Ty pisałeś.
    A Tobie to naprawdę wszystko pasuje? Służba zdrowia odpowiednia dba o nas?
    O politykę pytać nie będę, bo każdy narzeka. Mając lub nie mając powodów.

  4. #16464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Jakbyś nie zauważył tytuł wątku to "KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami". Ty piszesz mity i plotki, ja z nimi walczę.
    Podsumowanie tej walki:
    Nie,
    nie,
    nie
    NIEEEEEE to nie może być prawda .

    Nie jestem frajerem , udowodnię to .....wkłuje sobie czwartą i piątą działkę

  5. #16465

    Domyślnie

    https://polskawliczbach.blogspot.com...ralizu-po.html

    A tu przykłąd łajdackiego kłamania z zadu wziętych ........

  6. #16466
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    W Niemczech też? Austrii? Włoszech? UK? Irlandii? Chinach? Bo może nie zauważyłeś, ale pandemia nie jest tylko na terenie RP. I jeszcze mi wytłumacz skąd ci lekarze wytrzasnęli np w tygodniu 29 marca do 4 kwietnia prawie 14 tysięcy trupów i dlaczego od 28 czerwca do 4 lipca już im na kasie nie zależało i zaraportowanych zostało typowo dla Polski około 7.5 tysiąca? Oni te tysiące zgonów gdzieś chowają i sobie tak raportują w okresie kiedy im się podoba? A może łapanki robią i masowo mordują? No to by miało sens, bo by tłumaczyło dlaczego w latach 2016-2019 średnio rocznie umierało 405 tysięcy osób, w 2020 było to 486 tysięcy (80 tysięcy ponad "normę"), a w 2021 520 tysięcy (110 tysięcy ponad "normę"). Skąd te ponadnormatywne 200 tysięcy zgonów w ciągu dwóch lat?

    Co do "nie chcę nikogo obrażać" to słabo ci idzie. Nie dość, że szerzysz oszczerstwa (patrz wyżej), porównujesz ze zbrodniarzami, to jeszcze kłamiesz o zarobkach. Jest bardzo duże zapotrzebowanie na wolontariuszy na oddziałach covidowych, możesz się zgłosić, zobaczyć na własne oczy jak tam jest, z czym się zmagają. Poproszę o listę płac, rozporządzenie, cokolwiek, co by uprawdopodobniało 20 tyś dla pracownika niemedycznego czyli sprzątaczki, jest to kolejne kłamstwo twojego autorstwa.
    Idziesz do lekarza z bólem ucha (tylko z bólem) i dostajesz skierowanie na test. Masz wynik pozytywny i wracasz z tym tylko bolącym uchem i siedzisz w domu. Teraz pójdź do lekarza z bólem klatki piersiowej, dostajesz skierowanie na wymaz i masz wynik pozytywny. Idziesz do domu i masz zawał.

  7. #16467
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Dzisiaj była jakaś akcja zorganizowana? pojeździłem po województwie i w miejscach wymazowych kolejki fur jakby coś tam dawali. Ludzi zaczarowało, wirus zjadliwy a można stać w ,,korku" i czekać na patyka?

  8. #16468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    I co, wpisałeś w google "śmiertelność grypy"
    wpisz i przeczytaj to co wyskoczy.... .

    Pozatym to co Ty liczysz to w ogóle bajeczki dla id....ów.
    Najpierw weź pod uwagę całkowity zbiór ludzi.
    Zarażeni ze statystyk + zarażeni którzy są zarażeni, ale nikt z nich testów nie wykonał.
    Dopiero baw się w liczenie. I okłamuj innych. Lubisz tak czy po prostu nie potrafisz liczyć.

    Potem uwzględnij jeszcze błąd we wpisywaniu covid. Bo taki problem też istnieje, nikt nie wie w jakiej skali.
    Poza tym dziwna jest twoja logika.
    Liczby nie pasują to piszesz, że są niewłaściwie policzone albo nie ma pewności że są podane prawidłowo albo stawiasz kilka innych bezsensownych zarzutów.
    Zawsze coś negujesz (o jest dopuszczalne) ale nie dajesz dowodów na manipulacje.
    Błąd we wpisywaniu na plus albo na minus w zależności od tego co chcesz udowodnić.
    Śmiertelność na covid w Polsce to ponad 2% a śmiertelność na grypę to 0,1-0,5% w zależności od czegoś czego nie podałeś.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #16469
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Podsumowanie tej walki:
    Nie,
    nie,
    nie
    NIEEEEEE to nie może być prawda .

    Nie jestem frajerem , udowodnię to .....wkłuje sobie czwartą i piątą działkę
    Ile bierzesz na jedną działkę?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #16470
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    https://polskawliczbach.blogspot.com...ralizu-po.html

    A tu przykłąd łajdackiego kłamania z zadu wziętych ........
    Trzeba rozumieć co się czyta i w jaki sposób zapisuje się informacje do VAERS i w jaki sposób są weryfikowane.

    https://szczepienia.pzh.gov.pl/ocena...k-szczepionki/

    https://fakehunter.pap.pl/raport/0a1...9-85c019762c86
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 26-01-2022 o 22:29 Powód: "się"
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #16471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Zarażeni ze statystyk + zarażeni którzy są zarażeni, ale nikt z nich testów nie wykonał.
    Fakt. Z grypą wielu nie chodziło do lekarzy - ciągle chodzili do pracy. Przynajmniej przed pandemią. Więc śmiertelność grypy sprzed pandemii jest drastycznie zawyżona.

  12. #16472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #16473

  14. #16474
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  15. #16475
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Dziwisz się? Wysokie wyszczepinie + przechorowanie cześćści sprowadziło szkodliwość wirusa do minimum.. To chyba naturalne? Poco walczyć z czymś co nie jest już zbyt groźne.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  16. #16476
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Idziesz do lekarza z bólem ucha (tylko z bólem) i dostajesz skierowanie na test. Masz wynik pozytywny i wracasz z tym tylko bolącym uchem i siedzisz w domu. Teraz pójdź do lekarza z bólem klatki piersiowej, dostajesz skierowanie na wymaz i masz wynik pozytywny. Idziesz do domu i masz zawał.
    Zmienili to ostatnio, pacjent pozytywny będzie zbadany przez lekarza w ciągu 48h, a nie tylko odesłany na izolację do domu - dotyczy to tylko 60+.
    Ostatnio edytowane przez kemot_p ; 27-01-2022 o 08:04

  17. #16477
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    656

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Poza tym dziwna jest twoja logika.
    Liczby nie pasują to piszesz, że są niewłaściwie policzone albo nie ma pewności że są podane prawidłowo albo stawiasz kilka innych bezsensownych zarzutów.
    Zawsze coś negujesz (o jest dopuszczalne) ale nie dajesz dowodów na manipulacje.
    Błąd we wpisywaniu na plus albo na minus w zależności od tego co chcesz udowodnić.
    Śmiertelność na covid w Polsce to ponad 2% a śmiertelność na grypę to 0,1-0,5% w zależności od czegoś czego nie podałeś.
    Podałem Ci link do wikipedii w której jest tabelka ze śmiertelnością covid.
    W różnych krajach wychodzą różne liczby.
    Czyli co? Znaczy to, że mamy różne wirusy? Czy może różne metody liczenia?
    Czyli w Polsce mamy Polskiego Covida, który jest bardziej śmiertelny niż np. Niemczech?

    Co do grypy jak i Twojego liczenia śmiertelności to jest ta sama sytuacja. Rozbieżność gigantyczna bo i nie ma podziału na grupy wiekowe ani na to jak liczone były te wyniki... .
    Grypa pomimo niektórych danych i tak ma znacznie mniejszą śmiertelność, bo jest mniej zaraźliwa niż covid.

    Podaje tylko informacje które każdy sam może sobie zweryfikować jeśli tylko chce.
    Temat jest złożony... bardzo wiele założeń, uogólnień i danych jest potrzebnych aby mieć rzeczywiste wyniki.
    A Wyniki są wszędzie różne... dlaczego? Tu też wiele różniących się faktów...które wpływają na wyniki.
    Ale wirus przecież jest identyczny na całym świecie... Reszta problemów to 1. Społeczeństwo 2. Służba Zdrowia 3. Liczenie statystyk.
    To są różnice między krajami w wynikach. Co ma jaki wkład to tylko można spekulować.

  18. #16478
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.772

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Idziesz do lekarza z bólem ucha (tylko z bólem) i dostajesz skierowanie na test. Masz wynik pozytywny i wracasz z tym tylko bolącym uchem i siedzisz w domu. Teraz pójdź do lekarza z bólem klatki piersiowej, dostajesz skierowanie na wymaz i masz wynik pozytywny. Idziesz do domu i masz zawał.
    Poszedłem z uchem dostałem skierowanie i czekanie 8 miesięcy ,dostałem się i miałem mieć kontrolę za miesiąc przychodzę okazuje się że lekarz zmarł więc szukanie nowego i znów czekanie tym razem 9 miesięcy kropelki i do kontroli po kontroli kropelki i powinno pomóc , minęło od pierwszej wizyty do dziś dokładnie 3 lata i jeden miesiąc ucho dalej ślimaczy niewyleczone , to jest służba zdrowia ? czekam aż rak się dostanie może szybciej raju doczekam . mnie się marzy rewolucja Francuska ale obejmująca cały świat .

  19. #16479
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Eh.. męczy mnie odpisywanie i cytowanie wszystkiego...
    w skrócie proszę
    jeszcze raz, wersja lite.
    "polityka wirusowa" czy tam "covidowa" to masz np. Teleporada, była wprowadzona na masową skalę. Która skutecznie odsuneła wielu ludzi o służby zdrowia.
    Druga sprawa, brak odwiedzin chorych przez ich rodziny. Z powodu małej ilości personelu opieka była i tak kiepska gdyby nie pomoc bliskich. A teraz... nikt im na ręce nie patrzy więc już jest wystarczająca? Dobre sobie.. mało takich sytuacji było?
    Teleporada nie dotyczy przypadków zagrażających życiu, czy chorób przewlekłych, tylko lekarzy pierwszego kontaktu. Jak sama nazwa wskazuje, to porada wprowadzona po to, aby np. po receptę nie łazić do przychodni. Od początku lekarze ostrzegali, że gwałtowny wzrost liczby przypadków wywołanych covid doprowadzi do paraliżu służby zdrowia, więc masz przyczynę.

    PS. Na oddziałach zakaźnych były odwiedziny? Na głowę upadłeś

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Kolejna sprawa... bonusy finansowe.
    Rany boskie.... o co Ty pytasz? Żyjesz w tym kraju czy gdzieś na emigracji, że umykają Ci takie informacje
    https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/a...ania,8084.html
    Co do ich wysokości też możesz sobie po googlać.... dojdziesz. Nie opłaca się?
    Czytaj ze zrozumieniem. Nie pytam czy są dodatkowe uposażenia, tylko na co te dodatkowe uposażenia wpływają. Dodatkowe uposażenie jest dla medyków delegowanych do oddziałów covidowych, czyli tych gdzie trafiają pacjenci z pozytywnym wynikiem testu. To teraz wiedzący powiedz mi tak te dodatkowe uposażenia wpływają na raporty. Pacjent covidowy już jest, co stwierdził test. Jeśli tych pacjentów będzie więcej, to tylko więcej roboty, bo kasa się nie zmienia. Więc co te uposażenia generują? A może lekarze są w zmowie z centrami diagnostycznymi i im odpalają działkę? To jest kolejny "wniosek" do którego doszedłeś, ale jakoś nie potrafić uzasadnić jak.

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    A na koniec, nie nie jestem wszechwiedzący... ciągle się czegoś dowiaduje i zmieniam poglądy w czasie kiedy poznaje więcej "danych".
    Ale lubię się czegoś nowego dowiedzieć, więc czytam to forum i inne źródła też. Lubię te oficjalne. Teorie spiskowe też mnie nie pociągają.
    Nie lubię tylko jak ktoś mnie jawnie oszukuje. A transparentronści odnośnie tej pandemii w mediach i polityce całkowicie brak.
    Zbyt dużo pytań. Czyli dokładnie to o czym Ty pisałeś.
    A Tobie to naprawdę wszystko pasuje? Służba zdrowia odpowiednia dba o nas?
    O politykę pytać nie będę, bo każdy narzeka. Mając lub nie mając powodów.
    Typie, jakich danych? Od kilku stron staram się dowiedzieć na podstawie jakich danych wysuwasz te szurnięte wnioski, a ty tylko jak mantrę powtarzasz, że google, albo że wszyscy wiedzą. Więc jeszcze raz, uzasadnij swoje wnioski (lub wniosek, dowolny) danymi, bo najwyraźniej albo nie potrafisz, albo nie masz czym

  20. #16480
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Idziesz do lekarza z bólem ucha (tylko z bólem) i dostajesz skierowanie na test. Masz wynik pozytywny i wracasz z tym tylko bolącym uchem i siedzisz w domu. Teraz pójdź do lekarza z bólem klatki piersiowej, dostajesz skierowanie na wymaz i masz wynik pozytywny. Idziesz do domu i masz zawał.
    Że niby lekarz z bólem ucha kieruje na test?
    Że niby klatka piersiowa boli, to nie dość, że to oznaka przedzawałowa, to jeszcze zamiast na badania lekarz kieruje na test?
    Skąd wy te debilizmy czerpiecie i jakim cudem dorosły człowiek w nie wierzy?

Strona 824 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony