dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukaszkwap

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    wroclaw
    Kod pocztowy
    33-400
    Posty
    16

    Domyślnie Mała plama na ścianie,od zalania przez sąsiada?.Czy wystarczy zamalować?

    Szanowni,proszę o radę bo zwyczajnie nigdy nie miałem takiej sytuacji.
    Mieszkam w bloku na 2 piętrze,w kuchni w rogu na ścianie pod sufitem,pojawiła się mała plama 20cm na 30 cm.Prawdopodobnie z góry jakiś przeciek,byłem u sąsiadki ale nie otwiera,podobno nikomu nie otwiera,tak mówił sąsiad,więc odpuściłem.Jestem ubezpieczony,ale taka mała szkoda,że nie ma sensu tego zgłaszać.Czy mogę za jakiś czas kupić zwykłą farbę białą i zamalować? czy lepiej tego nie ruszać przez kilka tygodni i "obserwować" ? Plama jest 10 dni,nie znika,wietrzę i ogrzewam kuchnię.Z góry dziękuję za pomoc.Łukasz

  2. #2

    Domyślnie

    Nie znika, znaczy się cały czas kapie/przecieka . Ewidentnie trzeba dostać się do sąsiadki , z administratorem ew. z policją i strażą . W końcu może nie żyć.
    Ale z drugiej strony kupować musi zatem i opuszczać mieszkanie. Trzeba się zaczaić i pokazać rzeczona plamę

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukaszkwap

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    wroclaw
    Kod pocztowy
    33-400
    Posty
    16

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedz,rano rozmawiałem przez drzwi z sąsiadką,stwierdziła,że to na pewno nie przecieka od niej.Teraz dzwoniłem do administracji,ale nikt nie przyjdzie-koronawirus.Powiedzieli,że skoro to nie jest zalanie,to na razie nie ruszać,a jak unormuje się sytuacja z wirusem,to przyjdzie ktoś obejrzeć.A gdyby plama się powiększyła,to mam dzwonić ponownie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony