dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Dobrze kryjąca biała farba

    Biała farba do wnętrz -dobrze kryjąca w średniej cenie - jaką polecacie na żółte ściany- nie musi być na 1 raz ,aby dobrze pokryła na 2 razy

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Czy ściany są pomalowane w kolorze żółtym i chciałby Pan je przemalować na biało, czy też są pożółknięte np. od dymu papierosowego? W pierwszym przypadku należałoby po oczyszczeniu i odpyleniu powierzchni zastosować najpierw farbę podkładową Śnieżka Grunt, która wyrówna podłoże, sprawi, że będzie mniej chłonne, zmniejszy zużycie farby docelowej. Dopiero po jej wyschnięciu może Pan zastosować farbę nawierzchniową np. Śnieżkę Eko Plus. W przypadku pożółkniętych powierzchni najlepiej wykorzystać najpierw podkładową farbę izolującą, a następnie wykonać malowanie nawierzchniowe.

  3. #3

    Domyślnie

    Beckers Designer.
    Wypróbowałam też polecaną mi przez kilka osób Tikkurilę, ale jednak Beckers lepiej kryje.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał E-Rzecznik Śnieżka Zobacz post
    zastosować najpierw farbę podkładową Śnieżka Grunt, która wyrówna podłoże, sprawi, że będzie mniej chłonne, .

    Naprawdę polecacie ten produkt na tym forum? Może by się Pan Rzecznik popisał o tej farbie w innym temacie? Tam jest sporo "zadowolonych" klientów.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karasso

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-416
    Posty
    282

    Domyślnie

    STO lepszą nie malowałem

  6. #6

    Domyślnie

    Mam podobny dylemat, ale na oliwkową ścianę. Dulux EasyCare+? Beckers Designer Colections? Magnat Ceramic? Najlepiej coś w macie. Mam do pomalowania ok. 65m2 (x2 warstwy), więc liczę na jakieś 10l farby z wydajnością 14-15/l.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony