dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie W jaki sposób uzyskać taki efekt na ścianie? Przecierka?

    Witam,

    Zastanawiałem się jak uzyskać taki efekt na ścianie. czy mozliwe to jest tylko przy uzyciu farb strukturalnych?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0610813_PH149204_S5.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	441984  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    możesz się bawić w zacieranie farby, ale musiałbyś umieć to zrobić jednolicie na dużej powierzchni.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    możesz się bawić w zacieranie farby, ale musiałbyś umieć to zrobić jednolicie na dużej powierzchni.
    A mógłby mi Pan powiedzieć coś więcej? W tej kwestii jestem kompletnie zielony, kładłem raz beton architektoniczny i nie było to skomplikowane. Ale jeżeli da się jakoś uzyskać taki efekt samą farbą, to chętnie się dowiem jak.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.934

    Domyślnie

    Cytat Napisał dicnar Zobacz post
    A mógłby mi Pan powiedzieć coś więcej? W tej kwestii jestem kompletnie zielony, kładłem raz beton architektoniczny i nie było to skomplikowane. Ale jeżeli da się jakoś uzyskać taki efekt samą farbą, to chętnie się dowiem jak.
    Na YT wpisz sobie farba dekoracyjna i masz pokazane co i jak. Robiłem w zeszłym roku Kalahari i Silver Sand. Trzeba brać pod uwagę, że efekt niekoniecznie będzie taki sam jak na papierku czy filmie a wydajność mniejsza od tego co na pojemniku napisane. Światło słoneczne też potrafi zmienić wygląd. Pewna pani miała z tym problem, że inaczej w świetle słonecznym a inaczej w pochmurne dni czy świetle sztucznym jej ściana wyglądała

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony