dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Taras betonowy co zrobić na wierzch w miarę tanim kosztem

    Witam mam pytanie co można zrobić mam betonowy taras z obu stron domku oraz betonowe schody, które jednak się oddzieliły od tarasu przed wejściem . Czym można "zaszpachlować " dziury na tarasie ( dwie mam głębsze po ok 10x10cm i głebokość ok 5)
    Zastanawiam się co mogę zrobić na tych tarasach i schodkach - nie ukrywam, że zależy mi na w miarę najtańszym rozwiązaniu. Np deska kompozytowa wychodzi za drogo . Nie wiem czy można "zaszpachlować" dziury na gładko np klejem do płytek czy betonem a następnie tylko pomalować ? Czy ktoś ma jakiś pomysł . Dzięki
    Ps. Wiem, że często tanio nie znaczy dobrze, ale mam swoje powody, że szukam takiego a nie innego rozwiązania.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.935

    Domyślnie

    Może tak -
    W te dziury 5cm to może być beton z worka, później listwy do tynku mokrego, SPADKI i zaprawa wyrównująca. Po tym farba antypoślizgowa do betonu NA ZEWNĄTRZ.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki pewnie to będzie najprościej i najtaniej tylko te listwy do tynku to na obrzeża czy wyrównanie ? Czym najlepiej wypoziomować ? i czy ta masa poziomująca będzie się trzymała starego betonu ( ma ok 18lat) czy coś jakoś trzeba beton przygotować? Jeszcze jedno jak wylewka poziomująca to będzie poziom , jak zrobić spadek wymagany na zewnątrz i jaką firmę wybrać ( producenta ) ?
    Ostatnio edytowane przez ASANAK ; 21-03-2020 o 12:54

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.935

    Domyślnie

    Beton zamieć, zagruntuj i zaprawa będzie się trzymać Kup taką o jak najmniejszym ziarnie 0,2mm. Listwy dajesz ze spadkiem (nie wiem czy sam dasz radę, min 1cm na 1m długości) a ich rozstaw dopierasz do łaty, którą będziesz ściągał zaprawę.

  5. #5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony