Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
"Świat płonie" ... a tymczasem:
"Media informują, że naukowcy odkryli lecącą w stronę Ziemi asteroidę o średnicy kilkunastu kilometrów
12 dni do zderzenia -
Premier Morawiecki oświadcza, że dzięki wysokiej ściągalności podatku VAT, Polska jest dobrze przygotowana na taką ewentualność.
...
1 dzień do zderzenia -
Polsat cały dzień wyświetla „Armagedon”.
Dzień 0 -
Asteroida ominęła Ziemię. Premier ogłosił sukces rządu w walce z asteroidą, podkreślając istotną pomoc kościoła. Skarb państwa wykonał przelew na konto Episkopatu. Na wniosek Marka Suskiego postanowiono na jakiś czas utrzymać zakaz zbliżania się do akwenów wodnych, na wypadek gdyby asteroida zawróciła."
... wygrzebane a netu
Znakomite i na czasie.

Prezes Jarosław Kaczyński niedawno cytował żart, który kiedyś usłyszał.

Pan Bóg wezwał do siebie Donalda Trumpa, Władimira Putina i właśnie prezesa Jarosława Kaczyńskiego...
Za pół roku będzie koniec świata. Musicie to przekazać ludziom - mówi im Bóg.


Trump wraca, zwołuje Amerykanów i mówi: mam dla was dwie informacje, dobrą i złą, pierwsza jest taka, że Bóg istnieje, a druga, że za pół roku koniec świata, więc się pomódlmy. Przerażeni Amerykanie się modlą.

Putin mówi z kolei: mam dwie złe informacje, że Bóg istnieje, a za pół roku koniec świata

A Kaczyński? - Prezes zwołuje Polaków i mówi: mam dwie dobre informacje. Bóg istnieje, a my rządzimy do końca świata