dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Remont i ocieplenie garażu pod użytek sportowy

    Witam panów budowlańcow i nie tylko


    Chciałbym zaadaptować małe pomieszczenie garażowe widoczne na foto, ma ok 4 na 3 m2 , głównie wyrównać podłogę, bo są duże różnie, doły/wzniesienia, posadzka kruszy się już miejscowo, do tego preferowałbym dobrze docieplić ów kwadrat, pytanie, jakiej grubości styropian i czy sam, czy na sufit wełna i czy jakaś paraizolacja do tego.



    Z pomieszczenia chciałbym korzystać w zimowym okresie w cieńszym ubraniu a w takim ubiorze jest nie za przyjemnie, a brak jakiejś alternatyny ogrzewania z racjii braku dostępu do prądu itp, gdzie nigdzie tez przecieka chyba sufit bo wyłamały się deski sufitowe i dostaje się w tych miejscach wilgoć,



    Dach jest przykryty dachówką, nie wiem, czy ma jakieś braki nie analizowałem pod tym kontem, pomieszczenie będzie używane głównie do treningów na worku, więc preferowałbym, aby posadzka była mieszanka czegoś antypoślizgowego, chciałbym poznać koszt ekonomicznego i optymalnego rozwiązania termoizolacj i wyrównania tego pomieszczenia

    Czytałem gdzieś że należy dać 15 cm styropianu, będzie trzeba go wyłożyć od środka więc też pytanie jaki rodzaj będzie odpowiedni, bo na rynku widze w tym temacie wybór jak przynęt do wędkowania, i od czego najlepiej zacząć żeby nie robić sobie dodatkowej pracy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200305_1316105.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	442124
    Ostatnio edytowane przez bereal ; 24-03-2020 o 09:55

  2. #2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony