dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Parapety aluminiowe - wybór firma , szerokość

    Witam,
    nie wiem czy to odpowiedni temat ,ale mam zapytanie o parapety aluminiowe . W najbliższym czasie będzie wykonana termomodernizacja budynku z racji wymiany ok.20 parapetów zewnętrznych wybór padł na aluminiowe względem lepsze niż stal ,a cenowo nie odstają . Na rynku lokalnym handlują firmą medos i jaro-max z czego cenowo troche lepiej wychodzi (jaro-max) w obu przypadkach standardowy kolor 8019 i zaślepki aluminiowe . Czy ktoś może wyrazić swoją opinię na temat firm ,która lepiej czy to bez różnicy z wykonaniem i materiałem bo parapety jednakowe ?

    A i jak jest z szerokością parapety przy głębokości ościeża ok.28cm mogę dobrać parapet 300mm czy lepiej 325mm ?

    Pozdrawiam i dziękuje za pomoc .

  2. #2

    Domyślnie

    Ewentualnie pochwalcie się jakiej firmy montowaliście u siebie , Bo nie wierze ,że stalówki same

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Problem jest chyba w tym, że parapety są u nas "no name". Dystrybuowane przez hurtownie, bez kontroli co kiedy i jak się zmienia. Nikt tu specjalnie nie wnika - liczy się cena. No i grubość też, bo jako wykonawca więcej nie kupię parapetu, który gnie się w rękach.
    Druga - chyba najczęstsza opcja - parapety robią dekarze przy okazji pokrycia dachu / podbitki.
    I w końcu jedna marka którą zna branża: parapety z Alurona. Klasa sama w sobie. Ich sztandarowy softline dziś już nie jest modny, ale mają chyba też clasic. Ograniczenia: cena, mało kolorów i specyficzny łącznik do wykuszy.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony