dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 9
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 164
  1. #81
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post

    o tym myslalem
    wiem wiem . Porozumieliśmy się prawie bez słów

  2. #82
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Aż się dziwię że nie znalazła się przeróbka jakaś teraz :
    " Jeżeli ktoś nie potrafi tak zarządzać krajem, żeby uporać się z epidemia to znaczy że może się po prostu do tego nie nadaje "
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #83
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Aż się dziwię że nie znalazła się przeróbka jakaś teraz :
    " Jeżeli ktoś nie potrafi tak zarządzać krajem, żeby uporać się z epidemia to znaczy że może się po prostu do tego nie nadaje "
    Wiesz obiektywnie patrząc to coś tam próbują robić,jak to wyjdzie czas pokaże. Co do obecnej sytuacji to w/g mnie ci ludzie nie mają nic do powiedzenie,jeżeli się sprzeciwią to było by bum. Teraz też będzie bum tylko,że w sposób wytłumaczony dla przeciętnego kowalskiego, większość zrozumie albo co gorsza już to akceptują. Jeżeli ktoś twierdzi,że wirus wyszedł od nietoperza to ja twierdzę,że od chomika . Jest do dość dobrze zaplanowana akcja ogólnoświatowa.... jedziemy wszyscy na tym samym wózku ciekawe gdzie się zatrzymamy.

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Natychmiast model szwedzki . I partii rządzącej nawet byłoby to na rękę. Natychmiastowe zwiększenie nakładów na służbę zdrowia , uwolnienie gospodarki ... I wybory byłyby ok.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #85

    Domyślnie

    Najgorsze jest to, że polytycy mają zapewnione "respiratory", a my tylko urny "wyborcze" z popiołem naszym.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  6. #86
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    Najgorsze jest to, że polytycy mają zapewnione "respiratory", a my tylko urny "wyborcze" z popiołem naszym.
    Jak to mój znajomy mówi ,, ziemia przyjmie wszystkich " .Co do wyborów to nie wiem jak to jest,że niby ma ponad 50% poparcie nasz ,,szef" kraju , bo z kim bym nie rozmawiał to wkurzenie totalne . Dość tej polityki. Ja dalej twierdze,że jak ma się $ to trzeba budować. Świat się trochę zatrzymał ,ale kiedyś ruszy albo go ruszą

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    Najgorsze jest to, że polytycy mają zapewnione "respiratory", a my tylko urny "wyborcze" z popiołem naszym.
    Teraz-juz-rozumiecie-dlaczego-polska-przez-tyle-lat-byla-pod-zaborami/

  8. #88
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    On przynajmniej nie jest konfidentem!
    Ty chyba nie wiesz kto to jest konfident cukrowniku. Poczytaj w sjp. Wspomniałem fighter1983mając innego forumowicza na myśli ,że bezprawnie i sprzecznie z regulaminem ,bez PP, nadal się reklamuje. fighter1983 .........miał w awatarze reklamę swojej firmy.Usunął ją i finito.Nazywając mnie konfidentem co w takim razie powiesz jak ja sobie nieregulaminowo uzbroję stopkę i awatar z informacją o mojej działalności.Powiem ,że chciałbym i to bardzo.Jak wtedy mnie zwyzywasz? Są pewne reguły i regulamin dotyczący wszystkich bez wyjątków.Teraz też wbrew obostrzeniom jesteś poza nimi? Robisz co ci się podoba?

  9. #89

    Domyślnie

    niktspecjalny: Ty zgłosiłeś fightera?

  10. #90
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    niktspecjalny: Ty zgłosiłeś fightera?
    Po pierwsze nigdzie go nie zgłaszałem.W poście poniżej zapytałem ,a on mi odpowiedział.Powtarzam miałem kogoś innego na myśli i ta osoba już wielokrotnie była zgłaszana ale nie przeze mnie.

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7926270

  11. #91
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.606
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Po pierwsze nigdzie go nie zgłaszałem
    Taaaa...
    Podobnie nie czytasz też postów paru użytkowników, bo jakoby masz ich w ignorowanych, ale cytujesz ich i odpisujesz na ich posty...
    Cóż, słowa...

  12. #92
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post

    o tym myslalem
    Generalnie debil ale tu ma racje. Powiem że niechce z własnych podatków, akcyz, danin. Dotować jak dlamnie bezużytecznych gałeżi. Turystyka nie kożystam. Fryzjer, kosmetycz, spa itp też bzdury. Dotować to co jerest niezbędnę i to w taki sosób żeby było tańsze dla mnie.

    Mi też cąłego krusu nie anulują tylko 290zł
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 05-04-2020 o 10:36
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  13. #93
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Taaaa...
    Podobnie nie czytasz też postów paru użytkowników, bo jakoby masz ich w ignorowanych, ale cytujesz ich i odpisujesz na ich posty...
    Cóż, słowa...
    Ciebie omijam szerokim łukiem. Oszukujesz tak jak i on rzeczywistość używając prostackich określeń by jak zawsze być na piedestale, Karmisz tu wszystkich obłudą pozbawioną faktów.W tak trudnym dla nas momencie jest to niedopuszczalne.Twojego kompana powinno się izolować za linkowanie wypowiedzi innych .To jest niezgodne z naszym życiem. Powinniśmy w tym okresie być świadomi i mówić prawdę nie gardzić sobą tylko się wspierać praktycznie naturalnie nie ze słyszenia, jak jest w tym zagmatwanym heroicznym momencie.Pojmiesz nie będziesz pisał głupot.

  14. #94
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    A kablem jesteś ty i nie zaprzeczaj jak mnie sprzedawałeś.

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.606
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    I jak go nie kochać ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #96
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Mam dziwne pytanie. Firma Ci nie prosperuje , a gdzie się podział Twój PP.Jeśli możesz. Jak go miałeś po prawej stronie byleś bardziej wiarygodny. Reklamę po lewej masz .Tak można? Bez złośliwości i uszczypliwości. No reklamujesz się po cichu?
    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    ooo widzisz ... juz mi stopka poleciala i avatar z logo z profilu - znalazl sie jakis serdeczny
    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    niktspecjalny: Ty zgłosiłeś fightera?
    Oficjalnie tylko nieśmiało i dziwnie "zapytał się"
    fighetr1983 chyba sam, dobrowolnie i na własne życzenie nie zmienił stopki i awatara ?
    Ale kto to wie.

    Dziwna jest zbieżność pytania i zmiany stopki i awatara ale to może być przypadek.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #97
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    no nie.. mod/admin mi wywalil, sam sobie nie wywalilem.
    Ale z drugiej strony: Płatny Profil nie jest az taki drogi, zwlaszcza ze mozna ponegocjowac troche i jest to cena bardzo akceptowalna.
    Ja nie mam zalu ze ktos mi to kliknal, i czy kliknal to niktspecjalny czy nie - bez znaczenia - i tak wczesniej czy pozniej to by sie stalo. na nielegalu mialem avatar i stopke przez jakies 2msc - taki bonus od TimeSA czy tam ZPR media - przez nieuwage.
    nie zglosil sie z ich strony nikt o przedluzenie.. po prostu pp przestalo dzialac pewnego dnia.
    Juz podpisalem nowa umowe i odeslalem - za chwile zacznie funkcjonowac.

    W sumie PP fajnie miec - nie jest bardzo drogie jak wspominalem (po negocjacjach), w moim przypadku podejrzewam, ze nawet jak nic nie pisze - to i tak mnie ktos z forum "wygrzebie" zadzwoni i cos u mnie zamowi (da zarobic) lub zleci mi wykonanie elewacji. Po prostu trzeba zaplacic za to medium reklamowe - bo jakby nie bylo takim jest.

    Inna sprawa jest to, ze wielu wielu uzytkownikow tego forum bez PP i z PP powinno miec na zasadzie umowy cywilno-prawnej za swoj poswiecony czas, wklad i dzielenie sie wiedza placone przez ZPR/Time S.A. Sam siebei jakos do tej grupy nie zaliczam - bo ja w sumie lubie sobie popisac na tym forum, czerpie z tego swego rodzaju przyjemnosc, zatem nie oczekuje wynagrodzenia czy tez nie nastawiam sie na jakies super biznesy z forum. no ale czy cos robie czy nie - w skali roku raczej na to PP sie z rozpedu samo zarobi, wiec w sumie - moge zaplacic.

    Ale przyznam szczerze ze wlasnie tez "kliknalem zglos" jednego user-a takiego czystego marketingowego naganiacza tez mu sie PP skonczyl.
    Jego wklad na dzien dzisiejszy w forum to 7-8 postow reklamowych ale mial PP i byl "nietykalny"
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #98
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    A nagroda mistrz OT wędruje do : Połowa udzilajacych sie w tym watku
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #99
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    brazylia29

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Generalnie debil ale tu ma racje. Powiem że niechce z własnych podatków, akcyz, danin. Dotować jak dlamnie bezużytecznych gałeżi. Turystyka nie kożystam. Fryzjer, kosmetycz, spa itp też bzdury. Dotować to co jerest niezbędnę i to w taki sosób żeby było tańsze dla mnie.

    Mi też cąłego krusu nie anulują tylko 290zł
    Ten cały Krus powinni zlikwidować to najbardziej niesprawiedliwa rzecz w tym kraju ,że rolnicy płacą grosze a reszta musi ciężko pracować na swoje ubezpieczenie i emeryturę.

  20. #100
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post

    o tym myslalem
    A cóż takiego strasznego Kaczor powiedział? Że aby prowadzić swój biznes trzeba mieć do tego odpowiednie predyspozycje. Nie każdy musi być na swoim.
    O co ten raban? Czyżby Polska miała jakieś drakońskie przepisy czy wyższe od innych krajów podatki? Nie. Jesteśmy na tym samym poziomie jak inne kraje.

Strona 5 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony