dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kawalerka26m

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-556
    Posty
    1

    Domyślnie Kawalerka 26m - jak urządzić ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	chata.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	59,0 KB
ID:	442294
    Witam, jestem na etapie urządzania mojego własnego małego m. -kawalerka 26 m. Największy problem sprawia mi pomieszczenie, które będzie sypialnia, jadalnią, garderobą, salonem. W tym pokoju muszę zmieścić stół, dużą pojemną szafę (w innych pomieszczeniach nie będę miała niestety żadnego przechowywania), maszynę do szycia (60cmx50 cm) i łożko bądź rozkładana sofa (chociaż przyznam, ze wolałabym spać na łóżku niz na rozkaładanej sofie). Niestety nie mam pomysłu jak ustawić meble, żeby pomieszczenie było funcjonalne. Zamieszczam szkic kawalerki. Jeśli ktoś ma pomysł, prosze o pomoc.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie



    Zlikwidowanie wc da miejsce na szafę przy wejściu. Za to można powiększyć łazienkę.
    Stół składany, zawieszany na ścianie.
    Sofa albo tapczan.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klaudia_buka

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-364
    Posty
    1

    Domyślnie

    małe przestrzenie tez można ciekawie i sprytnie zaaranżować.
    [SPAM]


    W takim niewielkim metrażu najważniejsza jest wprowadzenie rozwiązań, które mają kilka opcji w jednej. Np. podesty w których znajduje się dodatkowe przechowywanie, przesuwne ścianki kryjące dodatkowe elementy takie jak łóżka, biurka albo nawet dwustronne szafy dzielące pomieszczenia.
    Należy unikać podwieszanych sufitów, dodatkowych ścianek działowych (zabierają cenne m2 za które słono płacimy ;p) - zdecydowanie lepiej wykonywać przegrody ażurowe aby wydzielić poszczególne strefy.

    Dwie łazienki wprowadzone przez dewelopera to totalna porażka;p

    Czasami nawet najbardziej szalone pomysły w takich przestrzeniach sprawdzając się najlepiej więc warto puścić wodze fantazji !
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 02-04-2020 o 21:01 Powód: reklama

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Albo taka aranżacja
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	47,4 KB
ID:	442758

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony