dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Salon z aneksem 21,65 m2

    Cześć,

    Proszę o pomoc w aranżacji salonu z aneksem kuchennym. Chcę żeby w aneksie było dużo blatów roboczych, a w pokoju stół dla 4 osób, sofa, fotel i stolik kawowy. Deweloper proponował kuchnię w jednej linii, jednak myślę, że kształt L jest bardziej praktyczny. Próbowałem też w jakiś sposób odizolować część kuchenną od salonu i powstał pomysł dobudowania ścianki oraz wykorzystania ścianki ażurowej. Ścianę zaznaczyłem na czerwono na rzucie. Proszę o radę czy to ma w ogóle sens i ewentualnie o inne pomysły. Wiem, że powierzchnia jest niewielka, ale widziałem już na forum wiele świetnych rozwiązań więc bardzo na Was liczę





    Pozdrawiam serdecznie,
    Paweł

  2. #2

    Domyślnie

    Według mnie Twój projekt jest ok.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja bym zmieniła wejście do pralni na dłuzsza ścianę - będzie ustawniejsza.

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Przy wejściu brakuje miejsca na szafę/wieszak (o ile wejście jest tam, gdzie się domyślamy . Zmiana usytuowania drzwi do pralni/kotłowni wg wskazówek Elfir oraz cofnięcie ściany tej w której aktualnie są drzwi, wygospodarowało by taką przestrzeń. Projekt kuchni jest dobry.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	67,7 KB
ID:	442757

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi i sugestie dotyczące pralni. Na pewno pralnia będzie przerobiona. Ten konkretny plan nie jest idealny bo brakuje fragmentu przedpokoju, a pralnia w rzeczywistości jest mniejsza bo jest jeszcze pion z rurami koło kuchni. Tak czy siak wiem już co robić. Jeszcze raz dzięki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony