dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wiertar

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Szczawnica, pow.*nowotarski
    Kod pocztowy
    34-460
    Posty
    220

    Domyślnie Izolacja fundamentów z pustaków szalunkowych

    Witam. Ruszyłem, a właściwie ruszyli z budową mojego domu( ja niestety za granicą).
    Narażie jesteśmy na etapie findamentow, zalane stopy. Następnym etapem będa pustaki szalunkowe.

    I tutaj zaczyna się moje pytanie: chodzi mi o izolacje pozioma jak i pionowa. Kierownik budowy mówi że nie ma potrzeby izolować ławy od ściany fundamentowej jakakolwiek izolacja, zresztą tak samo mam w projekcie( rzut w załączniku)

    Jak to w końcu z tym jest? Dawać te izolacje pozioma czy nie dawać? Jeśli dawać to jaka? Dysperbit? Papa czy jeszcze coś innego?

    I co izolacja pionowa? Wystarczy styrodur/twardy styropian plus folia kubełkowe czy musowo najpierw prześladować czymś ściany?

    Przepraszam za jakość zdjecia
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200331_203716.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	442423  
    Dom ponad 120 letni( kilka razy modernizowany, część dobudowana) nie całe 90 metrów. Średnio ocieplony. Ściany 15-20cm biały styropian, strop 10cm, podłoga 10cm.
    Pompa Samsung 9kw ehs, instalacja 100% grzejniki. Brak buforu. Dawniej kopciuch 11kw.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony