dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 21 z 21
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karasso

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-416
    Posty
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubass Zobacz post
    Spokojnie, pytam grzecznie na forum o opinie na temat ocieplania starych budynków styropianem, nie znam się na tym, a po poczytaniu internetów mam wątpliwości. Nie uważam, że to krnąbrne i nienormalne zachowanie. Jak już pisałem ekonomicznie mi się to nie kalkuluje, bo oszczędzę w sezonie grzewczym pewnie jakieś 100 zł, ale jestem skłonny dołożyć się do ocieplenia piwnicy i strychu, żeby zachować dobre stosunki z sąsiadami. A ze ścianami zobaczymy później.
    W wypadku takiego sąsiada jak ty na miejscu mieszkańców najwyższej i najniższej kondygnacji na czas zimy wyprowadziłbym się i przestał ogrzewać swoje mieszkania. Wtedy to ty znalazłbyś się w ich sytuacji-tzn wilgoc,= mega grzyb = utrata zdrowia w dodatku gigantyczne opłaty za ogrzewanie bo nie ma kto Cie dogrzać od góry i dołu i dopiero wtedy zrozumiałbyś że ocieplenie całego budynku nie tylko piwnicy i dachu jest również w twoim interesie. Niestety z takimi delikwentami inaczej się nie da. Skoro temat poruszyłeś na publicznym forum to musisz się liczyć z krytyką . Jeżeli mieszkasz we wspólnocie to nie rób tylko tego co Tobie wygodne bo sąsiedzi zaczną robić to samo i tylko na tym stracicie
    Ostatnio edytowane przez Karasso ; 06-04-2020 o 21:21

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony