dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Remont balkonu (blok) - wyrównanie ścian

    Witam wszystkich,

    Chciałbym wyremontować swój balkon (bloki z wielkiej płyty, balkon zadaszony, zabudowany po bokach (otwory na okna)).
    Miałem w planie zacząć od sufitu/ścian. Niestety ściany są bardzo nierówne (kompletnie krzywo ułożone pustaki) - odchyłki gdzieniegdzie mają po 5-8 cm.

    Jako, że jeszcze nie remontowałem pomieszczeń "zewnętrznych", prosiłbym o radę w jaki sposób i za pomocą czego najlepiej/najprościej byłoby wyrównać ściany na balkonie.
    Czy są dostępne jakiegoś rodzaju rozwiązania pokrewne np. ściance GK na stelażu wewnątrz mieszkania? Oczywiście zdaję sobie sprawę, iż płyty GK i wszelkie masy na bazie gipsu odpadają. Remont chciałbym zrobić możliwie jak najprościej/najczyściej (kwestia uciążliwości dla sąsiadów). Na sufit na pewno trzeba byłoby położyć cienką warstwę masy/zaprawy - pytanie jakie środki polecalibyście pod późniejsze malowanie?

    Z góry dziękuję za wszelkie rady i pomoc!
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Spider001 ; 03-04-2020 o 12:19

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie będzie w stanie nic doradzić?

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    przy takich nierownosciach faktycznie tylko stelaz + plyta
    Profile klasy C3 + Plyta cementowo-wloknowa (Fermacell PowerPanel H2O lub Knauf Aquapanel) + koniecznie wkrety dedykowane do tej plyty ! inne sie urywaja od razu lub puszczaja po pol roku

    I jezeli plyty - nie szukaj nawet innych rozwiazan. Ja wiem ze cena i dostepnosc bedzie do niczego, ale jak to robisz - zrob to raz i dobrze.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za poradę, widzę że dostępność dość ciężka ale poszukam w swojej okolicy

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spider001 Zobacz post
    Dziękuję za poradę, widzę że dostępność dość ciężka ale poszukam w swojej okolicy
    zrodlo: strona fermacell-a

    Marek Piotrowski
    Techniczny Konsultant Sprzedaży
    tel. kom. +48 601 229 525

    Knaufa znajdz sobie sam

    bardzo fajny gosc, powie Ci kto w Twojej okolicy moze miec to na stanie - wycieczka lub transport 40km to juz sukces bo szukanie na zasadzie "dzwonienie po skladach" jest bez sensu. poza tym jak powiesz czego szukasz to Ci wcisna cos co nie zadziala

    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony