Witam

Pytanie może co najmniej dziwne, lecz akurat takie mi się nasunęło po wykonaniu.
Mianowicie z odzyskach płyt chodnikowych 50x50x8cm albo ich części w zeszłym roku ułożyłem pierwszą cześć nie tyle chodnika lecz miejsca gdzie mogę odkładać drzewo, deski, belki itp.
https://zapodaj.net/e2a2893016310.jpg.html
W tym roku pomyślałem, żeby zrobić coś takiego na około budynku wykonanego z drzewa w całości z belek drewnianych i płyt OSB.
Podłoga wykonana jest z belek drewnianych 12x12 przykręconych na filarów wykonanych z rur kanalizacyjnych wkopanych na 1m i zalanych betonem a na to położone płyty osb 22mm, sciany wykonane również z płyt OSB obłożonych 3cm styropianem i zaciągniętych siatką z klejem w celu ich zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi. Pod budynkiem była duża szczelina miejscami od 1cm do 15cm gdzie wchodziły koty być może również gryzonie, ale dzięki temu był "przewiew" wiec nie obawiałem się o wilgoć.
Płyty chodnikowe wkładałem pod ścianę na równi płytą osb obłożonej styropianem z spadkiem ok 5mm na 1m.
I teraz moje pytanie czy tak wykonany "chodnik" nie spowoduje, że pod budynkiem będzie stale wilgoć? która spowoduje zniszczenie belek drewnianych i podłogi z plyt OSB?