dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Plamy na starym parkiecie - co to może być?

    Oglądając mieszkanie natrafiłem na problem, z którym nigdy wcześniej się nie zetknąłem. Na starym parkiecie widać plamy jak na zdjęciu poniżej. Mieszkańcy twierdzą, że te plamy pojawiają się w różnych miejscach same z siebie, jakby wyłaziły spod spodu. Nikt niczego nie rozlał, żaden pies nie nasikał. Parkiet ma 40-50 lat (nikt nie wie dokładnie) i nie był lakierowany. Czy faktycznie może być tak, że od spodu jakieś chemikalia przenikają? Albo po prostu wilgoć? Widział ktoś kiedyś coś podobnego? Każda opinia na wagę złota.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remigiusz81 Zobacz post
    Oglądając mieszkanie natrafiłem na problem, z którym nigdy wcześniej się nie zetknąłem. Na starym parkiecie widać plamy jak na zdjęciu poniżej. Mieszkańcy twierdzą, że te plamy pojawiają się w różnych miejscach same z siebie, jakby wyłaziły spod spodu. Nikt niczego nie rozlał, żaden pies nie nasikał. Parkiet ma 40-50 lat (nikt nie wie dokładnie) i nie był lakierowany. Czy faktycznie może być tak, że od spodu jakieś chemikalia przenikają? Albo po prostu wilgoć? Widział ktoś kiedyś coś podobnego? Każda opinia na wagę złota.
    mowa jest o niektórych miejscach. Oznacza to, że w tych miejscach odstawiano coś co było używane na zewnątrz. Może deskorolka, mały rower, hulajnoga itp. Nie pochodzi to od spodu. Takie ślady widziałem np po elektrycznej deskorolce od oponek, rowerka dziecięcego...
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony