dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Szpachlowanie krawędzi listew MDF

    Czym zaszpachlować miejsca cięć w narożnikach listew z MDF. Listwy w kolorze ciemny brąz. Białe można zaakrylować i pomalować całość na biało, a jak zrobić w brązie, żeby było jak najmniej widać miejsca łączeń, narożniki wewnętrzne i zewnętrzne.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Skoro akryl można malować to powinien przyjąć i farbę do drewna. Pytanie jaki efekt wyjdzie i ile razy ewentualnie będzie trzeba pomalować by zakryć biel .
    Są też brązowe akryle, pytanie jaki masz kolor listew https://archiwum.allegro.pl/oferta/t...447690600.html
    lub
    http://www.centrumkurtok.com/szpachl...do-drewna.html
    lub
    https://odrewno.pl/glowna/97-soudal-...na-310ml-.html

    Ja u siebie robiłem silikonem Atlas 024 , by odciąć od białej ściany należy dobrze okleić taśmą papierową .
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 09-04-2020 o 10:13
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post

    Ja u siebie robiłem silikonem Atlas 024 , by odciąć od białej ściany należy dobrze okleić taśmą papierową .
    Ale to nie akryl tylko zwykły silikon. Jak wyszło. Listwy do paneli dąb adriatyk marine kronopol, numer listwy P85

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Robiłem u siebie w cokołach z płytek, nie mam paneli bo ich nie znoszę . Wyszło ok, praktycznie nie ma różnicy między fugą.
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał gathor1 Zobacz post
    Czym zaszpachlować miejsca cięć w narożnikach listew z MDF. Listwy w kolorze ciemny brąz. Białe można zaakrylować i pomalować całość na biało, a jak zrobić w brązie, żeby było jak najmniej widać miejsca łączeń, narożniki wewnętrzne i zewnętrzne.
    można zrobić tak samo ciemnym akrylem. Radzę zrobić silikonem. Łatwiej dobrać odpowiedni kolor, ponieważ silikonów kolorowych jest zdecydowanie więcej do wyboru. Weź kawałek listwy i do castoramy. Na pewno znajdziesz pasujący kolor.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony